На море в България 2017г. - 3

  • 105 847
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 577
Защо да губим ден:kissing_heart:
И ние не губим. Така или иначе на почивка спим до обед, после нещо за хапване и 14-15 ч. на плажа.
Същото и с деня на пътуване.
Ако съм станала 5-6 ч. ми отива целия ден на кино, не стига, че съм кисела през целия път, ами и пристигам и припадам в леглото  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 336
Ние обикновено сме подготвили багажа предварително, ставаме и тръгваме. ММ не обича спирки по пътя, само ако се налага Laughing Редовно сме пристигнали поне два часа преди настаняване. Най-вероятно тази година ще хапнем някъде в Созопол, докато стане време на настаняване.
Миналата година ходихме на плаж при приятели, които бяха там по това време. В хотела се настанихме към 18 ч., след плажно Simple Smile
Ние също не тръгваме много рано, но ако все пак пристигнем преди часът за настаняване, то отиваме направо на плаж. Винаги слагам банските, хавлийте и т.н. неща за плажа отделно от багажа. Грабваме плажната чанта и или на морето или на басейна на хотела, докато дойде време за настаняване, а понякога чак към 17 - 18 часа след плаж.

Последна редакция: нд, 16 юли 2017, 08:32 от fatalina

# 47
  • Мнения: 2 529
Цитат
Ние също не тръгваме много рано, но ако все пак пристигнем преди часът за настаняване, то отивами отиваме на плаж. Винаги слагам банските, хавлиите и т.н.неща за плажа отдилно от багажа. Грабваме плажната чанта и или на морето или на басейна на хотела, докато дойде време за настаняване, а понякога чак към 17 - 18 часа след плаж.
+1
Ние сме от София. Тръгваме към 5 часа сутринта. Тогава и движението е по-малко. Банските и плажните кърпи са в самостоятелна чанта. Пристигаме и директно на плажа. Настаняваме се след 14 часа като вече сме направили първия плаж.
Същото е и в деня на заминаването - освобождаваме рано хотела, после плаж и тогава тръгваме за София.

За анкетата - мисля, че й се губи някак смисъла.

# 48
  • Мнения: 6 336
Дами, как е плажа в Константин и Елена, свободна зона, паркинг, чистота?
Последните две лета не съм ходила до Св. К и Елена, но иначе всяка година от повече от 20 г. съм го посещавала основно за разходки и заведения. Плажът в южната му част/около хотелите Долфин марина, Лебед,  Гранд хотел Варна /до към централната е с тесни ивици, често има камъни и бързо става дълбоко.  По-хубавата плажна ивица е от пощата в посока север към хотелите на Слънчев ден и Азалия. Мои близки в краят на юни се върнаха от почивка в хотел Сириус бийч и са много доволни от плажът там. Имало е платена и свобадна зона. Те от хотела са ползвали отстъпка и са плащали по 12 лв. за комплект ч. и 2 ш. Не знам колко е основната цена, а няма как да питам, т.к. в момента са в Париж. Да кажа и за хотел Сириус бийч, ако някой го интересува. Споделиха, че ката цяло са доволни, без много забележки. Храната средна хубост, но има какво да избереш. Имало е много ГЛАДНИ Mr. Green румънци. Харесало им е това, че от асансьора си направо на пясъка. Плавно ставало дълбоко. Курортът е много зелен, спокоен и приятен за разходки. За разлика от другити стари курорти остана почти в първоначалниятпси вид, без да е много застроен. В сравнение със Златни пясъци цените са доста по-ниски.

# 49
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Като сложих анкетата ми беше ясно, че може би ще боде очите на хората.Много хотели се събраха в анкетата, но няма как само 5 или 10.Исках с по-малко хотела, но щеше да е още по-безмислена.Интересно ми е кой хотел от по-обсъжданите ще събере повече гласове.Мога и да я изтрия, ако ви пречи.Не е проблем за мен. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 529
Като сложих анкетата ми беше ясно, че може би ще боде очите на хората.Много хотели се събраха в анкетата, но няма как само 5 или 10.Исках с по-малко хотела, но щеше да е още по-безмислена.Интересно ми е кой хотел от по-обсъжданите ще събере повече гласове.Мога и да я изтрия, ако ви пречи.Не е проблем за мен. Simple Smile
На мен не ми пречи, но няма да гласувам. Принципно не избирам почивката си по рейтинг "обсъждан хотел".

# 51
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
За да има смисъл от анкетата, трябва да може да се гласува с доволен, недоволен и евентуално оценки. Във форума не знам дали може да се оформи по този начин анкетата, в този си вид дава бегла и непълна представа, тъй като броят на гласовете не е определящ за качеството на услугата. Но както прецените, аз си чета туристическите сайтове и от там си събирам информация.Simple Smile

# 52
  • Мнения: 6 336
Като сложих анкетата ми беше ясно, че може би ще боде очите на хората.Много хотели се събраха в анкетата, но няма как само 5 или 10.Исках с по-малко хотела, но щеше да е още по-безмислена.Интересно ми е кой хотел от по-обсъжданите ще събере повече гласове.Мога и да я изтрия, ако ви пречи.Не е проблем за мен. Simple Smile
И така си е добре анкетата, за да послужи за обща ориентация. Не е задължително някой да се води единствено и само по нея, за да избере хотел за следваща почивка. 

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
За да има смисъл от анкетата, трябва да може да се гласува с доволен, недоволен и евентуално оценки. Във форума не знам дали може да се оформи по този начин анкетата, в този си вид дава бегла и непълна представа, тъй като броят на гласовете не е определящ за качеството на услугата. Но както прецените, аз си чета туристическите сайтове и от там си събирам информация.Simple Smile
За съжаление не може да се оформи така.И аз това исках.Аз също не избирам от анкети, а събирам мнения на съфорумки, туристически сайтове и т.н.Направих я с цел да видим в края на сезона кои ще са водещите хотели през този сезон. Grinning

# 54
  • Мнения: 1 401
Изпуснах новата тема!
Проверих го сега този Сириус Бийч - 180 лв. на вечер за двама в обикновена двойна стая след 28-ми август... Много е. Много е, дори след като са обявили 20% намаление за кажи-речи целия им туристически сезон.
Нашата резервация е за Поморие - хотел Релакс, на ранни записвания я правихме. И там мненията на почиващите вървят към по-зле и по-зле... Храната зле, чистотата куца, стълбичките към плажа разнебитени и все в тоя род... Confused
Мислех да местя резервацията за в хотел Регата - поне да сме вътре в града, но не ми дава да пусна запитване през Съни турс, всичко било разпродадено, а на сайта на хотела цените са много по-високи. И така се чудя какво да правя... Disappointed

# 55
  • Мнения: 2 086
Благодаря за новата тема Simple Smile

# 56
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Изпуснах новата тема!
Проверих го сега този Сириус Бийч - 180 лв. на вечер за двама в обикновена двойна стая след 28-ми август... Много е. Много е, дори след като са обявили 20% намаление за кажи-речи целия им туристически сезон.
Нашата резервация е за Поморие - хотел Релакс, на ранни записвания я правихме. И там мненията на почиващите вървят към по-зле и по-зле... Храната зле, чистотата куца, стълбичките към плажа разнебитени и все в тоя род... Confused
Мислех да местя резервацията за в хотел Регата - поне да сме вътре в града, но не ми дава да пусна запитване през Съни турс, всичко било разпродадено, а на сайта на хотела цените са много по-високи. И така се чудя какво да правя... Disappointed
Тези не са нормални.Как 180лв двойна стая?Преди 7 години за двойна стая след 27 август щеше да ни излезе 600лв за 5 нощувки.Седем години по-късно цените са космически, а коментарите все по-зле.

Вярно ли е , че входа на замъка в Равадиново е станал 20лв???

Моля, който пътува към морето след 22 юли и мине покрай Равадиново да хвърли един поглед дали е отворил новият Аквапарк там!!!

Последна редакция: нд, 16 юли 2017, 18:42 от rusalka1

# 57
  • Мнения: 6 336
За Сириус бийч през Съни турс с 20% отстъпка ми излиза 155 лв. на ден за двойна стая парк. За съжаление цените за този период тази година навсякъде са по-високи, в сравние с предходни години. Този период явно става все по-предпочитан.

# 58
  • Мнения: 1 180
Замислям се да резервирам в района на комплекс Чайка преди Златни пясъци. В момента има добри оферти за там, а изглежда много спокойно, зелено и красиво. Единственото ми притеснение е дали има  къде да си правим вечерна разходка без автомобил, че дъщерята иначе ще умре от скука. Ако някой е почивал там моля да сподели има ли някакви забавления вечер- сергийки, магазинчета от този род,

# 59
  • София
  • Мнения: 1 257
Чайка е на баир, в зависимост от това къде отседнете ще вървите м/у 15 и 30 мин до плажа, а връщането е изкачване.
Няма забавления, магазинчета и др.п.Предвид релефа и за разходки не става.
Подходящо е за улегнали хора на и над средна възраст и без деца.

Общи условия

Активация на акаунт