Имаме диагноза най-после... на стр. 4

  • 9 976
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 876
Е, най-сетне с диагноза Simple Smile Хич не е за снях де.
А дали карантината ще ви я определят точно? Защото 9те дена по принцип се броят от началото на обрива.
Знаеш г/д процедурите при варицела. Къпи се детенце. Само за лекарства не знам. Аз само Панадол и витамин С давах.

# 76
  • Мнения: 2 534
Някак си е по-спокойно , като имаш поставена диагноза , та дори и тази , нали  Wink
Хайде бързо оправяне  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 190
Много се радвам, че накрая са ви поставили правилната диагноза. Само едно нещо мога да те посъветвам занапред - ако имаш някакви съмнения за шарка, потърси стара детска учителка и попитай нея. Моето дете до сега е изкарало подщи всички шарки и майка ми винаги е познавала каква е, досега няма пропуск. Пожелавам ви бързо оздравяване.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
AnMary, доторът определи карантината "до загаряне на всички пъпки". Не знам т. нар. лична лекарка какво ще ни напише утре (щото вчера и днес е неоткриваема, нали се сещате!).
Ето една снимка-линк
на Мони - просто не виждам как може да се сбърка... В петък пъпките бяха по-малко, разбира се...

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е най накрая сте разбрали какво му има на детето.
Бързо да се оправяте .И моето момиче в крайна сметка е с варицела днес и избиха пъпките.
А за инфекционото какво ще кажеш приличаше ми на къща от филм на ужасите.
Всичко може да ни е хубаво ама в здравеопазването сме с 10 год назад от София и другите по големи градове

# 80
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А за инфекционото какво ще кажеш приличаше ми на къща от филм на ужасите.

Наистина беше ужасяващо! Но поне човекът си свърши работата! Каква ми е файдата от луксозните им частни (или направени за сметка на Здравната каса) кабинети, като не могат да поставят диагноза на болест, за която прочетох в нета, че е "невъзможно да се сбърка при диагностициране"! Tired

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
А за инфекционото какво ще кажеш приличаше ми на къща от филм на ужасите.

Наистина беше ужасяващо! Но поне човекът си свърши работата! Каква ми е файдата от луксозните им частни (или направени за сметка на Здравната каса) кабинети, като не могат да поставят диагноза на болест, за която прочетох в нета, че е "невъзможно да се сбърка при диагностициране"! Tired
Да и аз съм доволна от лекаря вътре,въобще не се зачуди дали имаме варицела тогава,за разлика от педито.Я кажи ти къпеш ли Мони аз сега като казах на докторицата че има варицела и първата работа беше да ми каже да не я къпя и да я мажа с ментолов спирт,мисля че този път няма да я послушам.

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 15:13 от Mira(vatan1919)

# 82
  • София
  • Мнения: 39 876
Аз и без да съм д-р мога да кажа, че това е Варицела. Даже и мъж ми рече "варицела". Ама аз минах по този път, пъпките съм ги виждала. Ами докторите?  newsm78

# 83
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Я кажи ти къпеш ли Мони аз сега

Да, мисля да я къпем довечера. Със смрадлика във водата, чудя се за хума?!
Шампоан със сигурност няма да слагам.


Забрави кавичките - "докторите"  Joy - явно само на диплома са такива...

Уф, и да се оплача, че положението вече е много зле - Мони има сигурно над 200 пъпки, виждам дори вътре в ушичките й, има и на дупето, на пупата, ужас някакъв... Sad

# 84
  • Мнения: 2 534
Ох , миличката Мони  Tired
Тези пъпки сърбят ли ?!
Какво става бе хора , бум май има някакъв на шарки или по принцип пика им е през пролетта !?

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Милата дано вече не избиват,ама като гледам на нас ни е 1ден и коклко много има и при нас няма да мине по леко.
То не бум ми незнам вече какво стана и яслата и в градината на баткото са под карантина,добре че големия я кара вече.
А за къпането и аз само ще я облея с водичка че днес голяма жега и полудя милата не стига че е изпотена и има температура сърбят я пъпките ами сега и душа да пропуснем ще откачи.

# 86
  • Мнения: 1 629
Чоколина, бързо оздравяване ви желая! Доколкото знам пикът при появата на пъпките е 3-4 дни, така че вече ще сте на зарастване.

# 87
  • София
  • Мнения: 39 876
Уф, и да се оплача, че положението вече е много зле - Мони има сигурно над 200 пъпки, виждам дори вътре в ушичките й, има и на дупето, на пупата, ужас някакъв... Sad
Ти видя снимките на Дияна Sad
Джипито на Дияна каза "тя е с много бяла и нежна кожа, очаквай много голям обрив". Моята щерка май нямаше място без пъпки - ходила, глезени, бедрата, полови органи, анус, целия корем, гърди, целия гръб, лицето, по езика, от вътрешната страна на бузките, ушите, китки, длани, уф - навсякъде.
Внимавай като решиш Мони, най-вероятно има и по скалпа. Дияна имаше 2 на главата и 3 на тила.

Ох, бързо оздравяване   bouquet

# 88
  • Мнения: 2 534
Цялото семейство ли се поставя под карантина  Thinking

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Цялото семейство ли се поставя под карантина  Thinking
Не има вероятност само тези които не са я преболедували да се заразят,другите имат създаден имунитет.
Примерно племеника ми е на 10год,мина през ясла и градина всички я изкараха брат му синът ми с който ежедневно се виждат но така и не се зарази,така че нищо не се знае

Общи условия

Активация на акаунт