ПК и след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоулу & колеги- новини, проекти, изяви

  • 81 031
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 261
Благодаря, Ради! Веднага се усеща, когато си тук Kiss

Много хубава снимка и много точно казано:

В нашата приказка нямаше щастлив край.
Приказката свърши и героят полудя.
В добавка ще кажа, че покрай него обаче и ние така GrinningGrinning



Иначе така и не успях да изгледам нищо от сериала на Али Ил, карам само на фрагмани и от тук от там по нещо от сериите, но задължително трябва да намеря време, защото ми се струва много приятен. Не знам дали защото имам слабост към бебета или към сините очи на таткото, обаче ме влече натам.

# 136
  • Мнения: 3 747
Добро утро.

Пелче, Алексче Hug

Алекс, от къде я изнамери тая снимка  Stop и без друго този финал не съм му го простила на Етхем, приех го, но все пак носи кофти емоции

Аз нося една поредна новина за Бурчинка. И филм няма да има. Бирсен явно е наясно с валящите предложения към Бурчин, но  не е много наясно с отказите й.
Самата Серра е отговорила на фен, че Бурчинка няма да е част от каста.

Скрит текст:

Малко се разочаровах, но може пък причината за толкова откази (в последния момент) да е основателна. Особено при положение, че само до преди месец-два, където и да я срещаха журналисти, казваше, че се връща на сета Simple Smile

Днес излиза трейлърът за новия проект на Етхем.

#YüzYüze'nin ilk tanıtımı bu akşam Show TV'de! @yuzyuzedizi @SnmKobalResmi @BrknSokullu



Eто го и този на Малки убийства. Очаквах повече, различен е от досега показаните, гласът зад кадър говори, че жените убиват бавно и обичат да измъчват. И нещо за неудобните обувки на висок ток

# 137
  • Мнения: 3 747
 wavey

Сред тазгодишните претенденти  за наградите "Златна Пеперуда" можем да подкрепяме нашите хора в цели 6 категории Wink

Най-добър сериал


Най-добър сценарист


Най-добра музика


Най-добър актьор


Най-добра актриса


Най-добра двойка


pantenealtinkelebekodulleri.com/OyVer

От инстаграма на Илкер- “ İçime doğarken kelimeler... f: @cemtalu ”



Али

# 138
  • София
  • Мнения: 1 261
Ради, а може ли да се гласува повече от веднъж - по-точно имам предвид като отида веднъж, сигурно ще мога да гласувам за различните категории, нали? И няма да се брои за повече от веднъж. С удоволствие ще подкрепя във всяка една категория, дори Ехтем, нищо, че е луд Simple Smile

# 139
  • Мнения: 3 747
като отида веднъж, сигурно ще мога да гласувам за различните категории, нали? И няма да се брои за повече от веднъж.

Да Peace

Доколкото схванах сега се гласува за да се "отсеят" номинираните. Нещо като първи етап. После вече след като зрителите изразят предпочитанията си, ще се гласува за победители в отделните категории.

В отделните категории на първият етап може да се избира от този дълъг списък  http://www.ranini.tv/ozel/26990/1/44-pantene-altin-kelebek-odulleri-icin-adaylar-aciklandi

Етхем фигурира и със Обещание, както и  Подай ръка любов- новия сериал на Али Ил в категорията "Забавен сериал "

На 10.12.2017г. ще се проведе церемонията по награждаването.

# 140
  • Мнения: 7 876
Ради,  благодарско за инфото.
Ще се изгласувам, ама в понеделник, че тезии дни съм на таблет- голяма мъка. Mr. Green

# 141
  • София
  • Мнения: 1 261
Ради, попаднах на тази снимка от наградите в Адана.
Нашата Мелтем е спечелила награда за най-добра актриса.



И друго се замислих сега - нали Муса Узунлар играе в проницателния Реджай.
Мисълта ми беше, че гледах втори фрагман, но него така и не го видях.

Ето го трейлъра
https://vk.com/club113691288?z=video251778140_456239041%2F5b8f11 … post_251778140_34

Или пък като се замисля - освен той да е онзи най-отгоре....

# 142
  • Мнения: 3 747
pepel_ot_rozi  Hug

Саше,  Hug Мелтемчето, т.е Харе е спечелила в категорията Най-добра актриса в поддържаща роля за Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok

24.Uluslararası Adana Film Festivali En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu






Муса и Кенан нямам търпение да ги гледам на екран. Премиерата на 13.10.2017г. ли е? Дали има шанс някой "пойразов" да отиде, Бурчин и Илкер едва ли, въпреки, че Бурчин и Кенан са си приятели от години, но те с Илкер са се покрили. Няма да си развалят рахатлъка, я Laughing
Като казах Бурчин, първа снимка зад кадър на дамите от Малки убийствa

Скрит текст:
http://www.medyatava.com/haber/ufak-tefek-cinayetler-dizisinden-ilk-kare_149789

Жалко, че липсва на снимката, а явно ще липсва и на екрана Confused


П.П.

И още две премиери на филми очакват екипа ни. Премиерата на новия филм на Атаберк  ще бъде на 12 декември

Belçim Bilgin ve Halil Sezai'nin başrolünü canlandırdığı romantik komedi türündeki filmin yönetmenliğini Serkan Acar üstleniyor.
Vizyon tarihi 12 Ocak 2018
Yönetmen Serkan Acar
Oyuncular: Belçim Bilgin, Halil Sezai Paracıkoğlu, Ataberk Mutlu
Tür Komedi, Romantik
Ülke Türkiye


http://dizihaberleri.dizifragmanlar.com/ruzgar-carpmasi-filmi-oy … -vizyona-girecek/

Игралния филм ПК също беше с дата за премиера през декември  newsm78 не помня кога обаче. Надявам се, че на тази премиера екипа ще се събере в пълен състав.  Praynig

Последна редакция: пн, 02 окт 2017, 21:24 от _Radi

# 143
  • София
  • Мнения: 1 261
Ето ги! Кой каза, че ги няма Simple Smile

Текста към снимката е: Elleri ellerime ♥️




Последна редакция: пн, 02 окт 2017, 23:54 от Alexia_

# 144
  • Венера
  • Мнения: 858
Много са потайни значи! Хем ме дразнят двойки, които са нон стоп под светлените на прожектореите, хем искам нашите хора да ги виждам постоянно.

# 145
  • Мнения: 3 747
Ето ги! Кой каза, че ги няма Simple Smile

Текста към снимката е: Elleri ellerime ♥️




Саше
, бях я забравила вече тази снимка Heart Eyes страхотна е, но не е нова. От миналата година е. hahaha Връщаме се в изходна позиция

Неолита е написала точно каквото мисля

Много са потайни значи! Хем ме дразнят двойки, които са нон стоп под светлените на прожектореите, хем искам нашите хора да ги виждам постоянно.

Много даже ме дрязнят хората, които парадират и навират личния си живот в очите на всички, особено при известните- с цел реклама, но Бурчин и Илкер са другата крайност. Поне от време на време да пускат по някоя снимка Simple Smile

Една нова от Емел  Heart Eyes

# 146
  • Мнения: 3 747
 wavey Водя ви Илкер, който по примера на Бурчин е направил страхотна фотосесия с Джем Талу
































Последна редакция: ср, 04 окт 2017, 22:14 от _Radi

# 147
  • Венера
  • Мнения: 858
Дооооста секси от страна на Иклер. Да продълава в същия дух!

# 148
  • Мнения: 3 747
Да продълава в същия дух!

Neolita  Hug Ето продължението  Heart Eyes

От канала на фотографа в YouTube



# 149
  • София
  • Мнения: 1 261
Да продълава в същия дух!

Neolita  Hug Ето продължението  Heart Eyes

От канала на фотографа в YouTube





Уау! То няма какво друго да се каже.... Магнетичен тип Laughing
Обаче все имах чувството, че очите са му черни... едни такива големи...
А за музиката - абе, човекът има много добър вкус. Имам предвид, че прави страхотен подбор и винаги е подходящ и сполучлив. Точно както и Бурчин. Затова не се ядосвам, че ги няма често на екран - знам, че когато се появят, непременно ще бъде с нещо, което си заслужава да се види или пък дай Боже да се гледа по-дълго време Simple Smile Благодаря, Ради!

Общи условия

Активация на акаунт