Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 14!

  • 30 959
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 617
Джулке, отчитам шопска салата и 2 пилешки филенца със сусам от Фантастико Simple Smile Преглъщам ги с бира Simple Smile Бях примряла от глад като се прибирах.
За половинката сега ще пека пилешки бутчета с картофи. Да хапне, че все на таратор кара и пържени яйца понякога. Сигурно ще ги опитам по някое време. Embarassed
МамаМия, хубава почивка ти пожелавам!
Лийке, всяко хубаво нещо има край, но ще имаш хубави спомени от Крит, нали  Hug
Балкай, кога точно ще си на автогарата?
Жгмъци, хайде, че не остана, чак аз чакам с нетърпение твоята почивка  Hug
Мамексита, може и да не си ти на снимката, но съм сигурна, че боксерите ти стоят по същия начин!
Иринитке, кога ще идваш пак?
Ще се върна да дочета, че пропускам  Embarassed
Гениии, обожавам шоколад  Hug

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 866
Мими, ще, ще!  Hug Нали сега даже някъде посредата. Има време - те по някое време почват яко да падат!
Ади, не зная от колко почваш, но ти ги пожелавам тези 8 кила!  Hug
Балки, по-добре ще е от бдж  Simple Smile
Емка  Hug  Hug  Hug

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Лия, нещо не споменаваш коИдеш  newsm78 Сигурно са много  гадни морските дарове в Крит, и затова hahaha
Ох, не питай  Laughing Големи гадости  Wink Wink Wink От събота съм си режимна оубаче  Hug Всъщност и от петък може - по обяд летим - не искам да си идвааам!
Ти кога пак ще дойдеш до София?

Предполагам по-следващата седмица, вторник или сряда Thinking

# 663
  • Мнения: 1 617
Иринитке, дано е във вторник, щом ще е по-следващата седмица Wink

# 664
  • Мнения: 5 444
На мен Юнион ми е на първо място като транспорт. С БДЖ не пътувам от години и то само инцидентно, а като видях в колко часа ще пристигне в Стара Загора, направо щях да падна... в 01:15 doh  А колкото до това в колко часа ще съм на автогарата, нямам представа.
1. Самолетът пристига по разписание в 18:10 на терминал 1.
2. Трябва да мина първо паспортна проверка, а не знам кога точно ще се наредя на опашка и колко ще отнеме.
3. Трябва да чакам, докато си взема куфара.
4. Трябва да взема такси от Терминал 1 до автогарата. Разстоянието е 15 км горе-долу ooooh!
5. Не се знае какво задръстване ще име и колко време ще му е необходимо на шофьора да ме закара.

Надявам се да стигна до автогарата до 19:00 часа, но дори и да е малко по-късно, пак няма да е проблем. Важното е да успея да си взема билет до Стара Загора и да не се налага да прибягвам до услугите на БДЖ.

# 665
  • Русе
  • Мнения: 4 776
И аз на УтчетчИ
О - 4 препечени филийки с шарена сол и доматен сок   Embarassed, в - мелба
Утре съм си нагласила праскови и кайсии, за вечеря ММ обеща пъпеш или диня.
Лия и аз в отпуск съм официално от 17 , но мислим с ММ да мръднем от 13 за 4 дена до Чифлика  Blush, така че ще стартирам отпуската от 13. Но ... до края на юли принципно трябва да съм на разположение в Русе.

# 666
  • Мнения: 1 617
Балкай, ама за кой ден става въпрос?

# 667
  • Мнения: 29 097
ИИИИ забравих моя отчет
З кафе с кокос
О мног триьгълничета препечен пълнозърнест хляб, салата с кръгчета доматки и отгоре кьопоолу и две малки шотчета маслинова паста и гуакамоле
В купих някакви отвратителни пакетирани козуначени кифли, по гадно нещо не бях опитвала, изядох една и после си размразих останал козунак от пекарна Зия и един сладолед, от огромния магнум
Вкъщи готвя кюфтенца с доматен сос, а така ми се ядеее и с чесънче!

# 668
  • Мнения: 858
Лия, благодаря  Hug Hug Hug Започвам от 67 кг.
Мамекс, честита придобивка  reverance

# 669
  • Мнения: 487
Лелеее срамувате се от 65-70 кг.,ма недейте така, аз с моите 80 в момента ще взема да се депресирам Laughing Blush моята цел е 70 кг,но едва ли ще стане с тази врътка,ще трябва да повторя.Така,че още дълго ще ви досаждам в темата  Laughing
Скрит текст:
За първи път от 10 години отивам на море без отбора,и ми е малко странно.Не проверявам безкрайните документи,не звъня да подсещам за часа на тръгване, не ми звънят родители през 5 мин......Не знам какво да правя  hahaha
Учет:
З-проспана
О-варен ориз със салати
В-елда със зеленчуци и пак салати
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
mamaMiq,къде ще ходиш на море? Сигурно си писала, на аз нали снова насам-натам, пък и да не пропускаме факта, че помня за кратко hahaha hahaha hahaha hahaha

пример: виждам, че Ади честити нова придобивка на Мамекс и изпадам в умопомрачение #Crazy ..ко ли беши? Е, сетих се, че са тесни гащи, които ако сложа аз, паласките ми ще изплуват като детски пояс hahaha

# 671
  • Мнения: 3 347
mamaMiq,къде ще ходиш на море? Сигурно си писала, на аз нали снова насам-натам, пък и да не пропускаме факта, че помня за кратко hahaha hahaha hahaha hahaha

пример: виждам, че Ади честити нова придобивка на Мамекс и изпадам в умопомрачение #Crazy ..ко ли беши? Е, сетих се, че са тесни гащи, които ако сложа аз, паласките ми ще изплуват като детски пояс hahaha


Мър моме,твоя бански с широки гащи лий  Flutter?

# 672
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Оф, Иринитка и паласки, дето шА изплуват  Joy Joy Joy

# 673
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Я да ви вида азззз,  Naughty
Браус, за утчетити шеСС!  bowuu

Деска, да "Чудните мостове" .  Flutter

Тудоркеей, за гащуните на Хърбекс, пардонн, Мамекс, казах нящу подобно по-назадд,  Whistling

Емкеее, никакви бутчета и картофи вече за таз вечар, Naughty

Ама забраих Лия уеее-Лияяя, Уползотвори ли ноШничкити? Или не ти тряАха въобще? Mr. Green Joy

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 22:07 от Juls14

# 674
  • Мнения: 29 097
ООООх, сега ми донесоха цяла бака кисело мляко от Турция, как ми иде да взема една лъжица иииии......!

Общи условия

Активация на акаунт