Изневярата!И как я правите?

  • 40 978
  • 425
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 971
Мъж ли си?
Щото не виждам как тази представа за изневярата и за нейното развитие ще принадлежи на жена.

Принципно мъжете проектират собствените си грехове на жените и никой и нищо не може да ги разубеди, че не сме урви. Satisfied

# 16
  • Мнения: 3 070
Авторът на темата има и друга пусната тема: "Как бихте реагирали като разберете че сина ви е гей?" и това обяснява някои неща. Само гледай някой барман или сервитьор да не те набие  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 758
Мъж е, но мисля, че конкретно за бармана се интересува... Joy

# 18
  • Мнения: 7 848
Интересува ме как примерно жените,ако сте с един партньор от извесно време аре да кажем половин или една година ,и не искате да го сменяте засега,а видите един готин сетвитьор или барман и се усетите че искате да го виждате много пъти и ходите все там където е той на работа,просто щото ви харесва и ви идва отвътре ,какво ще направите за да сте с този човек?Без да разбере другия човек,с който сте в момента?И тези,които ще излъжат че няма да ходят повече там,или че никога не са изневерявали или не са го искали да не се обаждат!Мерси!
Пич, объркАл си форума!
Значи тук всички са  верни на мъжете си, които респективно са единствените и неповторими, никоя никога не би си позволила 'лукса" да погледне друг мъж. А и не и' трябва защото идеалният спи до нея.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 279
Интересува ме как примерно жените,ако сте с един партньор от извесно време аре да кажем половин или една година ,и не искате да го сменяте засега,а видите един готин сетвитьор или барман и се усетите че искате да го виждате много пъти и ходите все там където е той на работа,просто щото ви харесва и ви идва отвътре ,какво ще направите за да сте с този човек?Без да разбере другия човек,с който сте в момента?И тези,които ще излъжат че няма да ходят повече там,или че никога не са изневерявали или не са го искали да не се обаждат!Мерси!
Пич, объркАл си форума!
Значи тук всички са  верни на мъжете си, които респективно са единствените и неповторими, никоя никога не би си позволила 'лукса" да погледне друг мъж. А и не и' трябва защото идеалният спи до нея.  Mr. Green

Тя да гледа колкото си иска, но да не пипа Kissing Smiling EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

# 20
  • Мнения: 46 520
Предвид последните разяснения е добре да провериш дали барманът е гей като теб, иначе може да се получи доста неприятно...

Пич, объркАл си форума!
Значи тук всички са  верни на мъжете си, които респективно са единствените и неповторими, никоя никога не би си позволила 'лукса" да погледне друг мъж. А и не и' трябва защото идеалният спи до нея.  Mr. Green
Но пък доста са изневерилите на бившия с настоящия, така че могат да дадат съвет Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 11 472
Чрез социалните мрежи, пич. Ако си малко по-грамотен от първолак и с коефициент на интелигентност малко по-високо от това на едно дърво, то няма шанс да не осъществиш някаква комуникация и евентуално нещата да потръгнат, щом си толкова сигурен

# 22
  • Мнения: 563
Да,мъж съм,обаче съм на 18 вече,на 9-ти юли съм ги навършил и няма значение за кого питам ся,просто ми е важно.И вие как бихте накарали този човек(сервитьора ) да разбере за кво става въпрос ,ей така да му поискаш фейса не е ли малко тъпо?Аз съм си правил свалките точно по нета,обаче там е друго,говориш си с тях и предварително знаете кво искате и сте си го написали,обаче ако си привлечен просто така от напълно непознат,това питам какво бихте направили вие?Когато все мислите за този човек и кога ще отидете при него и даже гаджето почва да ви дразни,че не ви оставя на мира и все се мъкне с вас,обаче на тоя етап няма начин да скъсате,и става шантава работа!

# 23
  • Мнения: 46 520
Ако не е гей, то става дума за съвсем нормални отношения клиент-барман. Гледай да си не изкараш боя, от него или от сегашния ти приятел.

# 24
  • Мнения: 298
 Shocked
Мисля, че виждаш това, което ти се иска, хем не е гей, хем химия...
"Особените" погледи, колкото и грубо да звучи, може да са подигравателни, за съжаление.

# 25
  • Мнения: 563
Ако не е гей, то става дума за съвсем нормални отношения клиент-барман. Гледай да си не изкараш боя, от него или от сегашния ти приятел.

Ами да,то точно тва е проблема,обаче аз съм свикнал каквото искам да го получавам,смисъл не мога да спра себе си и да спра да го харесвам и защо да се наказвам сам,когато съм адски привлечен от някой?Засега не съм направил нищо,само го зяпам,обаче се чудя,ако му оставя бележка примерно с номера ми дали ще зацепи?И как да стане тва тайно?

# 26
  • Мнения: 9 052
Не виждам защо пък да не му се прииска, само не ми е ясно доколко постоянно ще бъде. А ти си принтни контактите с ярко розови, но дискретно малки букви на една черна тениска  ... Ако поиска ще те намери.

# 27
  • Мнения: 298
Скрит текст:
Shocked
Мисля, че виждаш това, което ти се иска, хем не е гей, хем химия...
"Особените" погледи, колкото и грубо да звучи, може да са подигравателни, за съжаление.

Е не съм сигурен какъв е на 100 %,но предполагам,че не е гей.Не съм го виждал с някоя определена мацка,само там с колежките му да пушат,ама да взема и да го следя ли?То и на мен не ми личи какъв съм,така че няма за кво да ми се подиграва или некви такива,щото си изглеждам съвсем нормално момче.
Само с приятеля си ли ходиш в това заведение? Като си сам някой път се опитай да го заговориш малко повечко, например за поръчката си, какво би ти предложил и т.н., така би усетил нещата по-добре, а и ако можеш да му узнаеш името (по касовите бележки или на баджа може да го пише) и да го намериш във Фейса  Peace  Не да го следиш, ама то се вижда дали като мине някоя мацка се заглежда,
П.С. Аз имам приятел гей, който така като теб си мисли, че не му личи, но реалността е друга..

# 28
  • Мнения: 46 520
...обаче аз съм свикнал каквото искам да го получавам,смисъл не мога да спра себе си и да спра да го харесвам и защо да се наказвам сам,когато съм адски привлечен от някой?...
И от какъв зор в такъв случай се мъчиш с постоянен партньор? Разкарай го и се пердаши на воля щом това ти харесва.

# 29
  • Мнения: 563
Това с фанелката е яка идея,обаче моя човек ще се светне ако изляза така (той е рокер и се кефи като ходя с разни метал фанелки,ако изляза с тела ми в розово ще зацепи,че има нещо )
FireWalk,ми повече с него ходим да,щото в интерес на истината не иска да ме пуска много сам,пък и той е бираджия и не му пука къде ще ходиме само да има бира,той затова и не загрява че искам все на тоя бар,още повече че там има и момичета дето сервират и не може да се усети за кво толкова ми се ходи все там.Сам съм ходил само два пъти и единия път даже се ядосах че тоя блее настрани и го върнах два пъти да ми донесе друга бира,щото му казах,че ми е топла,ей така да го раздвижа малко,и да ми мине нерва.А и наистина не ми личи какъв съм,щом се заглеждат много момичета в мене и са пробвали да ме свалят,той сигурно и затова още не може да загрее кво искам от него и се получава егати ситуацията!

Общи условия

Активация на акаунт