бодежи от ляво на пъпа по време на бременност

  • 1 268
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте мами,
в 13 г.с. съм и от днес имам бодежи от ляво на пъпа, дали може да е сериозно? Случвало ли ви се е? Миналата седмица гледаха бебо всичко е наред, във вторник съм на преглед.. Но сега съм притеснена..

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 22:12 от Анонимен

# 1
  • София
  • Мнения: 113
Нормално е. Ако обаче болката е силна и продължителна, вземи но шпа, ако се появи розово или червено течение, отиваш в спешното.
Също така си в грешна тема.

# 2
  • Мнения: 1 019
Здравейте мами,
в 13 г.с. съм и от днес имам бодежи от ляво на пъпа, дали може да е сериозно? Случвало ли ви се е? Миналата седмица гледаха бебо всичко е наред, във вторник съм на преглед.. Но сега съм притеснена..
Срещала съм много момичета да пишат за такъв симптом, самата аз съм изпитвала леки прибоцквания около пъпа, но отминават бързо.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Имах не само бодежи,но и много силни и внезапни болки по време на бременност около пъпа.В една пробна почти припаднах от болка.Всичко отмина,когато родих.Съмняваха се за пъпна херния,но не  е това.Така и не разбрах какви бяха тези болки и бодежи.С първите две деца нямах такива проблеми.

Последна редакция: чт, 13 юли 2017, 08:46 от bubanka

# 4
  • Мнения: 30 802
Разтяга ти се съединителна тъкан, от това боли. Или нещо се притиска, разтяга. Неприятно, но безобидно. Опасните неща са други, те понякога не болят.

Общи условия

Активация на акаунт