Отговори
# 15
  • Мнения: 5 820
   Щом е супермаркет и си приет на длъжността "Касиер" трябва да стоиш само на касата! Това го има само в България. В България искат всичко да правиш в тези магазини, за да спестят персонал заради разходите за работна заплата.

# 16
  • Мнения: 625
А подходящо ли е за хора с малки деца? Как гледат на болничните и непредвидените отпуски?
Мисля, че знам отговора, но все пак ако може да отговори някой запознат.

# 17
  • Мнения: 20
  Щом е супермаркет и си приет на длъжността "Касиер" трябва да стоиш само на касата! Това го има само в България. В България искат всичко да правиш в тези магазини, за да спестят персонал заради разходите за работна заплата.

Не е само в БГ, по абсолютно същият начин се работи в цяла Европа.

# 18
  • Мнения: 5 820
  Щом е супермаркет и си приет на длъжността "Касиер" трябва да стоиш само на касата! Това го има само в България. В България искат всичко да правиш в тези магазини, за да спестят персонал заради разходите за работна заплата.

Не е само в БГ, по абсолютно същият начин се работи в цяла Европа.

   Съмнявам се. Моя позната е в Англия и работи в супермаркет на позицията "Касиер". Стои само на касата.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 613
Колко часа е смяната в магазините? И работата на касиера, колко е трудна- изисква ли интелигентен труд, така се изразявам аз. Аз също бачкам за 1000 лв,  в съвсем друга сфера и работата ми е много по- отговорна и изисква знания и умения. Ако един касиер  взема, колкото мен,  егати...жива за оплакване съм.!

Общи условия

Активация на акаунт