Искам да кажа ... (130)_10.07-16.07

  • 50 206
  • 776
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 7 431
Имаме гости от Пловдив. Не можахме да стигнем до плажа. Студ! За сметка на това вчера бяхме на остров света Анастасия, днес на музея в летището. Обаче, Мариана не беше впечатлена от самолетите. Даже хич, рева като заклана да не би сестра и или баща и да излетят с някой експонат.Та се наложи да съкратим разлеждането

# 676
  • Мнения: X
Хубав дъжд се изсипа. Спря, но го дават дъждовно тези дни. Чак от четвъртък ще се покачат температурите и ще грейне слънце. Аз си пийвам последното за деня кафе в хоризонтално положение. Стриктно си спазвам плана за мързелива неделя. Отскочих само до магазина за пакет крекери и малък сладолед.

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Снощи се върнахме от морето. Изкарахме чудесно  Heart Eyes

# 678
  • София
  • Мнения: 18 679
И мен следобед ме нападна сладкия глад. Обядвах оскъдно и резултатът е почти кутия от лидълските пурички, изтъпкани в леглото, докато бебко спи,  а аз чета поредното криминале. Вече почти свършвам поредицата и започва да ме наляга тъга. По миналото лято бях същата с Лий Чайлд-като свърших последната се чувствах все едно добър приятел си е тръгнал от приятно дълго гостуване. А сега нищо не помня от книгите, изгълтах ги накуп лакомо и ми се смесиха в главата. И тия така. Книжна лакомия съм аз. И не само книжна😆

# 679
  • Мнения: 14 381
Ооо, Белинда, и аз съм същата ( и за двете неща Mr. Green). Много обичам да чета поредици и после ми става тъжно и самотно без героите...

# 680
  • Мнения: 22 036
Аз, след като не спах в петък, в събота бях като пребита. Поизчистих и прах и си легнах в 8, но се събудих в 1 и от там никакво спане. Кучката нервничеше, а в 4 сутринта ми падна кръвната захар и си изкарах акъла, че пак ще припадна и пак ще съм сама. Допълзях до шкафа и налапах един бонбон. Отиде ми диетата, но поне оцелях. Много ми е страшно когато ми причернее и съм сама.

# 681
  • Мнения: X
На мен пък криминалните поредици не ми допадат, освен ако не са много добре написани. Чета втората на Лекберг и чувствам как ще я зарежа. Не ми допада стила, а и сюжетите ми се виждат много посредствени.

# 682
  • Мнения: 5 387
По миналото лято бях същата с Лий Чайлд-като свърших последната се чувствах все едно добър приятел си е тръгнал от приятно дълго гостуване. А сега нищо не помня от книгите, изгълтах ги накуп лакомо и ми се смесиха в главата. И тия така. Книжна лакомия съм аз. И не само книжна😆
Чула ли си, че ще има сериал с Пендъргаст? Очаквам го с нетърпение.
Какво четеш в момента?

# 683
  • Мнения: X
Не знаех, че ще има сериал с Пендъргаст. Ще ми бъде интересно да го гледам, героят много ми допада. Любопитно е и кой актьор са избрали за ролята.

# 684
  • Мнения: 5 387
Потърси в интернет, имаше и трейлър. Много интригуващо изглеждаше. Чакаме го с нетърпение.

# 685
  • Мнения: X
Погледнах. Пол Бетани ще е идеален за тази роля. Едно, че е добър актьор. Второ, визуално много прилича на героя, както е описан. Дано е сполучлив сериала.

# 686
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някой случайно да знае какво трябва за подаване на документи за общежитие за първокурсник? Вероятно в различните ВУЗ-ове е различно, на пловдивския МУ няма на сайта им никаква информация или по-скоро има информация за миналата учебна година, а утре с баща си ще подготвят документи и във вторник ще ходят да се записва и няма да е зле да подаде и документи за общежитие. Аз пак ще звънна до Пловдив, но ако някой е наясно, може да ми помогне. Трябва да знам ще трябват ли бележки за доходите на родителите или не за първи курс.

# 687
  • Мнения: 14 381
Току що свърших Диамантената династия на Сидни Шелдън, хареса ми. Семейна сага, аз обичам такива истории.
И сега вече се налага да се надигна от дивана и да сготвя тия пусти тиквички, че ще втасат... Бива ли да съм чак пък толкова мързелива...

# 688
  • Мнения: 6 333
Сутринта пържих тиквички,после правих и картофени кюфтета ,след малко таратор и салата и приключвам с готвенето.Евентуално чак  в сряда ще приготвя нещо.
Както обикновено като почивам,следобед легнах да чета и дремя  .От както съм станала,съм толкова кисела,че сама едва се понасям.ММ ме усети и избяга,но дребния не схваща още и не ме оставя на мира Imp .

# 689
  • Мнения: 18 051
Аз започнах Ако утрото настъпи, ама нещо ме депресира. Трудно ми върви в началато, но ще я дочета. Лиляна, не е лошо да си извадиш доходни бележки, нека има. За СУ специално четох, че класирането е само по успех от кандидатстването

Общи условия

Активация на акаунт