Чист и плитък плаж във Варна

  • 14 280
  • 97
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз най-често ходя на Аспаруховския плаж,но гостите които очакма не искат там,защото им е далече.Препоръчайте ми чист(не съм сигурна,че има такъв във Варна Thinking) и плитък. bouquet

Последна редакция: пн, 03 юли 2017, 11:27 от Не се сърди, човече

# 1
  • Варна
  • Мнения: 773
От изброените нито един! Изобщо как си водят децата някои хора в тая мизерия, идея си нямам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Хайде сега, чак мизерия. Вчера и днес ходим с малкия на централния, от слънчевия часовник право надолу и напред. Водата е кристално чиста и доста плитка, трябва бая да походиш, за да ти стигне до кръста Laughing
На южния също е плитко, трета буна от външната страна на буната е много дълбоко, от вътрешната май не чак толкова. Офицерският от години се слави като най-мръсния, даже беше затворен по едно време. Северният мисля, че също е ОК.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 737
Хайде сега, чак мизерия. Вчера и днес ходим с малкия на централния, от слънчевия часовник право надолу и напред. Водата е кристално чиста и доста плитка, трябва бая да походиш, за да ти стигне до кръста Laughing
На южния също е плитко, трета буна от външната страна на буната е много дълбоко, от вътрешната май не чак толкова. Офицерският от години се слави като най-мръсния, даже беше затворен по едно време. Северният мисля, че също е ОК.
Благодаря! bouquet
Аз ходих веднъж на Южния до морска гара бях и си беше дълбокичко сякаш.На Офицерсия не съм ходила и не смятам да заведа гостите си там  Sick

# 4
  • Варна
  • Мнения: 737
Да питам и за извън града плажовете какво мислите за тях?Какво мислите за Шкорпиловци и Камчия.Около 25-26 юли ще бъда в Долен Чифлик и мисля да ходя на плаж там,но не съм ходила от 2 години на Шкорпиловци,а на Камчия май никога,освен на разходка.Как са чисти ли са,много ли е дълбоко и има ли много хора? Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 236
На Шкорпиловци не съм ходила от 20 години, а много ми се ще да заведа дребното някой път, навремето там събирахме едни много специфични мидени черупки, викахме им Пеперудки Simple Smile . Но доколкото имам спомен е много каменист, поне беше. На Камчия не съм ходила никога. Мисля, че Кранево също е ОК, има огромна широка плажна ивица, морето по спомен беше чисто също.

# 6
  • Мнения: 11 892
      На Шкорпиловци ивицата е дълга, спокойно е. Харесвам този плаж, обикновено един-два пъти го посещавам в годината.Малко далече ми  идва.

# 7
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Ние посещаваме четвърта година подред Трета буна,дясната страна.Доволна съм,там ходят предимно семейства с деца.Водата е чиста,особенно сутрин.Можеш да паркираш колата на две крачки от пясъка ако имаш късмет.Трябва да се ходи сутрин много рано 7.30-8.00ч. за да спреш  на добро място и да си намериш приятно местенце,където да си постелеш хавлийката.Плажът не е особенно голям и съответно се пълни бързо.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 737
Благодаря ви! Hug bouquet Значи ще отидем на Шкорпиловци, а може и на Камчия за да видим как е Камчийския плаж  Laughing Като се върнем ще разкажа как е минало. Ще ходим през седмицата и се надявам да не е претъпкано и да случим на хубаво време  Heart Eyes Crazy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Днес ходихме на северния плаж - ами водата е кристал! Чиста, вижда се всяка песъчинка по дъното, плуват рибки, това-онова Mr. Green Който живее  със заблудата, че градският плаж задължително е мръсен явно много отдавна не е стъпвал там.

# 10
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Днес ходихме на северния плаж - ами водата е кристал! Чиста, вижда се всяка песъчинка по дъното, плуват рибки, това-онова Mr. Green Който живее  със заблудата, че градският плаж задължително е мръсен явно много отдавна не е стъпвал там.
То за водата е относително.В събота и на Трета буна беше кристал,днес не беше чак така,но беше бистра.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Относително е. Да не говорим, че водата може да е мътна и пак да е чиста. Просто отбелязвам.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 61
На Камчия морето е дълбоко, има дупки във водата, но пък иначе спасителите са навсякъде. На южния плаж винаги има много удавени, там е дълбоко. Аз предпочитам на Аспаруховския плаж, но не е чисто. Много плитко е пред ресторант Мидена къща, но то е съвсем малко плажче и много гъстонаселено.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 737
На Камчия морето е дълбоко, има дупки във водата, но пък иначе спасителите са навсякъде. На южния плаж винаги има много удавени, там е дълбоко. Аз предпочитам на Аспаруховския плаж, но не е чисто. Много плитко е пред ресторант Мидена къща, но то е съвсем малко плажче и много гъстонаселено.

Да аз ходя на Аспаруховския плаж доста често. Плитко е,но няма къде да се паркира.Пред последния път като ходихме оставихме колата долу пред парк Аспарухово и от там все направо и после покрай конната база и отидохме на плажа.Много ми хареса там,нямаше много хора и водата беше хубава  Heart Eyes По-добре 10 минути пеш от колкото 30 минути в търсене на място за паркиране  Mr. Green

# 14
  • BG
  • Мнения: 4 456
Как се води плажът към който се стига като се завие надясно от Пикадили (едно малко кръгово има) и после надолу по един стръмен завой се излиза на две-три малки плажчета?

Общи условия

Активация на акаунт