По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 16

  • 70 040
  • 726
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 685
Наслаждавай се на бременността и да си седи в коремчето до термин.

# 406
  • Мнения: 100
Мен ме притеснява високото ЛХ. Колко ли ще стане до утре вечер, до слагането на Прегнила. При мен често са презрели и при по-ниско, та затова се притеснявам.

Цетротид не ти ли дадоха?

# 407
  • Мнения: 685
Не. И аз се надявах на него, но ми каза че ако сложим ще стопира развитието.

# 408
  • Мнения: 100
Не. И аз се надявах на него, но ми каза че ако сложим ще стопира развитието.

В други клиники в този случай дават заедно с Цетротида и стимулация за 1-2 дни (LH+FSH), за да продължи фоликулът да расте и едновременно с това да не се спука/презрее. Не знам защо в Надежда не го правят   Rolling Eyes.

# 409
  • Мнения: X
Ина, знам, че 17ЛХ вече е проблем.
Ако сложат Цитротид, ЛХ повече няма да се вдига.

# 410
  • Мнения: 685
И аз се надявах да сложим, ама каза че ще стопираме развитието и няма да слагаме.

# 411
  • Мнения: 1 142
Момичета, можете ли да ми препоръчате имунолог в Пловдив?

# 412
  • Мнения: 1 275
Доцент Конова преглежда 2 пъти в месеца във филиала на КИРМ Плевен в Пловдив.Ако искате ще ви напиша телефона на клиниката за да запазите час.

# 413
  • Мнения: 1 142
Няма свободни часове, а ми трябва спешно. Благодаря все пак.

# 414
  • Мнения: 1 275
Тогава опитайте да говорите с доцент Мурджева,завеждащ катедра имунология във ВМИ.Много е отзивчива....мен ме прие,изслуша и даде съвет без предварителна уговорка и без да ми вземе една стотинка,въпреки,че настоявах да си платя.

# 415
  • Мнения: X
Искай координати на Русев ( той е много отзивчив) или си запази час за имунолозите в Надежда - като там могат да ти пуснат кръв веднага.
 Само се притеснявам доц. Мурджева дали има отношение към репродективна имунология.

# 416
  • Мнения: 1 275
Нашия разговор беше по репродуктивни въпроси.По-точно връзката между имунология,ендометриоза,инвитро..

# 417
  • Мнения: 1 142
Благодаря ви за отговорите!

# 418
  • Мнения: 87
Alexandra_M, признавам си, че винаги ми е било притеснено преди преглед.Забравяла съм си въпросите дори. Докато чакам резултат от някое изследване е същата работа.
Притесненията нямат край - и като небременна, бременна и майка го установявам.
Пожелавам ти много бързо да успеете! Hug

Благодаря ти много за подкрепата.  Hug Вече имаме записан час и се надявам всичко да мине добре. За въпросите си права, даже понякога е хубаво човек да си ги запише предварително, много се забравя от притеснение.

# 419
  • Мнения: 1 592
Риджина,

а защо донорска Я.?
Нали имахте сериозен МФ, с високи фрагментации?
Пробвайте първо с мъжки донор и твои Я.
Ако и така не се получава нищо, значи има проблем и при яйцеклетките.


По принцип така се проверява качество на яйцеклетка.
Ние ще сме по тая схема , за да се види какви ембрита ше се получат с читави плувци.
Ако и с тях не стане , значи сме за донорска Я. - тоест всичко донорско , което вече отваря и други размисли де.
 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт