Ваканцията в пълна сила, и кой след второ се класира(3.07-9.07.2017)

  • 96 130
  • 721
  •   1
Отговори
# 165
  • Русе
  • Мнения: 11 928
   В колко часа излязоха резултатите от първото класиране. Намирам някаква системност във времето за обявяване на резултати, които не се сещам за причина да не са обявени още вчера до обяд.

# 166
  • Мнения: 416
Кому попречи публикуването на информацията за класирането в НПМГ, защо РУО-София настоя тя да бъде свалена и какво има да крие и защо бе наредено  целият сайт на НПМГ да бъде изключен?

На тези и разни други въпроси ще отговарям на пресконференция от 11:00 часа на 4 юли.
По разбираеми причини пресконференцията няма да бъде в сградата на НПМГ.
Избрах близко и удобно място в непосредствена близост: пицария "Фратели", на ъгъла на ул. "Бигла" и ул. "Якубица".

Всички сте добре дошли!

Като НПМГ Sysadmin: Евгений Василев

И аз не мога да повярвам, че това се случва.
Но явно броят на "трениращите" парашутизъм се е увеличил драстично.

Успех!

# 167
  • София
  • Мнения: 18 221
Имат доста общо РУО и МОН - допускани грешки, нескопосани опити за  замазване  на последните, неинформираност на някои техни служители при контакт на родители с тях, далаверки с  приземяването на този или онзи парашутист в добро училище.... Защото винаги се говори само за директори, допускащи парашустисти в съответното училище, а истината е, че това без благословия отгоре трудно става.

# 168
  • Мнения: 823
Здравейте,
искам да  попитам за мнения за 134 СОУ гимназиален етап, извинявам се предполагам , че е обсъждано, но темата ви хвърчи със скоростта на светлината:).

# 169
  • Мнения: 3 916
Имат доста общо РУО и МОН - допускани грешки, нескопосани опити за  замазване  на последните, неинформираност на някои техни служители при контакт на родители с тях, далаверки с  приземяването на този или онзи парашутист в добро училище.... Защото винаги се говори само за директори, допускащи парашустисти в съответното училище, а истината е, че това без благословия отгоре трудно става.

За това да. И то огромно да. За пропуските в тестването вече не знам. Whistling

# 170
  • Мнения: 8 220
Здравейте, искам да  попитам за мнения за 134 СОУ гимназиален етап, извинявам се предполагам , че е обсъждано, но темата ви хвърчи със скоростта на светлината:).
Училищата не ги ли обсъждахме преди и около 16.06.  newsm78 Днес нали класиране чакаме, а не преподреждаме?!? (риторичен въпрос)

# 171
  • Мнения: 7 201
   В колко часа излязоха резултатите от първото класиране.
Около 12ч. по обяд.

# 172
  • София
  • Мнения: 494
В момента сайтът на НПМГ е достъпен newsm78

# 173
  • Мнения: 823
Риторично peneva_a си права, ама не е мнението, за което питах Simple Smile... ако някой има наблюдения или е проучвал  и желае да сподели , ще бъда много благодарна!

# 174
  • Мнения: 8 220
Риторично peneva_a си права, ама не е мнението, за което питах Simple Smile... ако някой има наблюдения или е поучвал  и желае да сподели , ще бъда много благодарна!
Тъй като темата ни "хвърчи със скоростта на светлината", дадох дата около която да потърсиш... Ако тогава някой е писал, няма пак да тръгне да обяснява пак отново...

# 175
  • София
  • Мнения: 5 574
В момента сайтът на НПМГ е достъпен newsm78

Хаха, явно са се притеснили от пресконференцията!  Mr. Green Stop

Дано пуснат класирането вече! И на мен ми е любопитно като страничен наблюдател, а представям си на вас какво ви е! Peace

# 176
  • Мнения: 5 160
mivan, не е спрягано мисля с какъвто и да е коментар ...

# 177
  • Мнения: 823
peneva_a , много благодаря! мила, отзивчива и любезна си!, аз не се бях сетила, че сте ги обсъждали в началото на седми клас и предположих, че четейки активно в темата, поради факта, че се  очаква второ класиране днес, добра душа може да реши да пише отново, просто щот нали е форум за взаимопомощ!:)

lorenca, благодаря!

# 178
  • София
  • Мнения: 62
http://alekdimitrov.com/comment.asp?NID=583

Бихте могли го споделите във ваш профил.

# 179
  • Мнения: 357
peneva_a , много благодаря! мила, отзивчива и любезна си!, аз не се бях сетила, че сте ги обсъждали в началото на седми клас и предположих, че четейки активно в темата, поради факта, че се  очаква второ класиране днес, добра душа може да реши да пише отново, просто щот нали е форум за взаимопомощ!:)

 newsm62 smile3501 smile3508

Общи условия

Активация на акаунт