по колко е нормално да ака....

  • 1 260
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Първите 2 месеца акаше преди и след всяко хранене.
До около годинка 3-4 пъти на ден.
Сега 1, максимум 2 пъти  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 978
добре де ,нашето момче ака по 4 пъти на ден ,редичко е ,но не чак толкова...има едни бели топченца в акото и не мисля че е мнооогоо обилно...има и по малко слуз .Това разстройство ли е или не? newsm78 newsm78 newsm78

защо да е разстройство! нищо му няма на детето. "ядки" в акото се получават при АМ бебетата, а те и слуз са част от симптомите, съпровождащи некненето на зъбките.

# 17
  • Мнения: 1 110
Алекс докато беше на 2 - 3 месеца беше със запек (на 3-4 дена по веднъж акане и то ако помогна с термометър4е). После минахме на Нутрилон Омнео и се регулира до 1 път на ден. Сега след захранването по 2 пъти (рядко по 3) на ден ака.

# 18
  • Мнения: 680
добре де ,нашето момче ака по 4 пъти на ден ,редичко е ,но не чак толкова...има едни бели топченца в акото и не мисля че е мнооогоо обилно...има и по малко слуз .Това разстройство ли е или не? newsm78 newsm78 newsm78

обади се на педито ви моят син беше така преди няколко месеца и ни предписаха  лекарства!

# 19
  • Мнения: 140
Ние акаме по веднъж на 24ч(горе-долу).А за термометъра ми каза педито да го използвам ако не е акала 48ч.Само веднъж ми се наложи да го използвам.Как издържат децата по 4-5 дни?Не ги ли болят коремчетата? newsm78Рени много плаче,когато не се е изакала(може да е и от коликите,ние сме в центъра на кошмара,ревем си денонощно и яко се напъваме до полилавяване).Вече не мога да преценя кога защо плаче #Crazyно ми се струва че като се изака май й олеква,та затова се чудя как ви издържат бебоците по няколко дни...

# 20
  • Мнения: 4 621
Ние акахме по 3-4 пъти на ден когато бяхме само на АМ, а сега продължаваме горе-долу със същото темпо - поне по 2 пъти ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт