Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай след "ASK ve CEZA" стари и нови проекти Тема190

  • 84 246
  • 673
  •   2
Отговори
# 660
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 352
Хриси Hug Hug,Тесето привет. А знаели се кога ще стартира  сериала? Не съм срещала нищо за него. А и Мурат се поизгуби и в  пресата не съм видяла нещо за него.

# 661
  • Мнения: 12 810

Кати, рускините пуснаха инфо за старт през януари, естествено превод от турска публикация.
Кастът е силен. Момичето не си спомням да съм гледала.



и останалите
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 21:09 от eliNIM

# 662
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 352
Муратки,попаднах на фрагмана.

https://www.izleyiciplatformu.com/ramo-1-tanitim-fragmani/?fbcli … y0jR5OFGO2DanAVNI

# 663
  • Мнения: 1 109
Благодаря, Кати така се развълнувах като му чух гласа. Ама много ми липсва на екрана това момче, дано поне сериала да се задържи, че напоследък както едва изкарват до 5 епизод. Ще стискам палци!

# 664
  • Мнения: 864


 


Здравейте куклички SmileySimple Smile
Дълго,предълго чакахме патрона да се появи и воаля - започна се 
Като за първи епизод рейтинга им е супер - 7% , ама не се знае какъв акъл ще им дойде на почитаемата публика занапред. Надявам се на успешен поне първи сезон.
Рамо поразчисти терена, това семейство нещо хич не ми харесва,с изключение на лелята и сестрата Фатош.На предателство и страх ми намирисва.Ще видим по-нататък.Сега Рамо е на ход,а хубавото девойче ще почака малко
Лека нощ SleepingSleeping и
Добро утро:coffee:CoffeeCoffee

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 03:32 от Dimeto_M

# 665
  • Мнения: 1 109
Е, започна се най-после. Остава и да продължи поне 1 сезон. За сега го има на руски, а дали има вероятност за превод на бг?

# 666
# 667
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 352
Има и превод на на български -1 еп. на Рамо.
Благодаря на момичетата за положения труд.Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
https://www.vbox7.com/play:f7b79ce8c6

# 668
  • Мнения: 2 237
Здравейте!
Мурат ми е любим актьор! Радвам се, че отново мога да го гледам.
Началото ми заприлича на Ямата.
Изненада ме, че жените дейно учавстват в събрания и вземането на важни решения!

# 669
  • Мнения: 1 109
Благодаря, за превода!

# 670
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Здравейте, момичета!

Не гледате ли Мурат в "Рамо"?
Аз много се бях затъжила за него и изгледах първите две серии заради него, иначе не обичам мафиотския жанр. Обаче засега ми е интересно, а Мурат е просто страхотен.

Потърсих ви, защото мислех, че вече коментирате усилено след такава дълга суша на Мурат, обаче не виждам интерес сякаш.

Ще ви наглеждам пак, дано се засили интересът и си коментираме, както в доброто старо време.

# 671
  • Мнения: 2 237
Интересно сериалче!
Току що изгледах втори епизод.
Горкия Рамо, с толкова проблеми трябва да се справя.
Огромна подкрепа и ценни съвети от леля му.
Опасна жена ще дойде тя Smile
Кой ли ще се окаже въпросният Джихангир? Мисля, че досега не са дали лицето му...

Два трейлъра към еп. 3- https://www.vbox7.com/play:6f189dd3cc
Очертава се горещ епизод!

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Здравейте, включвам се с голямо удоволствие при вас, дано да се съберем повече и да се получи интересна дискусия. Изгледах двата епизода на един дъх, Мурат доста ми липсваше на екрана, надявам се да продължи все така интересно и да имат добър рейтинг.

# 673
  • Мнения: 2 554
 

                   
                       Честит рожден ден на Мурат Йълдъръм!
           Жив и здрав да бъде! Щастието и късмета да го спохождат. Красив и талантлив, един уникален актьор.Ще го запомня с великолепните  му роли на Демир,  Саваш,  Рамо. 


             


     

Общи условия

Активация на акаунт