Да започвам ли сокчетата при условие, че имаме още колики и запек??

  • 1 089
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
сок се опитах да дам след 3 месец но се изрина и спрях.
така мяколко пати и после чак след 6 или 7 вече не помня
(боже а тя е на година и три месеца струвами  newsm78се толкова отдавна)

# 16
  • sofia
  • Мнения: 8 938
За соковете са ти казали, а за запека пробвай да смените млякото

# 17
  • Мнения: 680
изчакай да отминат коликите и тогава!

# 18
  • Мнения: 49
Няма за къде да бързаш. Толкова години след това ще яде и пие.  Изчакай да минат коликите.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 260
Много сте малки за сокчета.Изчакай поне до 3-4 месеца

 Peace

# 20
  • Мнения: 79
Благодаря на всчки за отговорите Hug!!Ще изчакам да навърши поне 3 месеца и тогава ще и дам сокче, а що се отнася за запека вече опитах да сменя Фризовома с Аптамил(по съвет на доктора)но малката почна да повръща новото мляко и го спрях,повече няма да правя експерименти с това.Ще и помагам с термометър както ми каза педито.

# 21
  • Мнения: X
Соковете дразнят силно стомаха. Рано е да ги започваш, а може и  да минеш без тях.

След втория месец можеш да даваш няколко лъжички сок от круша или синя слива - оправят запека.

# 22
  • Мнения: 46
Според мен е рано за сок ,особено щом имате колики . За запека съм съгласна , че сока ще помогне , но по-добре изчакай още .

# 23
  • Мнения: 240
ами ние сме на 36 дена и на парвата консултациа ни казаха сащото.2 дни му давах сокче от морков и ябълка , но след всичко прочетено мисля да спра и изчакам поне да наварши 2-3 месеца. А и той не харесва ябълката и не знам дали е от тях но няколко пъти повърна а досега се е случвало много рядко.Но не се е запичал и дори тези 2 дни ака по 2 пъти а до преди сокчетата по веднъж.

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ама какви сокчета на тази вашата възраст и то при условие, че сте с колики ooooh! ooooh!

я му кажи на педито да си гледа работата и забрави сокчетата

Общи условия

Активация на акаунт