73 СОУ - гимназиална степен /тема №2/

  • 77 376
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 132
Нещо любопитно: ако учителят одобрява учебника по физика на Санпро, Иван Петков л, защо тогава не го ползва и в другото училище, в което преподава😀. Вероятно тук такава е повелята

# 676
# 677
  • Мнения: 192
Успешна учебна година на всички! Последно колко предмета ще се учат на немски в 9 клас?

# 678
  • Мнения: 1 032
моето дете се върна много ентусиазирано - учи й се 9ти клас явно. чака математиката и езиците, география, не знам още какво - разказваше на братовчедка си. харесала й е класната. радва се, че ще бъдат в смяна с големите. не знам колко време ще останат отворени училищата, но дано успеят да се порадват на общуването и с учители, и със съученици възможно най-дълго. имат и програма, поръчали сме почти всички учебници - успешна и весела да им е годината.

# 679
  • Мнения: 181
Вчера е било голяма радост с прегръдки и целувки. Хем ги разбирам, хем сърцето ми е свито. Дано всички са здрави и годината върви успешно! 
Знаете ли по програма по колко часа трябва да имат в 9 клас за втория език?

# 680
  • Мнения: 888
1 блок от 2 часа е в програмата, но е заложен по уч план и 1 час ФУЧ, който не знам дали и кога ще го включат.

# 681
  • Мнения: 181
Мислех, че втория език е с по четири часа седмично, а те по програма имат по два. Признавам, не съм чела нормативната уредба и не съм наясно.
 

# 682
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Моето дете има 8 часа втори чужд език/профилиращ е/

# 683
  • Мнения: 888
Не, но затова пък  по МОН история е с 4 часа седмично — ще ги правим дружно историци...МАТ -  3 часа ; История - 4!

# 684
  • Мнения: 888
Галимар, теоето дете е в 11, тук питат за 9 клас!!

# 685
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Галимар, теоето дете е в 11, тук питат за 9 клас!!
Извинявам се. Обърках темите🙄

# 686
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 984
Здравете дами Simple Smile
Имам син, който е осмокласник в 91 НЕГ. Нещо вижда зор с математиката. Знам, че и в 73 учат здраво, затова си позволявам и да нахлуя така в темата ви.
Може ли да ми препоръчате добър учител по математика! По възможност да предава онлайн.
Благодаря предварително!

# 687
  • София
  • Мнения: 5 130
Утре  ще се проведе писменият изпит за ДСД.
Успех на всички дванадесетокласници от випуск 2021, на 73. СУ Heart

# 688
  • София
  • Мнения: 5 187
Какви са обобщените резултати от DSD? В 91 НЕГ са доста по-слаби от предишните години.

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
За мен също е интересно. Някой има ли инфо да сподели?

Общи условия

Активация на акаунт