Първи клас 2018/2019г - набор 2011

  • 71 639
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Здравейте майчета! Вашите дечица тази година ли ще са първокласници?
Да, набор 2011 ще бъдат първокласници.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 035
Помолих модератор да смени заглавието на темата, че сме едва на 9та страница и докато стигнат 50, децата може и втори клас да завършват, та за да не стават обърквания, да е ясно, че темата е за първокласници Simple Smile

# 122
  • Мнения: 133
Както гледам може да я смени на зрелостници 2030 Wink

# 123
  • София
  • Мнения: 13 206
Помолих модератор да смени заглавието на темата, че сме едва на 9та страница и докато стигнат 50, децата може и втори клас да завършват, та за да не стават обърквания, да е ясно, че темата е за първокласници Simple Smile
Изобщо няма такава опасност Wink От септември темата ще започне да се движи на бързи обороти Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 18 699
Точно!
Кой къде е приет да кажем.Може в един клас да се окажем.

# 125
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз така очаквам, предвид другата наборна тема за училище на голямата Simple Smile Я да питам имахте ли вече някакви родителски срещи?
Моята е в 144СУ Народни будители в София, в хореографска паралелка.

# 126
  • София
  • Мнения: 18 699
Нашата е на 04.09. И аз няма да присъствам.Инак раница купихме.

# 127
  • sofia
  • Мнения: 1 186
И аз така очаквам, предвид другата наборна тема за училище на голямата Simple Smile Я да питам имахте ли вече някакви родителски срещи?
Моята е в 144СУ Народни будители в София, в хореографска паралелка.
И моят син е там, само че изобразително изкуство. Батко му до по миналата година също беше там, пак същия профил.

# 128
  • София
  • Мнения: 18 699
Моят син е в 81~воПоне сме  в квартала:grinning:

# 129
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние имахме родителска малко след като мина записването на първо класиране.
Очакваме втора родителска в началото на септември.

Моят синковец е в 4-то.

# 130
  • Мнения: 29 341
Моят е в 128-мо.

Купувате ли вече нужните пособия?
Ние засега - раницата и несесера с моливи.

# 131
  • София
  • Мнения: 13 206
Ние имаме раница и шише Simple Smile Нищо друго. Смятам да купувам след родителската среща когато знам изискванията на учителката. Не смятам да се запасявам и с тетрадки. Вече съм минала по този път и няма да се подготвям кой знае колко предварително.

# 132
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз така очаквам, предвид другата наборна тема за училище на голямата Simple Smile Я да питам имахте ли вече някакви родителски срещи?
Моята е в 144СУ Народни будители в София, в хореографска паралелка.
И моят син е там, само че изобразително изкуство. Батко му до по миналата година също беше там, пак същия профил.
Каката още е там, 6ти клас ще е.

Раница има купена, папки за предметите съм взела, имахме една родителска среща след записването на която класната ни даде списък с това, което ще ни е нужно, та съм купила тетрадки и цифрички на ветрило. Другия месец направо ще поръчам всичката канцелария онлайн, така ми е най-лесно.

# 133
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Раница си има. Нещата мисля да ги купувам началото на септември. Иначе имаме списък с нужните пособия. Някои неща си ги има и нямам намерение да купувам нови.

# 134
  • Мнения: 29 341
Какви са тези цифрички на ветрило?

Общи условия

Активация на акаунт