Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 942
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 202
Белвита са оставили неспечелените кутии да се печелят така, че ако искате кутийка още имате шанс!
Нали играта беше до 30.06.17 ,това значи ли че днес ако купя белвита ще ми дадат кутийка? newsm78

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Може ли телефонния номер за заявяване на наградите на БОНИБОН?

 Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 163
Може ли телефонния номер за заявяване на наградите на БОНИБОН?

 Hug
Заповядай       0898 150 551      Hug

# 93
  • Мнения: 1 050
Сега ми донесоха мострите от Виши (на кремовете), много малки ми изглеждат. Получих имейл, че печеля подаръчен комплект от Durex, много съм доволна. Laughing

# 94
  • София
  • Мнения: 5 623
Уж коментирах на 01.07, чудя си се аз защо нямам известия, ама май не само аз съм била с тоя проблем  Laughing .
Само да спре дъжда и ще тичам за Милка. Имам мрънкаща племенница за пуф.

# 95
  • Мнения: 14 828
Ами то си пише и в темата да се използва бутона "извести" ,вместо 4-5 страници да си пожелаваме късмет. Не е чудно,че някой е позачистил.  Peace

Току що получих смс за възглавница от Куинс. В началото на играта имах едно чудо кодове и  не спечелих,но сега явно наплива е малък и успях.
Донесоха ми слънцезащитен ролон на Хип 50 фактор от играта във Форума.
Ще ида за шоколади да се пробвам,но като съм ограничила сладкото какво да ги правя после  не знам...  Whistling

# 96
  • Монтана
  • Мнения: 530
За наградите на Куинс веднага ли получавате смс или някои ги получават и по късно. Защото има печеливш от тази седмица с първите цифри като моя номер и кодовете мисля че са същите, но още нямам смс  newsm78

# 97
  • Мнения: 639
Здравейте,
може ли линка за играта на Девин?

# 98
  • Мнения: 526
Житница обявиха печелившите за втората седмица, пак ме няма...Бях с 5 кода, а исках хамак

# 99
  • Мнения: 2 007
Прати ми код на телефона за  играта на Милка и като го въведа ми изписва че е грешен,а определено не съм го сбъркала.
Що за чудо е това..
На мен ми го прие, чак когато от латиница минах на кирилица, пробвай.

# 100
  • Мнения: 14 828
За наградите на Куинс веднага ли получавате смс или някои ги получават и по късно. Защото има печеливш от тази седмица с първите цифри като моя номер и кодовете мисля че са същите, но още нямам смс  newsm78
Аз получих в 11,дори не бях видяла.

# 101
  • Мнения: 1 523
Житница обявиха печелившите за втората седмица, пак ме няма...Бях с 5 кода, а исках хамак
Май не са обявени всички,има шанс.

# 102
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Има 2 игри, в които така и не разбрах големите победители- тази на Мерилин и тази на Елдом инвест..много е вероятно да не  гледам където трябва...
За житница и аз се надявах..2 кода имам  hahaha

# 103
  • Монтана
  • Мнения: 530
Вече си получих смса за спечелен куфар  Party най-после го спечелих  Laughing А какво му бяха размерите  newsm78

# 104
  • София
  • Мнения: 13 262
Току що получих смс за възглавница от Куинс. В началото на играта имах едно чудо кодове и  не спечелих,но сега явно наплива е малък и успях.
Честито! До късмет е. Аз пак не съм от печелившите.

Освен това спечелих флашка и името го има на две места. Като пуснах търсачка с виждащите се цифри от телефона се зарадвах, че имам 2 награди, а тя била само една. Sad

Общи условия

Активация на акаунт