ВАКСИНИ - ТЕМА САМО за вредата от тях - тема 36

  • 63 833
  • 787
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 312
Дали е възможно някое дете да е било болно, докато сте чакали за поставяне на ваксината?

# 256
  • Мнения: 4 246
Мъжът ми е бил първи сутринта(при нас се записват часове), но е чакал 30 минути закъснялата педиатърка в отделна стая (уж да не се зарази детето). Силно е въможно и да сме изтеглили късата клечка,но доста неприятна история.

# 257
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Варицелата е доста заразна и може детето да се е заразило от случаен човек в магазин, автобус и т.н.
Човек е заразен 2-3 дена преди избиването на пъпките, а в началото на Варицелата може и да не забележиш, че си болен, избиват по 2-3 пъпки първия ден. Инкубационният период е 14-21 дена.

# 258
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Каква къса клечка сте изтеглили? Болестите си имат инкубационен период. Явно при поставянето на ваксината детето е било заразено вече с варицела, която има инкубационен период около 21 дни. Никой не е застрахован. Мен винаги ме е било страх от това, защото видимо здрав човек, може да е в скрит период на някаква болест. Лошо съвпадение просто. Ваксината няма нищо общо в случая. За варицела има отделна ваксина, надявам се от догодина да я има вече в имунизационния календар. Защото нали виждате как може да се изкара варицелата - ужасно!

# 259
  • Мнения: 4 246
Инкубационният период съвпада със слагането на ваксината, нещо не разбрахте.Изкарали сме късата клечка, че сме се заразили на място и с Варицела.Ужасно се изкарва с малки бебета.

# 260
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
То и с големи бебета може да се изкара ужасно.
Важното е, че всичко е минало и заминало.  Hug

# 261
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Инкубационният период съвпада със слагането на ваксината, нещо не разбрахте.Изкарали сме късата клечка, че сме се заразили на място и с Варицела.Ужасно се изкарва с малки бебета.
А това, къде сте се заразили никой не знае. Може и след това да е. Може и преди. А варицела може да се изкара тежко не само при бебета, а и при деца и възрастни. Моя близка зимата беше на косъм от смъртта, заради варицела. В инфекциозна болница лежа, така обрината и вътрешно и външно, че не можеше да си отвори очите няколко дни. И това беше най-малкото. Та да не ми говорят тука, че варицелата е обикновена детска болест.

# 262
  • Мнения: 4 246
А не е .Страшно е това, но при различните деца се кара по-леко или по-тежко.

# 263
  • Мнения: 11 312
malinkap, как е детенце?

# 264
  • Мнения: 4 246
Оправи се от Варицелата, но хвана  вирусна ангина.Явно имунната система силно пада и го хваща всеки всевъзможен вирус.
Скрит текст:
Нещо интересно.Докато бях на преглед и чаках, подочух един телефон разговор на една майка с педито, която питаше дали е възможно детето и да има пъпки от ваксина. Не съм сигурна, че е ставало дума за морбилито, разбира се. Педито каза, че е невъзможно

# 265
  • Мнения: 11 312
Много интересно дали нещо са оплескали с ваксината и сте единичен случай. Принципно след варицела пневномии карат хората, но наистина имунитета е много нисък.
Жалко, че не си я заприказвала.

# 266
  • Мнения: 4 246
Тя отрече, че има връзка, а и като подслушваш не си много склонен да се издадеш.Аз се чудя откога ще включват тези комбинираните и с вирус на Варицела, дали вече е решено?

# 267
  • Мнения: 1 080
Ваксините са замърсени с микробактерия (мутирали форми)
Ваксината за морбили причинява субакутен склерозиращ паненцефалит ака аутизъм, чрез мутирала форма на морбили причинителя. Ваксините като цяло причиняват алергичен демиелизиращ енцефаломиелит ака онново аутизъм.
П.с. нищо чудно да сложили на детето ви експериментална ваксина.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2466726/

# 268
  • Мнения: X
Изследване от 1969 година. Нещо от преди Христа не можа ли да намериш?

# 269
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Изследване от 1969 година. Нещо от преди Христа не можа ли да намериш?
Недей, защото тя има информация и от преди Христа. Ще ти я пусне веднага.

Общи условия

Активация на акаунт