BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 584
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Тромаво, нефункционално, бездарно. За смотания интерфейс по-добре да не отварям дума. Да не е правено от осмокласници любители?

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
На мен много ми харесва! Ще бъде по бъгъво  в началото, но интерфейса е хубав и модерен. Браво!
Кое му е модерното? Flushed

# 62
  • Мнения: 2 909
Да си има трафик JoyJoy
Аз съм свикнал с емоджитата защото подобни са ми на Айфона, явно от там копират, хаха

# 63
  • Мнения: 17 546
Аре, много ви здраве, аз спирам да се мъча тук! Ба си тъпотията, отвратително!

# 64
  • Мнения: X
Моля ви, върнете иконката за нови отговори, в темите, в които сме публикували. Естествено, че тях следим най-напред. Сега е много непрактично от менюто да търсиш нови отговори. Или поне направете така, че при цъкане на камбанката горе вдясно първо да излизат всички теми с нови отговори и чак след това останалите следени теми!!

# 65
  • Мнения: 15 960
На мен много ми харесва! Ще бъде по бъгъво  в началото, но интерфейса е хубав и модерен. Браво!
Кое му е модерното? Flushed
А кое му е хубавото?

# 66
  • Мнения: 1 738
Не ми харесва, ако има някакво значение. Мобилната версия е ужасна. Това бялото е кошмар. Тотална щета.

# 67
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
На мен много ми харесва! Ще бъде по бъгъво  в началото, но интерфейса е хубав и модерен. Браво!

Прииска ми се освен лайкчето да има и другите реакции на фейса, да сложа тук едно изхилено човече!

# 68
  • Мнения: 2 909
Аре, много ви здраве, аз спирам да се мъча тук! Ба си тъпотията, отвратително!
Наистина ли се махаш от форума Fearful

# 69
  • София
  • Мнения: 23 096
Абе каква е тая малоумщина???? Що за гавра е това. Ненормална работа.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 990
А от мобилната версия защо не се вижда кой автор колко мнения има? Не ми е жизненоважна информацията, но така по-лесно се разпознава кога ни пращат за зелен хайвер. Сега трябва да цькам специално вьрху профила, за да видя.

# 71
  • Мнения: 2 909
Нещо администраторите няма ли да се включат?

# 72
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Отвратителна визия! Явно е правена от уеб дизайнер - далтонист и кодер махмурлия. Накрая резултатът е форум, минат сякаш през блендера. Всичко е така разбъркано, че нищо не се разбира. Дайте шанс на хората с нормално цветово усещане и активирайте бутона за старата версия. Благодаря!

P.S. И с какво емотиконите са свързани с бг-мама форума изобщо? Няма бебенца, няма положителни тестове и прочие. Пълно разочарование!

# 73
  • Мнения: 9 571
Аре, много ви здраве, аз спирам да се мъча тук! Ба си тъпотията, отвратително!
Бижу, ако не ослепееш остани още малко да се мъчим заедно Laughing

# 74
  • Мнения: 13 188
Просто не мога да повярвам, че единственото нещо, което ми се искаше да се промени, отново го няма!
Като отварям на нови отговори и ако има 200 нови, а аз прочета само 15, искам после да ми ги дава от неотваряните, т.е. от 16, а не да ми ги отчита прочетени и 200-те!

Общи условия

Активация на акаунт