Отчаях се, отказвам се от борбата със себе си!

  • 1 692
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Здравей и от мен wavey
За грима - не е нужно да си правиш всеки ден някакъв сложен грим. Просто нанасяй крем, отгоре леко покривен фон дьо тен, колкото да ти освежи тена. Даже може да си вземеш и ФДТ със светлоотразяващи частици. Така кожата ти ще засияе. Нанасяш си спирала и червило, малко руж или перли и си готова с грима.

Другото, което бих те посъветвала е да си правиш редовно ексфолиране на кожата на лицето и тялото. Така тя ще се обнови по-бързо а и няма да ти се образува тази лента, за която говориш на мустака. При теб се получава така, защотоотлепвайки лентата отлепваш и горния слой на кожата *мъртвия* и от долу ти лъсва свежата кожа. Прави си два три пъти седмично ексфолиране *механично* със някакъв скраб. За тялото ползвай утайка от кафе.

Мен много добре ми действа купуването на различни щуротийки за коса и т.н. Понакупи си разни кристали, флуиди и блясъци, пък ще те питам после дали няма да си харесваш косата Hug

И още един последен съвет - дори и в момента да нямаш желание за грижи за себе си, наложи сиго. Това ще ти помогне отново да започнеш да се харесваш. И не се притеснявай, всяка от нас е изпадала в подобни моменти, няма проблеми! Нали сме за това - да се подкрепяме  bouquet

Вивиан, това си слагам аз, което си описала, освен руж или перли - можеш ли да ми дадеш насока за тях - име, марка?
Ексфолирането малко ме притеснява, защото кожата ми е много суха - според теб какво мога да ползвам за нея?
И последна молба - за флуиди, блясъци и под. - може ли марка?
Благодаря ви на всички, ужасно много неща не знам! И ме е срам да питам, освен ако не случа на много мила продавачка, фризьорка и т.н.

# 16
  • Мнения: 5 877
Стига бе, жена, всеки има снимки, на които не се харесва!
Аз тези, на които изглеждам идиотски, изобщо не ги пазя, заминават в кошчето или в рисайкъл бина моментално. Запазила съм си само една много дебела и от време на време я лепя на хладилника.

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 14:17 от Anda

# 17
  • Мнения: 1 413
Анда, онзи ден специално извадих всички насам от сватбения албум и установих, че нямам нито една снимка, на която да се харесам - особено в косата Embarassed та направо съм тежък случай! Embarassed Което ме беше амбицирало да се задълбоча в темите на "Красива мама" както виждаш, не особено резултатно ooooh!

# 18
  • Мнения: 5 877
Нали съм те виждала на живо, много си си добре. Направи си някаква младежка прическа, плези се повече и не си придиряй  Peace

# 19
  • Мнения: 3 164
Мечтицата, ще ти дърпам ушите Twisted Evil
с косата едва ли има жена която да няма проблеми Sunglasses .....

Лео има вкус Peace може и малко по-къс вариант.
направи си червени кичури-на моя отговорност Mr. Green

  bouquet

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нали съм те виждала на живо, много си си добре.
Мечтице, комплименти ли просиш, душо? И аз съм те виждала и съм с положително впечатление от визията ти, хич нищо ти няма...защо така негативно подхождаш към себе си?
Опитай вместо всякакви разкрасителни неща да се влюбиш в себе си Simple Smile Открий си положителните черти. После на всяко поглеждане в огледалото - си ги хвали наум (или на глас, ама да не те чуе някой от фамилията и да реши, че не си сама...) и изобщо - отнасяй се добре и с лИбоФ към себе си. Трябва ти ново поведение, както е казал един човек - "Я не влюблен в себя. Я просто очень нравлюсь."

# 21
  • Мнения: 1 413
Не, Бу, не си прося комплименти. Лошото ми е, че аз съм хем перфекционист, хем мечтател и си вярвам, че жените от рекламите и в живота така си ходят, пък аз пусто, все не го докарвам. Едно момиче - консултантка в Била на щанда за козметика онзи ден ми каза "аз ви запомних, макар че рядко помня клиенти" - защото 100 пъти съм си говорила с нея, а съм все така рошава - ей това ме отчайва. Вярвам си, че като си купя ей това и косата ми ще стане като по описанието и ще стои тъй цял ден...а дали е така?
Като добавим, че съм овен и имам силна вътрешна потребност да се кюскам с мене си, ама и близките го отнасят, щото съм все недоволна-това допълнително ми вгорчава деня.
Анда, това с плезенето задължително ще го направя като самотерапия!

# 22
  • Мнения: 291
Трябваше да започнеш с това, че си овен... Майка ми е същата зодия и картинката е същата. А е много красива и запазена жена, не че ми е майка.  Както са ти писали и другите момичета, започни да се харесваш такава каквато си и всичко постепенно ще си дойде на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт