Искам да кажа ... (130)_10.07-16.07

  • 50 180
  • 776
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22 473
Поспахме с Борис, не ми се беше случвало отдавна с тези жеги.

Лиляна, това са искали миналата година, едва ли тази година ще е различно. Ако става въпрос за този университет. Но и да не е, изискванията навсякъде са сходни.
https://uni-plovdiv.bg/news/news/287

Цял ден не мръднах от нас, сега поне до магазин мисля да сляза.
Не знам какво ми се яде за вечеря обаче.

Добре че погледнах прогнозата за Боровец за другата седмица. Ами то максимални - 20С. А аз мислех само поли и рокли и сандали да нося.
Сега ще трябва да сменям концепцията.

# 691
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аз пък днес цял ден спя. Тази сутрин се прибрахме в 4 и половина, та днес не ми е ден. Ставам уж да свърша нещо, пак лягам и заспивам моментално. Като утрепана съм. А едно време какви маратони сме правили без спане, с алкохол... И Ред Хот Чили Пепърс са много остарели, направо ме удари носталгията по миналото като ги гледах.
Сега ММ пържи риба, аз излизам за 1-2 часа да се помотая, че иначе пак ще заспя.

# 692
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мерси, Сесил, това го видях.

# 693
  • Мнения: 18 010
Заек готвих аз, да използвам хладното време, домашен, пресен, /от великотърновските села Stuck Out Tongue Closed Eyes + търкалящ се от смях емотикон/. Сега засядаме на карти с комшиите. Много е студено, с якета са хората навън

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 16 364
Здравейте!
Ние днес до Сарафово не стигнахме но кръстосахме цялата морска градина и се насладихме и на морската гара.
Не бяхме ходили още там,то срамота направо. И децата са доволни,и с рибари се запознаха. Много интересно беше. Разбрах,че Даляна щял да е вече там. Още ремонтират. Направихме и много снимки. Като туристите и  ние.

Свеки е сложила тиквички във фурната,ще пекнем и лионска наденица,таратор,салата,кой каквото иска.

Аз чета Глен Купър ,,Ще дойде дяволът,, но съм още в началото. Днес мислех да чета,но не ми остана време. Но и деня още не е свършил.

Разглеждам сайта на Тенденз и имат доста намаления. Та се чудя да поръчвам ли,какво да правя. И доставка имат,най ме е яд да плащам доставката,незнам защо Rage

Последна редакция: нд, 16 юли 2017, 18:37 от karzz

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Изгледах "Всичко, всичко" аз. Мудничък, но с хепи енд  Peace.И компания си имах, все пак  Heart Eyes.
Сега поръчах пици-Викториянски  chef
Бая студенко навън, за това и отбягвам да се показвам.От колата- в МОЛ-а и обратно  Whistling

# 696
  • Мнения: X

Как студено? Пуловери и дэлги панталони ли да слагам в багажа на детето?

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 8 819

Как студено?
Пуловери и дэлги панталони ли да слагам в багажа на детето?
В София е 15 градуса, цял ден комай   Tired. За Варна-не знам. Там е малко повече,сякаш...но не много  Thinking. Прибави някоя жилетчица и дълги гащи,да има.

# 698
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 222
Днес, както никога, молувахме Crazy
Среща с приятели с бебе - голям сладур. Търсих си определен модел панталони, но не намерих. Не ми хареса лятната мода на панталоните по магазините. Поне купих адаптираните книжки на дребния по английски - някакви за дракони.
Гледахме Планетата на маймуните. Хареса ми като за такъв филм.
Сега Златото ще пържи тиквички и ще прави мишмаш Simple Smile

# 699
  • Мнения: X
Че на нея на 15 градуса й трябва яке, може и шапка. На мен също. Ужас! Надявам се да е временно.

# 700
  • Мнения: 14 344
Аз в крайна сметка едната тиквичка ще я опържа, каймата ще направя на гнезда и метнах един боб да се вари, щото ми се подмотваше в шкафа Mr. Green  Другата тиквичка ще почака още ден, два, докато ми стане патладжана и ще направя мусака.
И при нас е хладничко, аз съм с клин, блуза и чорапи. Утре не знам какво ще обувам за работа, в двора на завода стават едни гьолове...

# 701
  • Мнения: 22 473
Дават го цяла седмица с температури около 20-30С, в зависимост от местоположението.
Шантаво лято е тази година...първо е 40С, после пада на 20С.

# 702
  • Мнения: X
Някой случайно да знае какво трябва за подаване на документи за общежитие за първокурсник? Вероятно в различните ВУЗ-ове е различно, на пловдивския МУ няма на сайта им никаква информация или по-скоро има информация за миналата учебна година, а утре с баща си ще подготвят документи и във вторник ще ходят да се записва и няма да е зле да подаде и документи за общежитие. Аз пак ще звънна до Пловдив, но ако някой е наясно, може да ми помогне. Трябва да знам ще трябват ли бележки за доходите на родителите или не за първи курс.
Лиляна, за общежитие не знам какви са изискванията, но ако решите да търсите квартира мога да помогна. В мансардният и апартамента на 3тият етаж в кооперацията от години пребивават само студенти по медицина.

При нас е хладно през нощта и е към 24 в 10 сутринта, но следобедът го дават да е 36 и вечерта пак буря и дъжд за кратко Simple Smile
Прибрахме се и настроението ни е леко минорно. Аз се боря с багажи и пранета, а мм замина на работа.
 



# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз имам нужда от помощ за да взема решение..... Както знаете имаме апартамент в Пловдив, 100кв, на 10 минути пеша от Античния тетатър, почти на гърба на Стария град. Недостатъци - близо до Аджисан махала, до нас строят голяма сграда, ще се пренасели и без това населения паркинг, децата ги возя през два квартала в трети на училище. Мъжът ми е харесал една къща на цена каквато горе-долу очакваме да вземем за апартамента, и да има разлика няма да е голяма, та това не ни пречи. Къщата е на 20км от Пловдив, но много близо до работното място на мъжа ми, моето е пак на горе-долу същото разстояние каквото изминавам сега. Къщата е новоремонтирана, с основен ремонт, изолация, дограми, баните са ок, стаите са ок, единствено кухнята (която също е нова), ама е решена в ужасно розово-лилаво и няма миялна. Та единствено на кухнята ще слагам нови шкафове и ще съборим едни кирпичени селскостопански постройки в двора. 160 квадрата, голям 35 кв. м хол (и настоящия е толкова), три спални (при две сега), горния етаж е с дюшеме, долния с гранитогрес.
Та да се съглася ли с моя мъж, който е ходил на оглед и много му е харесало и да ходя на оглед и аз и да купуваме. От една страна - спалня отгоре, 60 квадрата повече жилищна площ и двор един декар, от друга си на 20км от Пловдив, а не на центъра.

# 704
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Купувам без да се замислям.

Лиляна, честито за сина ти!

Върховръх е най=тъпия връх, който съм изкачвала. Хахах, няма никаква гледка, само една желязна пирамида с табела.

Общи условия

Активация на акаунт