Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 778
  • 904
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 987
Всички сме гражданки явно. Ама спокойствието е най- важно, да могат децата даси ходят сами където решат, а не все някой да дежури да ги извозва. Най- лесно за поддръжка си е апартамента. Да, имаш съседи, ама то и в къщата ги имаш, като цепят дърва, като палят огън, като си спират колата пред вас, все си пречат. Майка ми си мечтае милата да живее в апартамент, няма край къщната работа, все има нещо- цветя да оправят, паднали листа да се метат, не не, не е за мен това

# 16
  • Мнения: 29
За къщата!
Ние живеем в апартамент в града. Въздухът е по-замърсен, не можеш да си отгледаш нещо домашно и екологично-чисто, по-тясно е и ако имаш деца, както на нас ни се случи попаднахме на такива съседи, на които им пречи и най-малкия шум и трябва да се съобразяваме и със това.
Просто всеки човек си има мнение! Нито къщата, нито апартамента е перфектен!В града е мръсен въздуха, по-тясно е и повече неща написах по-горе за това, а от къщата трябва да се пътува повече и училищата,работното място, детските градини и т.н. са по-далече!
 

# 17
  • Мнения: X
То пък на село много тихо и съседите са много деликатни хора. Това с отглеждането много малко хора мисля биха го практикували, поради все по-интензивния темп на живот. Аз не бих при никакви обстоятелства.
ММ говореше допреди няколко години някакви неща да сме ходели в някое село или вилна зона след пенсия, които аз с половин ухо слушах, но сега разправя да ходим след пенсия в Барселона. Grinning

# 18
  • Мнения: 6 705
Добро утро!
Апартамент в града избирам аз, защото тоя филм с разнос на дете съм го играла.Постоянно бяхме по пътищата, в зной, в студ, в поледица, при сняг...Мне, мерси! Лятото се изнасяме извън Бургас, но в учебно време сме в апартамента.

Нищо не пишете за моя шкаф-секция за тв, линк да препоръчате да разгледам в сайт някакъв.

# 19
  • Мнения: 22 433
Къща в града или голям апартамент. 
В момента сме на 100кв. и ни идва тясно. Трябва ни още една стая поне. Simple Smile
А най-добре ако съседите продаваха апартамента до нас,  но пусто не искат.

Добро утро иначе!
Нямаме интернет на работа и стоим и чакаме с колежките. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 14 305
Добро утро!
Аз съм за къща, писах. Ще се изкажа по обстойно като се добера до компютъра, че от телефона не ми се кълве 😃

# 21
  • Мнения: 6 705
Майка ми и баща ми имат 2 къщи и на майка ми все й идва тясно да прибира всичките натории.
Нашия апартамент е 62 кв.м. и ни е ок, баткото след 2-3 години ще отлети от гнездото и ще се разширим, както казва Белинда.

# 22
  • Мнения: 10 874
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

По темата - за къща на село съм, макар че наистина зависи от ситуацията. Ние сега не можем да си го позволим, защото сме с малко дете и аз не съм шофьор, но ни е голяма мечта да живеем на село и един ден ще стане. Innocent

Лято, стискам палци силно!

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Добро утро и от мен!
Май-май клоня и аз към апартамента заради децата, развозването и социалния им живот. Преди време искахме да купуваме парцел и да строим къща някъде в покрайнините на Сф. В крайна сметка се отказахме в полза на апартамента. За след пенсиониране ще видим. Да доживеем до пенсия Crazy

Кате, гледах някакви скринове и мебели на промоция в Jysk. Може и такива шкафове да има. В нета нищо хващащо окото ли не намираш?

# 24
  • Мнения: X
Къща в града или голям апартамент. 
В момента сме на 100кв. и ни идва тясно. Трябва ни още една стая поне. Simple Smile
А най-добре ако съседите продаваха апартамента до нас,  но пусто не искат.


Аз съм за жилище с три спални, две бани, хол, отделна кухня и големи балкони. На многото квадрати и големи стаи не държа. Живяхме последните две години на 250 квадрата и голям двор и ми се взе здравето от чистене и подреждане. На дъщеря ми стаята беше с площ на двустаен ново строителство в България, тя обаче си ползваше само леглото, включително и за учене на уроци и писане на домашни. И във Варна къщата ни отнема много за чистене и поддръжка, а нещо не съм склонна да робувам на дом вече. Тук почваме да се оглеждаме да си купим жилище, но нищо повече от гореизброените показатели няма да търсим. Но да е на центъра! Sweat Smile

# 25
  • Мнения: 17 987
Добро утро!
Апартамент в града избирам аз, защото тоя филм с разнос на дете съм го играла.Постоянно бяхме по пътищата, в зной, в студ, в поледица, при сняг...Мне, мерси! Лятото се изнасяме извън Бургас, но в учебно време сме в апартамента.

Нищо не пишете за моя шкаф-секция за тв, линк да препоръчате да разгледам в сайт някакъв.

Кати, не знам какво точно търсиш, на Икея рекламират някакъв бял, на мен ми харесва, иначе има ужасно много модулчета, в гугъл има хиляди картинки.

Не разбрах какво става с Лято, но стискам палци, разбира се.

Всички деца около мен са приети по първо желание, браво на децата!

За квадратура спомена Сесил, много зависи от разположението и функционалността и на апартамента, и на мебелите в него. И ние живеехме на 100 кв., ужасно неудобен и неотопляем апартамент. Сега сме в 80, ами супер си ми е, да не говорим, че сметка за газ над 100 лв нямам.

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 08:59 от raja_nikol

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Днес е света Марина! Честито на именниците! Много здраве

# 27
  • Мнения: X
Най-добре и двете. Но в случая съм на мнението на Чек- ако къщата е в града е друго. Но отдалечена извънградска къща, не благодаря.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 960
Добро утро!

Градско момиче съм и аз. Най-много харесвам апартаментите в широк център - нито в най-голямата гмеж, нито в покрайнините. На село бих отишла след пенсиониране. Преди много се колебаех, но покрай опита с децата твърдо съм за града, щом и децата учат в него.

Стиснати палци за Лято!
Честито на именниците! Марина е много хубаво име.

Да ви кажа тия дни какво ме радва - на една голяма улица в нашия квартал направиха две повдигнати пешеходни пътеки. Улицата не е точно вътрешно квартална и ограничението за нея по принцип е 50, обаче доста хора дават яко газ извън час пик, защото е съвсем права. А на нея има три пешеходни пътеки в участъка между два светофара! И пътеките са доста натоварени. Има магазини, поща, аптеки. Народът яко щъка. Е, сега няма да могат да превишават скоростта! Две от пътеките вече са повдигнати. Толкова се зарадвах като видях да ги правят!  newsm44

# 29
  • Мнения: 5 366
vasq_5, благодаря за стиснатите палци. Клекнах Sad. Чувствам се използвана, дано само да е за добро.

Общи условия

Активация на акаунт