Удостоверение от Служба ГРАО?

  • 14 733
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 022
Цитат на: evpraksia

Ауу, и аз съм в Красна Поляна, да се подготвя психически значи Shocked



Май много Краснополянски майки се очертаваме, а?

Ще си гукаме пак:)

# 16
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Ani111
Само да споделя мнение, че да ти задържат оригинала на акта за раждане е ужасно! Никога никъде не се позволява това! Егати държавата! #Cussing out


Те ти го връщат след една, две седмици, не го взимат завинаги .
Трябва да носите и личната карта на бащата. А на мен в община Триадица, ми искаха и някаква простотия, Удостоверение, че не съм си изоставила детето ( а съм руса и бяла), та ходих 10 пъти до Шейново докато го взема.
Успех

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221
Цитат на: Bezhy
И аз съм към Красна Поляна и не са ми правили проблем (по точно на мъжа ми де)....амо той е един голям и внушителен......


Ами дано най-после да са им уврели главите!

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може би във всяка община изсат различни документи /както е и за детските надбавки/. Ако имате възможност предварително проверете по телефона или изпратете някой близък да провери какво точно искат във вашата община, за да не ви разкарват после по няколко пъти.

# 19
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Ani111
Само да споделя мнение, че да ти задържат оригинала на акта за раждане е ужасно! Никога никъде не се позволява това! Егати държавата! #Cussing out


  202uu   202uu   202uu
Абсолютно съм съгласна с теб!! Добре, че има някой да ни каже, че и такава кретения съществува, щото щях много да се изненадам, по-добре да съм подготвена  #Splat

# 20
  • Мнения: 3 200
Цитат на: dezyg
Може би във всяка община изсат различни документи /както е и за детските надбавки/. Ако имате възможност предварително проверете по телефона или изпратете някой близък да провери какво точно искат във вашата община, за да не ви разкарват после по няколко пъти.


Аз изпратих свекърва ми и те й казали, че като отида аз ще ми обяснят, какво да ви кажа, може би просто е попаднала на кофти служилтелка  Confused

Общи условия

Активация на акаунт