Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 895
  • 904
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: X
Чек, ако дъщеря ти е руса мноооого дългокрака красавица👑 с кецове Адидас Originals...то седяхме в съседство снощи.


Дългокрака красавица е с кецове Адидас, но със светло кестенява коса. Не сте стоели в съседство снощи, защото тя след малко ще тръгва от София, а снощи спа там. Simple Smile

# 826
  • Мнения: 5 393
Добро утро!
А френци знаете ли какво е?  Mr. Green
Завиждам за срещата. В миналата или по-миналата тема си направих устата, но пловдивчанки не ме отразиха. Whistling

# 827
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
Рая, в този свети Никола има ли детски басейн? Топла ли е водата

# 828
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Оооохооо,имаме новина,Даун...МЪЖ 😎.Ще го разчупим,аз съм обръгнала покрай моя 😁.
Чек,😉.Биг Брадър се е припознал,явно 😂

# 829
  • София
  • Мнения: 6 002
Добро утро!
А френци знаете ли какво е?  Mr. Green
Завиждам за срещата. В миналата или по-миналата тема си направих устата, но пловдивчанки не ме отразиха. Whistling

В Пловдив кипи усилен труд - кой на работа, кой на ремонт  Laughing Не е като на морето - айляк!

# 830
  • Мнения: 22 036
Свети Никола не е ли на Бо комплекса?

Джено, де да имаше новина. Само дружки сме, ама понеже сме и двамата меко казано луди и си пасваме. Не ми е гадже, макар че синът ми се майтапи, че сме родени един за друг.

# 831
  • София
  • Мнения: 18 679
Ех, като по филмите...Ще бъдете приятели дълги години, после изведнъж ще се погледнете с други очи и ще се понесете на крилете на любовта😍 Ех...

Ако кариерата ми се провали, мога поне да пиша розови книжки, а😂

# 832
  • Мнения: 22 036
Ех, като по филмите...Ще бъдете приятели дълги години, после изведнъж ще се погледнете с други очи и ще се понесете на крилете на любовта😍 Ех...

Ако кариерата ми се провали, мога поне да пиша розови книжки, а😂

Да бе, лоша, лоша Белинда Simple Smile. на мой гръб искаш да ги пишеш. Дано Чичовото пак те събуди в 5 (скръстени ръце, зелен и още Simple Smile).

Няма новина момичета, ако има, на вас първи ще кажа Simple Smile.

# 833
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Даун,тя тая крачка не е много голяма 😊 на метаморфозата,от едното в другото...така че-кой знае 🤗.
Пфууу,набисквитих се с кафето многократно.На деди/баба зайчето още спи.😍

# 834
  • Мнения: 22 036
В моя случай, няма да я премина. Мъжът е ок, но аз съм преътъемциозна вече Simple Smile. Ще ти го доведа де, ако реша все пак да пътувам с него, а не сама.

# 835
  • Мнения: 10 695
Пия още кафе, а вие сте по плажовете вече... Завиждам  Laughing
Аз досега търсих 2 шрифта, не е истина колко време ми отне. Преди да започна работа обаче слагам царевичка да се вари. Не й налитаме много, варя по 6 кочана, да не ми е празна тенджерата и да не би да не ни стигне, пък 3 задължително изхвърлям Crazy - веднъж за лято ни стига, същото важи и за сладоледа Simple Smile

# 836
  • Мнения: 22 036
Пия още кафе, а вие сте по плажовете вече... Завиждам  Laughing
Аз досега търсих 2 шрифта, не е истина колко време ми отне. Преди да започна работа обаче слагам царевичка да се вари. Не й налитаме много, варя по 6 кочана, да не ми е празна тенджерата и да не би да не ни стигне, пък 3 задължително изхвърлям Crazy - веднъж за лято ни стига, същото важи и за сладоледа Simple Smile



Пдсети ме, че си купих кестени. Ей сега юе ги метна.

# 837
  • Мнения: 5 393
Коте, гости приемате ли? Обожавам царевица.

# 838
  • Мнения: 11 745
Мерси, момичета.
Цвети, остана варианта с книжката и парите. Всъщност и повечето гости се бяха спряли на този вариант и сега има една хубава сума за усвояване 😆
Хареса ми, че се зарадва на книжкиге и още снощи подхвана едната. А част от сумата даде на баща си да и ги прибере в сметката. На кого се е метнало такова разумно не зная 🤔
Получи страхотна колонка. Не бях виждала такава, ама наистина е жестока

# 839
  • Мнения: X
Много сладък спийкър (не ми идва отвътре да пиша или кажа "колонка" Grinning). Много ги харесвам тези джаджи. В къщи имаме две, но явно трябва трета, защото постоянно едната не е заредена и някой се кара с останалите, защото той иска заредената. Те хващат и радио и то доста по-добре от това на колата ни.

Общи условия

Активация на акаунт