остеопороза

  • 23 885
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миленика, нали си чувала че производителя Мерск е на съд за Фосамакс и има страшен страничен ефект. Да не разводнявам темата,но можеш да го гугълнеш... Просто ужасно Shocked

Не, не знаех. Ще ми пратиш ли линк на лични?

# 16
  • Мнения: 127
Всъщност оказа се че майка ми не е с толкова страшна форма на остеопороза. Ходихме тук при една професорка (забравих и името) , пък и изчетох доста материал по темата. Проблема е че още няма точна диагноза. Имаше варианти "коксартроза" и не помня още каква артроза.
Тя пробва доста неща - билки, кални бани, лекарства, хомеопатия, минерални бани, физиотерапия, иглотерапия за 2 години, облекчение в болките няма. Чак куца, едвам изкачва стълби. Много я боли и често плаче от болка - много ми е жал  Cry
Като дойде скоро в София все пак ще я пратя на апарата в Правителствена болница, за костната плътност. Но и аз каквото изчетох - никой не се оплаква от болки при остеопорозата, обикновено разбира за проблема като си счупи нещо лесно.
Просто не знам какво може да се направи... Докторите ако не могат да поставят диагноза, кой...

Общи условия

Активация на акаунт