Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 356
  • 190
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 176
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

# 106
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Като гледам по подписа ти, май ни бъзикаш, амаха. Joy

# 107
  • София
  • Мнения: 7 098
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

# 108
  • Мнения: 226
Мами,
днес се премерих на кантара
заби на 44кг  smile3511

# 109
  • Мнения: 112
аз качих 2кг с бирена мая - редовно 3 пъти х 2 таблетки. Бях 48кг, 169см. /на 31г. съм/
За мен тва си е направо хърбаво. Бях се видяла в чудо - тъпчех се със сладко, мед и орехи , разни витамини за усилване на апатета - и пак тц. Накрая ме светнаха за бирената мая, макар че съм чувала, че влияе различно на всеки организъм. Сега съм почти 51 и определено повече се/ме/ харесвам/т  така  Simple Smile

# 110
помогнете ми ина мен с то моя каприс аз пък грам не качвъм а лекарите здрав ме изкарват аз съм на 17 години 172 а теглото мие 35кг ужас казвайте какво да правя момче съм

# 111
  • Мнения: 730
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

Мноооооооооооооооооооооого тъп пост-наистина
smile3513 марш да слабееш,че като гледам още 8 кила трябва да сваляш Mr. Green

# 112
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз съм кльощава мама.През бременноста качих 17 кг и бях много щастлива,надявах се все нещо да ми остане.Да ама не.Още на 4-5 месец си възвърнах старите килограми.Сега отказах цигарите и започнах да качвам, ама само на коремче ooooh!.Абе няма угодия Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 811
аз от 4 дена пия по литър боза на ден,чакам резултати smile3502

# 114
  • Мнения: 4 176
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

Мноооооооооооооооооооооого тъп пост-наистина
smile3513 марш да слабееш,че като гледам още 8 кила трябва да сваляш Mr. Green
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

# 115
  • Мнения: 1 043
на 20год. бях 37 кила 160см
забременях и толкова бях уплашена че на бебо може да му стане нещо , затова малко попрекалих и наддадох в повече , сега чета че пушачките който отказват цигарите повреме на бременност наддават и поради този факт,
след това пак свалих на 40 килца, без да пуша с много усилия да си изградя долу горе правилен режим стигнах до 45 кила най много
обедиха ме че имам нужда от тях макар че се чувствах странно - пречеха ми не че съм била отпусната напротив тонусът накожата ми беше много по добър, да не говорим за гърди, дупе...и свикнах, сега пак на ново дебелея с един малък човек в корема имам малко целулит ... незнам малко ли е ама гледам да не се поглеждам в огледалото отзад особенно  Shocked заковала съм 60 кила а имам  доста голям корем все ме питат дали не са близнаци Embarassed

# 116
  • София
  • Мнения: 3 890
хайде, и аз в отбора.
висока съм 1.71 и пряко сили ги удържам 50 кг. тъй като преди да родя винаги съм се движела около 60 и съм се чувствала перфектно сега ми е много тегаво и много искам да кача.
споделих онзи ден проблема си с гастроентеролог, тя ме посъветва да си пусна и хормони на щитовидната. резутатите са в норма, но искам да ги покажа и на ендокринолог \тази седмица ще си запиша час\.
според гастроентероложката ако се изключи хормонален проблем причината за свалянето остава да е само в храненето. аз наистина последните месеци наблягах повече на зеленчуците, плодовете и готвените манждички, вкусно ми е. ама сега лекарката ми каза да наблягам много на месото,млечните продукти, хлебчето и сладкото.
изписа ми и две хранителни добавки, ще ви ги напиша:
Supramass Biogame - 3х1-2 с.л.
Aprovit C - 2х1 ч.л. - 20 дни

иначе аз пия в момента някакви хранителни добавки Тотал Енерджи на Джеймсън, обаче засега ефекта е нулев.

темата е супер и много се радвам, че имам съмишленици! Wink Sunglasses

# 117
  • Мнения: 811

Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

не сме злобни Mr. Green
ама наистина ни е проблем да качим едно кило ooooh!

# 118
  • Мнения: 730
Хайде да пълнеем. И аз имам нужда от едно 20-30 кг. да кача. Ще се счупя направо.
Ето вчера духа вятър. Еми отвя ме. Едва се прибрах в нас.

Т,ва пък за какво беше необходимо?!... newsm11

Мноооооооооооооооооооооого тъп пост-наистина
smile3513 марш да слабееш,че като гледам още 8 кила трябва да сваляш Mr. Green
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

Ха,ако си хабях нервите за подобни неща трябваше да съм не 48,а 38 кила Mr. Green
Просто ни е адски трудно,поне на мен да кача някое кило(не че сега не изглеждам добре Blush,даже май вече не искам да качвам,най-много 2-3 килца bowuu)но по-добре да имаш да пълнееш,отколкото да слабееш Mr. GreenНищо лично  bouquet

# 119
  • Мнения: 110
аз наистина последните месеци наблягах повече на зеленчуците, плодовете и готвените манждички, вкусно ми е. ама сега лекарката ми каза да наблягам много на месото,млечните продукти, хлебчето и сладкото.
изписа ми и две хранителни добавки, ще ви ги напиша:
Supramass Biogame - 3х1-2 с.л.
Aprovit C - 2х1 ч.л. - 20 дни

Разбирам,че искаш да напълнееш-щом не се чувстваш добре,и те подкрепам Hug
Но не го прави за сметка на здравето си Wink Да хапваш плодове и зеленчуци е здравословно,продължавай!Как може лекар да те посъветва да ядеш сладко #Cussing out Това само болести навлича(особено бялата захар,която предполагам присъства в почти всичко сладко,което би приела) NaughtyДа не говорим,че от сладко се пълнее ...ама се навличат мазнинки-не ми се вярва това да искаш Shocked
С месото също трябва да внимаваш,тестените изделия-също(да не са от бяло брашно,гледай да са пълнозърнести)...
Не ги знам тия добавки,ама не ми звучат добре newsm78 Виж какво съдържат и проучи да не са вредни...
Пробвай пчелно млечице,ако ти понасят пчелните продукти Wink
Важно е храненето да е редовно-всеки ден по едно и също време-и имай поне 2 закуски между 3те основни храненета.
Не спирай плодовете и зеленчуците и приемай храни,богати на протеини Wink
И спортувай!За да качиш само маса,а не сланинки, и наистина да изглеждаш добре и едновременно с това да си здрава Hug

Успех на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт