„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 878
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 547
още един любим актьор днес има рожден ден ! Юра Батурин  на 45 !  bigdance2



винаги, когато отворя страницата със снимките на любимците във фейсбук, за да взема снимчица за нечий рожден ден, буквално се отнасям - може би имаме най-красивата колекция от красиви техни снимки  !! Laughing


https://www.facebook.com/groups/370381009828199/photos/

Последна редакция: нд, 13 авг 2017, 12:07 от lor

# 106
  • Мнения: 3 547
филми с Батурин предлагаме често, затова днес припомням един много любим мой филм с Вдовиченков и Катя Гусева



 Добрый и бесшабашный водитель такси Павел не привык задумываться о смысле жизни, замечая, в основном, только ее приятные стороны. Он влюблен в красавицу Тамару, которая мечтает стать известной певицей. Случайно попав на психологические курсы, Павел знакомится с Таней, скромной, незаметной молодой женщиной. Он обращает на нее внимание после того, как она, отрабатывая задание психолога, с глубоким чувством произносит монолог на тему «Если бы я тебя любила».

https://www.youtube.com/watch?v=k_HuSRhyPh8

# 107
  • Мнения: 3 547
оказва се, че имаме и трети любимец роден днес - синеокият Илья Шакунов днес става на 47 !  Two Hearts


# 108
  • Мнения: 3 547

yuribaturin Пара слов от юбиляра. Часть 1.

https://www.instagram.com/p/BXut3qWHxz2/?taken-by=yuribaturin

# 109
  • AMS
  • Мнения: 6 438






 Честито на рождениците!!!
 Благодаря за предложенията!!!

# 110
  • Мнения: 3 241
Привет!
Лор, Дива  Hug днес сме имали голям празник. 

От мен едно лежерно предложение, приказка, руски вариант на Моя прекрасна леди.
Реж. Андрей Селиванов

Цветы от Лизы
https://bigcinema.to/series/cvety-ot-lizy-tv.html

Страшно ми хареса в този филм Глафира Тарханова!











Ал. Лазарев-младши в ролята на Професора




майка му във филма и в живота, Светлана Немоляева

# 111
  • Мнения: 3 547



Сесиль Свердлова, Михаил Пшеничный, Екатерина Жемчужная, Лариса Лужина, Илья Алексеев, Владимир Коренев, Татьяна Космачёва, Алеса Качер, Алексей Нестеренко, Сергей Эрденко, Сергей Комаров (II), Ирина Пулина

https://vk.com/al_feed.php?z=video272631342_456239077%2Fb8f275e8 … _-28519601_510721


май сме го гледали, ама карай ...)))

# 112
  • Мнения: 3 241






PS За филма с Пшенични нямам спомен, ще трябва да го прегледам.  Simple Smile

# 113
# 114
# 115
  • Мнения: 3 241

Дядя Юра наистина ли има циганска кръв? Не е за вярване!  Simple Smile

Гледам го в момента с Ольга Павловец в "Синдром недосказанности".





# 116
  • Мнения: 3 547

хаххах...едва ли, с тези сияйни сини очи да има циганска кръв, по-скоро се шегува  Laughing Laughing

но много са му забавни всички малки репортажчета, които качва, винаги такъв слънчев и позитивен

забравила съм защо го е страх да лети със самолет, беше нещо разказвал, но не помня точно, но ме убива с тези дълги преходи, които прави за ролите си, шофирайки

много симпатичен филм е Синдром недосказаности

# 117
  • Мнения: 3 241
Лор, щом си гледала филма, сподели мнение. Съгласна ли си с тези коментари?

Скрит текст:
насчёт героини Павловец - поступила она подло и гнусно со всеми своими близкими, изменив мужу с героем Батурина и вдвойне, когда вернулась к мужу.....Фильм однозначно об ИЗМЕНЕ....

Скрит текст:
Я кажется поняла... Для кого-то этот фильм - о ЛЮБВИ. А для меня ( опять же чисто личное восприятие) этот фильм - об ИЗМЕНЕ.
Великой ЛЮБВИ в фильме я не увидела Sad( А измена ради интрижки - это ...ФУ-У-У:(( Причинять боль другим людям ради авантюры с " возвращением в прошлое" - это подло. А уж возвращаться к мужу, причем опять же НЕ из-за любви к нему, а потому что тот, ДРУГОЙ, пнул коленом под зад - верх цинизма и расчетливости.
Повторю : РЕСПЕКТ героине - везде успела ! Но по жизни ТАКИЕ, везде успевающие и по головам идущие, мне противны. ИМХО.

Скрит текст:
Ее " великая любовь", ради которой она причинила боль стольким людям, обернулась блажью и дурью женщины среднего возраста, которой захотелось " фейерверка"и возвращения в юность.
Я уверена, что большинство зрительниц были рады и счастливы от того, что у героини так все СЛАДЕНЬКО сложилось : и молодость вспомнила, и в постели драйв получила, и с мужем осталась - СКАЗКА !
Да, человек имеет право на ошибки, НО за ошибки нужно платить. А в фильме, по факту, ЗАПЛАТИЛИ ВСЕ : муж, который вряд ли забудет измену, сын, который теперь знает, что можно " гульнуть" по причине ЧЮЙСТВ ( во пример от мамашки - подарок к свадьбе !), обманутая жена в инвалидном кресле, герой-любовник, оставшийся без бизнеса - это фигня, сопутствующие потери Sad( А та, кто все это закрутил - в шоколаде. РЕСПЕКТ !

Доста антипатия зрителите изказват към героинята на Павловец. А аз единствения подлец, когото видях, е героят на Батурин. Лариса ми е понятна и не ми хрумна дори да я осъждам толкова строго. Учудиха ме коментарите в кино-театр.ру



Данила Шевченко ми е много симпатичен. Макар и млад, има доста роли зад гърба си.

# 118
  • Мнения: 3 547
Лор, щом си гледала филма, сподели мнение. Съгласна ли си с тези коментари?

Скрит текст:
насчёт героини Павловец - поступила она подло и гнусно со всеми своими близкими, изменив мужу с героем Батурина и вдвойне, когда вернулась к мужу.....Фильм однозначно об ИЗМЕНЕ....

Скрит текст:
Я кажется поняла... Для кого-то этот фильм - о ЛЮБВИ. А для меня ( опять же чисто личное восприятие) этот фильм - об ИЗМЕНЕ.
Великой ЛЮБВИ в фильме я не увидела Sad( А измена ради интрижки - это ...ФУ-У-У:(( Причинять боль другим людям ради авантюры с " возвращением в прошлое" - это подло. А уж возвращаться к мужу, причем опять же НЕ из-за любви к нему, а потому что тот, ДРУГОЙ, пнул коленом под зад - верх цинизма и расчетливости.
Повторю : РЕСПЕКТ героине - везде успела ! Но по жизни ТАКИЕ, везде успевающие и по головам идущие, мне противны. ИМХО.

Скрит текст:
Ее " великая любовь", ради которой она причинила боль стольким людям, обернулась блажью и дурью женщины среднего возраста, которой захотелось " фейерверка"и возвращения в юность.
Я уверена, что большинство зрительниц были рады и счастливы от того, что у героини так все СЛАДЕНЬКО сложилось : и молодость вспомнила, и в постели драйв получила, и с мужем осталась - СКАЗКА !
Да, человек имеет право на ошибки, НО за ошибки нужно платить. А в фильме, по факту, ЗАПЛАТИЛИ ВСЕ : муж, который вряд ли забудет измену, сын, который теперь знает, что можно " гульнуть" по причине ЧЮЙСТВ ( во пример от мамашки - подарок к свадьбе !), обманутая жена в инвалидном кресле, герой-любовник, оставшийся без бизнеса - это фигня, сопутствующие потери Sad( А та, кто все это закрутил - в шоколаде. РЕСПЕКТ !

Доста антипатия зрителите изказват към героинята на Павловец. А аз единствения подлец, когото видях, е героят на Батурин. Лариса ми е понятна и не ми хрумна дори да я осъждам толкова строго. Учудиха ме коментарите в кино-театр.ру


сигурно има поне две години откак съм го гледала филма, но съм го запомнила именно заради усещането си за антипатия към героинята на Павловец.
докато в началото на филма имаше нещо донякъде интересно във въздишането по старата, неосъществила се любов, след това всичко в героинята ме дразнеше  - флиртуването, измяната, загърбването на семейството -  твърде арогантно и демонстративно нараняваше всички...

не помня детайли, но мисля, че героят на Батурин се осъзна и се разкая за авантюрата си, докато героинята на Ольга май от немай къде се върна при мъжа си, който и прости всички простотии Mr. Green

заради Батурин съм гледала някои филми по повече от веднъж, но към този не съм посягала, точно заради горчивия вкус и омерзението към историята, изиграна от Ольга  Laughing Laughing

иначе играта на Ольга не я коментирам даже - тя играе чудесно в този филм и придава много реалистичност на ролята - даже може да и посъчувства човек . и освен това е много красива. хубава двойка с Батурин

Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 23:30 от lor

# 119
  • Мнения: 3 241
Привет!
Този младеж сме го позабравили, а той днес има РД. Да му е честит!




Изглежда, че се снима в няколко филма, може би скоро ще го видим на екран.
Опитах да избера някое по-светло стихотворение по случай празника, но няма. Много му е мрачна поезията.
Скрит текст:
И льются бабочки в траву,
Как белые лохмотья, пепел.
И явь, как сон, но наяву:
Мир мягок, странен, ярок, светел.

Весна мне обещает вновь
Стихов и жизни шумный ворох.
Дождем омыло ту любовь,
Что в зиму - в грязь - жила в сугробах.

Лор, за героинята на Ольга Павловец съм с друго мнение. Твоето е близко до това на повечето зрители. Замислих се да не би да са ми занижени моралните критерии  Sad ама се надявам, че не много.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт