ПК и след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоулу & колеги- новини, проекти, изяви

  • 81 016
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 875
Все пак още искам да знам защо Б. отказа прддишния проект.
Чакам си отговора. Simple Smile

# 226
  • Мнения: 3 747
Все пак още искам да знам защо Б. отказа прддишния проект.
Чакам си отговора. Simple Smile

hahaha Ами за да си почива. За мен това е отговора, който ще получим. Сто пъти го каза и вече щЪ взема да й се доверя.  Бременна явно не е, има нещо друго, ама няма да го разберем.
Thinking Да не би Илкер да не й е разрешил  rotfImao Нали По не даваше на Айшето да работи и искаше да му прави сaрми и да го чака вкъщи Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 23:10 от _Radi

# 227
  • Мнения: 3 747
Не знам дали има връзка с новите предложения, отправини към Бурчин, но от Noluyo пуснаха анкета
"Каква роля да изиграе Бурчин Терзиоолу?"

#BurçinTerzioğlu'nu nasıl bir karakterle izlemek isterdin? Hayallerini bizimle paylaşsana! Като какъв персонаж искате да гледате Бурчин Терзиоолу? Споделете желанията си с нас!



Преобладаващото мнение е: Каквото и да играе, ще я гледам.   Laughing Някои искат комедия, други драма или ситком.

Като се замисля и аз бих гледала всичко. Предпочитам обаче да я видя в нова светлина. Може би  роля подобна на Дениз от "Милост", но този път в негативния спектър. Т.е силна, коварна, малко зла.  Laughing Нещо средно между Дениз като енергия и колорит и Сонгюл като персонаж Mr. Green Ще бъде уау Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 7 875
Да, Ради, и аз съм любопитна как ще я възприема като отрицателен герой.
Нямам търпение пак да я гледам.
Даже повече от Илкер я чакам.

# 229
  • София
  • Мнения: 1 261
И аз бих я гледала във всяка роля.
Сигурна съм, че на каквото и да се спре ще бъде изиграно перфектно, но и аз се чудя какво провокира отказа от малките убийства. Много ми е странно и съжалявам, че може би никога няма да разберем.... или поне не истинската причина.

# 230
  • Мнения: 3 747
Пепелче Hug , Алексче Hug

Ще си ги чакаме ние да се завърнат с нови роли, а през това време, те продължават да берат плодовете от чудесно свършената работа в "Пойраз Карайел".
Доказателство за това са номинациите за поредните награди. Ако повечето от нас бяхме приятно изненадани, че Пойраз Карайел и екипа бяха "удостоени" с номинации за Пеперудите, то приятната изненада се повтаря и сега. Този път са номинирани за Kristal Ekran Ödülleri
Както се казва една номинация може и да е случайност, но когато се повтаря и потретва е признание Grinning

"Най-добър актьор"- Илкер Калели



"Най-добра актриса"- Бурчин Терзиоолу



"Най-добър сериал"- Пойраз Карайел



"Най-добър комедиен сериал" Подай ръка любов /Али Ил/



Награждаването е на 16.01.2018 г.

# 231
# 232
  • Мнения: 3 747
‘BİZ BÖYLE ÇOK MUTLUYUZ!’
[/size]


Poyraz Karayel’in final yapmasından sonra uzun bir tatil yapan Burçin Terzioğlu, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

Gazetecilere görünmemek için esprili bir şekilde saçları ile yüzünü kapatan Terzioğlu, kendisini gören muhabirlerden kurtulamadı. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden Terzioğlu, yeni proje var mi? sorusuna, “Çok güzel projeler var. Şuan okuduğum senaryolar var. Ekranlardan epey uzak kaldım. İnşallah güzel bir film ile dönerim” dedi. İlker Kaleli ile iki yılı aşkın süredir beraber olan Terzioğlu, evlilikle ilgili sorulara ise, “Biz böyle çok mutluyuz. Su an her şey şahane gidiyor ” diyerek uzaklaştı.


Бурчин Терзиоолу, която след финала на  "Пойраз Карайел" направи дълга почивка, бе видяна миналия ден в Akmerkez. За да избегне репортерите Терзиоолу прикри с коса лицето си, но не успя да се спаси от тях.  Laughing На крак Терзиоолу даде отговор на въпроса на репортерите- "Има ли нов проект?"
"Има много хубави проекти. В момента чета сценарии.Отдалечих се от екрана. Дай Боже да се завърна с хубав филм." Терзиоолу, чиято любов с Илкер Калели продължава вече две години относно брака каза: "Ние така сме много щастливи. Всичко върви прекрасно." и се отдалечи.



# 233
  • Мнения: 7 875
Сладурана!
При положение, че живеят заедно за какъв брак я разпитват журналистите.
Аман, бе!

# 234
  • Мнения: 3 747
Добро утро.

Пепелче, Hug какво им се чудиш  Laughing На репортерите това им е редовния въпрос. Между другото, Бурчин и Илкер май са заедно вече три години,  Thinking ама подробности Laughing

Ванко, Пепелче, да ви кажа оказва се, че сме изгледали още един сериал заедно Laughing "Лице в лице" е приключил. От канала са отказали да подновят излъчването му.



http://www.hurriyet.com.tr/yuz-yuze-bitti-40638902

Сериалът на Али "Подай ръка любов" също пада от екран. Ще го финализират на 11 еп. Там обаче историята ще  бъде завършена според мен. 11 епизода са им добре, тъкмо няма да го разводняват Peace

# 235
  • Мнения: 7 875
E, дявол да го вземе,  как за 2 епизода разбраха, че няма да върви.
Язък!

Аз тъкмо се зарадвах, че ще гледам нещо Етхемско, защото съм захванала хиляди полубози за успокояване на нервите, пък то...

Ами чакаме си Илкер тогава, хем че на по- кратки серии.
По- лесно вървят и по- приятно.

# 236
  • Мнения: 724
RageRageRageTriumph Моля?! Astonished Как така? Поне още една серия да бяха излъчили в полунощ, какво щеше да им стане? Що за непрофесионализъм! Много, много, много, много, много, много, мноооооооооооого жалко. Disappointed Relieved Толкова качествен, а да се превърна в най-краткия турски сериал в историята... ШоуТВ са за публичен разстрел!!! Rage

# 237
  • Мнения: 3 747
:Що за непрофесионализъм! Много, много, много, много, много, много, мноооооооооооого жалко. Disappointed Relieved Толкова качествен, а да се превърна в най-краткия турски сериал в историята... ШоуТВ са за публичен разстрел!!! Rage
Абсолютно е така. Имат заснети 5 епизода, можеха поне тях да излъчат и тогава да приключат. Жалко за труда на екипа, жалко и за нас зрителите, които разочароваха.


Относно проекта на Илкер- Според Ранини на режисьорския стол май ще седне Алтан Дьонмез.
http://www.ranini.tv/haber/27830/1/altan-donmez-tmc-film-ile-anlasti
Режисирал е:
Скрит текст:







Подборът на актьорски каст за "Самоубиец" бил почти завършен Peace

# 238
  • Мнения: 3 747
Джелил #BrandWeekIstanbul







Сериалът му започва в неделя на 19-ти.





Сериалът с участието на Емел Kalbimin Sultanı ще статиртира в началото на 2018г. по Стар тв. Продукцията е руско-турска. А жанрът исторически сериал. От снимките, които излизат, изглежда доста впечатляващ и мащабен проект.

Скрит текст:







Зад Кадър



И наш'та певица Селин е част от каста





Али Ил зад кадър Ver Elini Aşk




В туитър в момента споделят този хаштаг #BurİlkTekrarBirlikteOynasın



Искат Бурчин и Илкер да играят отново заедно  Simple Smile

Последна редакция: нд, 12 ное 2017, 19:11 от _Radi

# 239
  • София
  • Мнения: 1 261
Как ме усмихна, Ради Simple Smile Ами и аз бих ги гледала двамата отново. Всъщност, май ще ми е много странно да ги гледам с други половинки вече, макар че така или иначе ще се наложи. Не знам как ще ги възприема, точно както не можах да възприема и Али Ил в тази му роля. Някак, не че не става, но не ми тежи в нея. Сигурно още време трябва да мине, знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт