Изневяра и депресия

  • 19 475
  • 192
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 17
Ами, някакъв тежък период беше в много отношения.  Когато разбра за мен разказа на всички. Умирах от срам. На родители си, имахме гости същата вечер, когато разбра и пред тях каза.
 На другия ден дойде и плачеше, че много съм го наранила, но ме обича и няма да си тръгне.  За пръв път го видях да плаче. В момента е втория.  Но нищо не му даваше право да постъпи така. Аз не мога да пресъздам всичко и отношенията ни. Тези неща се изживяват и само този, който го изживява знае какво е. Все пак аз го познавам най-добре и той мен.трудно е да обясня обективно. Исках странично мнение и дали някой е минал по този път.

# 136
  • Мнения: 18 926
Разказал е на родителите си, че си целунала някой си 2 пъти?? Няма кой да е минал по твоя път. Обикновено никой нищо не разправя, освен ако не е стигнал до сигурна раздяла.

# 137
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Въобще няма значение как е станало.
Факт е, че е траело само няколко седмици и мъжът сам се е спрял, останал е при жена си. И по-добре тя никога да не беше разбирала. Преди да е разбрала пак са си живели добре, въпреки че това е било станало вече. Той още преди една година е взел решението да остане при жена си, обича я. Осъзнал се е. Сгрешил е, но е влязъл пак в правият път.
Много е трудно да се прости. Нои авторката има вече опит. Целувала се е, но въпреки това е останала при мъжът си. И тя се е поддала. И той се поддал. Човешко е да се греши за съжаление.
Може би животът им е поднесъл и на двамата това изпитание като нов шанс, да си простят и да продължат заедно напред.
Авторке, колкото е да ти е трудно, направи така да не мислиш за това, изгонвай натрапчивите мисли, като всеки път насилствено дори правиш нещо хубаво за теб.
На първо време това.

Dобър съвет  Peace  за авторката ако е решила да даде шанс.



Грам детинщина не виждам в този ход на момата.
Напротив - само хладнокръвно и стръвно преследване на "жертвата", която си е набелязала.
Причини за това много - дори и заради егото, че може да раздели женен мъж с жена му. (Щото на нея никой не може да й се опре)
И такива съм ги виждала. ooooh!

Да  Crazy

# 138
  • Мнения: 36 130
отвратително!
смазал е всякакво достойство у теб
подобни неща се решават между двама
че и реве на другия ден, сега пак - видял е, че си се трогнала първия път и сега повтаря сценката

срещам тук-там из СО как мъжете плачели на жените си от разкаяние за нещо
аз явно съм ужасно коравосърдечна, защото една кофа така поднесени мъжки сълзи само ще ме убеди, че по-добрият избор е раздялата

# 139
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Авторката , ако си решила/решили да си дадете шанс ,
омитай се от темата че още 'прекрасности' ще споделиш  Sunglasses

Давай и успех ,
пък каквоТ такоА  Wink

# 140
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Luna88 благодаря за отговора.
Ужасни са тези "неща",ситуации.Мъчна работа..
/Разбира се,че няма как да предадеш всичко.Ти си го познаваш и т.н.Има я и голямата истина обаче,че нещата отстрани се виждат доста по-ясно./
Успех и дано нещата се развият по най-добрия за теб начин.Не се обвинявай за нищо.Намести си нещата в главата и сърцето.Понякога е по-лесно да  отрежеш отведнъж,отколкото всеки ден да късаш по малко.
 Hug Hug

# 141
  • Мнения: 10 768
Ами, някакъв тежък период беше в много отношения.  Когато разбра за мен разказа на всички. Умирах от срам. На родители си, имахме гости същата вечер, когато разбра и пред тях каза.
 На другия ден дойде и плачеше, че много съм го наранила, но ме обича и няма да си тръгне.  За пръв път го видях да плаче. В момента е втория.  Но нищо не му даваше право да постъпи така. Аз не мога да пресъздам всичко и отношенията ни. Тези неща се изживяват и само този, който го изживява знае какво е. Все пак аз го познавам най-добре и той мен.трудно е да обясня обективно. Исках странично мнение и дали някой е минал по този път.

И в крайна сметка, аз не разбрах, той ти е търсил сметка като те е засрамил пред всички роднини и приятели, а ти няма ли да му търсиш сметка? Вземи покажи и ти доказателствата на роднините и приятелите и да сте квит. Мен ми е интересна реакцията му каква ще бъде. Той ли те убеждава, че съжалява за изневярата или те убеждава, че ти е отмъстил? Или ти се опитваш да се убежаваш, за неща, които може би още не сте си изяслили съвсем? Изяснихте ли се "защо" какво мислите, че трябва да предприемете заедно? По отделно така или иначе вече сте предприемали и двамата неща...

И по интересното: какво казва той като го питаш защо пиклата след толкова време е решила да цъфне?

# 142
  • София
  • Мнения: 11 536
То хубаво първо да се прочете темата, пък после да се пише Sob

# 143
  • Мнения: 1 865
За предаденото доверие лек няма , за съжаление . Дори да останат заедно винаги ще свети червената лампичка на съмнението в нея . Аз съм ЗА семейството да се запази , всеки може да сгреши , хора сме , въпросът е дали наистина можеш да простиш , без да се връщаш назад , без да натякваш, без да се измъчваш . Тоест или забравяш за случилото се , или го напускаш , всякакви средни варянти не са приемливо съжителство . Успех !!!

# 144
  • Мнения: 10 768
Маямко, понеже си писала след мен, ако обичаш - копи-пейст на цитата, който визираш не е прочетен, (ако си пропуснала моя ник). Не само да си драснеш критиката!

# 145
  • Мнения: 32 353
Ами, някакъв тежък период беше в много отношения.  Когато разбра за мен разказа на всички. Умирах от срам. На родители си, имахме гости същата вечер, когато разбра и пред тях каза.
 На другия ден дойде и плачеше, че много съм го наранила, но ме обича и няма да си тръгне.  За пръв път го видях да плаче. В момента е втория.  Но нищо не му даваше право да постъпи така. Аз не мога да пресъздам всичко и отношенията ни. Тези неща се изживяват и само този, който го изживява знае какво е. Все пак аз го познавам най-добре и той мен.трудно е да обясня обективно. Исках странично мнение и дали някой е минал по този път.
Извинявай ама е голям лигльо  Joy Голяма драма е направил за две целувки. А сега това, че е имал връзка с 18 годишна си заслужава всички да знаят.
Върни му жеста. Разкажи на родителите му. Тъй е честно.  Wink

# 146
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За предаденото доверие лек няма , за съжаление . Дори да останат заедно винаги ще свети червената лампичка на съмнението в нея . Аз съм ЗА семейството да се запази , всеки може да сгреши , хора сме , въпросът е дали наистина можеш да простиш , без да се връщаш назад , без да натякваш, без да се измъчваш . Тоест или забравяш за случилото се , или го напускаш , всякакви средни варянти не са приемливо съжителство . Успех !!!

Ako не бе разбрала Simple Smile  нямаше да и свети  Sunglasses
Поне сега знае  Wink

# 147
  • Мнения: 1 865
Може и да е за добро , Деси . Нали знаеш , че всяко нещо ни се случва с причина , било то да  получим урок или да си отворим очите . Според мен момичето и е направило услуга в случая , защото сега поне знае какво може да очаква в бъдеще от мъжа си .

# 148
  • Мнения: 414
Не мога да повярвам, че така те унижил и е говорил на хората за това. Все едно е на 15 години и ти не си му жена,  и майка на детето, а някаква случайна.
Милата, не заслужаваш това! Никоя жена не го заслужава, тоя за какъв се има!?

# 149
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Първо. Личният ми опит и наблюдения показват, че какъвто си на 18, че и по-рано, такъв си и на 25, и на 35, че и на 50.
Според мен не е точно така. Когато някое момиче е на 18, в повечето случаи е доста лесно за някой по-възрастен и семеен да го прелъже. На 25 вече е значително по-трудно, а нататък колкото повече се одъртява, толкова повече се помъдрява. Доста мъже затова и търсят забивки с ученички или 18-20-годишни - защото в повечето случаи им вярват сляпо на всичко и е далеч по-лесно да ги преметнат, отколкото някоя над тия години.
Не разбирам мъжът на авторката защо приравнява целувки с редовни сексуални контакти в течение на доста време, че и ревал, тръшкал се и разпространил какво правила жена му. Колкото и да му се ще, едното не е равно на другото и няма да бъде. Пък може да го е използвал като оправдание да се търкаля с другата - и пред авторката, и пред ония, на които е разказвал, кой знае. Гнусно е да разправя на всички какво направила авторката. Пък той един чистичък, сал крилцата и ореола му липсват. Авторката да помисли добре ще може ли да се справи с това, което й е сервирал и евентуално нови случаи занапред, и тогава да решава дали да се бори или не. Всъщност не тя трябва да се бори, а той. Не тя е скокнала в леглото на 18-годишен, а той. И не неин любовник съобщава на мъжа й. Не виждам за какво да е виновна малката. Не тя е семейна и не тя трябва да носи отговорност за семейство. Ако въпросният беше показал поне малко акъл и уважение към жена си, е нямало никаква малка да пише на жена му. Като си залагаш семейството в ръцете на външен човек, се налага да си поемеш последствията.

Общи условия

Активация на акаунт