Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 938
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 487
Здравейте прекрасни  bouquet bouquet
Скрит текст:
Сватбата мина добре,пуснах няколко сълзи,все пак ожених един от синовете си.Гледах ,гледах и от моите деца(състезатели и лично  Laughing по- Убаво не видЕХ) Обичам ги тия деца.Не знам дали можете да ме разберете,но съм вложила сърце и душа за да станат хора и се гордея с тях.Както си танцувах с брата на младоженеца(мой състезател,който ми беше колега,но се махна от училището заради многото бумащина....) ,гледам пред ресторанта(който е в парка) две от малките ми най-добри състезателки  Laughing веднага изтичахме и се слефнахме с тях  Laughing Заредена съм положително,младото семейство е страхотно.Ако пиша несвързано ,имайте впредвид изпитата водка,която бях махнала от менюто си за дълго време  Mr. Green
Стреличке,не знам какво ти е,но дано всичко е на ред! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Долче,стискам много силно палци! Praynig Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
И неща,което се чудех дали да споделя с вас(за да не ме сметнете за смахмната),но ще го сложа в скрит текст (водката ме кара да го кажа)
Скрит текст:
Аз смятам се бе си за средно интелигентен човек,без да съм суеверна (освен нормалното за всеки спортист)Та какво се случи днес:Реших да си изчистя дамската чанта,от разни монети,касови бележки и други подобни.И извадих от един джоб много монети ,които ми тежаха.Забелязах на една монета от 2 стотинки,лепнато с тиксо нещо хартиено,на него с химикал беше написано "АД" Предвид случващото се напоследък,познайте как се почувствах SickВзех монетата със салфетка и я хвърлих в реката.(така съм чувала ,че се прави)Филмирам се сигурно ,но много се сдухах. newsm78 Звъннах на един приятел ,който е лечител и билкар,той каза,да не се тревожа,може да са ми я върнали като ресто ,да е била за друг,и изобщо да е направено да всява страх и щом съм я хвърлила в реката ще иде от където е дошла...

# 241
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
  Мама Мия, настръхнах докато те четях  Shocked.

   Долче, не съм прочела как е мама, изтрила си го вече. Стискам палци майчицата ти да се оправи, ще се моля за нейното възстановяване. Прегръщам те силно!  Hug Hug Hug

   Стреличке, как си?  Hug

                       

# 242
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug
Ир, bouquet bouquet bouquet
Мими, bouquet bouquet bouquet радвам се, че си по - добре Hug
МамаМия,  bouquet Heart Eyes с или без водка ти вярвам, за жалост съм се сблъсквала лично с такива неща #2gunfire
Стреличке, Heart Eyes Hug как си днес Hug
Занатка, Семке, Лия, Hug Hug Hug
Менюто си написах най - много да добавя и литър айрян към него Mr. Green
Прекрасен ден на всички Hug

# 243
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Grinning Heart Eyes
Ир супер!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Вангобче ммммм.  bouquet Grinning Hug Hug Heart Eyes
Хубава и усмихната неделя!  Grinning Hug Hug Hug

# 244
  • Мнения: 2 084
Ир имаш отговор на ЛС. Още веднъж благодаря.
Вангоби горе-долу. Утре надявам се ще бъда съвсем добре.
Лека почивна неделя на всички. От телефона толкоз.

# 245
  • Мнения: 28 500
Добро утро! Hug
Отивам да подскачам, дано не ми стане пак зле!
Стискам палци Долчето да се обади с добри новини! Praynig
Джулиета признавам си, че докато бях с вируса не съм спазвала режима, защото почти нищо не ядях и не ми се ядеше.....гледах да пия много вода, за да не се обезводня!
Щом Лия вчера е яла салати значи днес трябва да сме на Б и смятам да влизам в редиците на праведните! Wink
Хубав ден мили мои! bouquet
Стреличкаа оправай се! Praynig
Мама Мия ти си човек, който гори в професията си.....уважавам такива личности.......бъди все така всеотдайна и истински професионалист!

# 246
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро на всички Hug
Долче, снощи те прочетох, сили мноого сили, стискам палци, сигурна съм че майка ти ще се оправи Hands Pray
Стреличке, надявам се всичко е наред и при теб Hug
МамаМия, направо настръхнах, хубаво си направила, дано вече всичко е зад гърба ти, радвам се, че и на сватбата си се забавлявала, заслужаваш го Hug
Днес да кажа, че има новолуние от 12 мисля ваше време, та днес мисля да хапна до към 11 и това да е, след това да съм на вода, довечера май да пропусна и протеина ли, вчера хапнах веднъж за деня (смесено, пиле но имаше и малко ориз (около 2 с.л.)) вечерта не бях гладна, нищо не ядох и ето днес кило отгоре, та всички да си знаете, глада не води до отслабване Stuck Out Tongue Winking Eye
Мими, надявам се да си се оправила и ти.

Отивам да пържа мекици-пръчици за мис Каприз, вече какво ли не измислям само да яде, това хлапе почти нищо не яде, днес е премерих, и е свалила половин кг...... доста е висока, пък килата и не са мърдали от една година, Жул вие как сте с килата и ръста Hug
Хайде лек ви ден, и днес мноого положителни новини и емоции за всички HeartpulseYellow HeartGreen HeartBlue HeartHeartpulseRevolving Hearts

# 247
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Хелооуу   Crazy

Докат съм сама са 10 секунди, да напиша два реда....
Чакаме хубави новини от Долчето,  Praynig
Гени, ми и мойта нищо не яде нормално, една хапка от туй, две от онуй, много плодове и зеленчуци яде обаче. Килата и са същите от година почти да, но пък на височина дръпна зимата.  Hug

МамаМия, и аз снощи като те прочетох настръхнах.... А уж не вярвам на такива неща...  Hug
Стреличке, да се оправяш!  Flutter

Хайде, усмихната неделя, мен мноу ма мързи, а тряА домашн фитнъс,  Crazy
 Heart Eyes  Heart Eyes на всичкиии

# 248
  • Мнения: 27 552
Здравейте бандичка, още няма новини Rolling Eyes
Гени,
Скрит текст:
моето човече е високо и слабо, тежи 19 кг Laughing В горната граница е за ръст и в долната за килограми Laughing Винаги така си е "вървяла", а това дали яде по много или по малко въобще не се отразява на тази тенденция Mr. Green Просто си е шило и не стои на едно място, каквото и да яде го изразходва hahaha Имай предвид, че по-важният показател е да наддава на ръст, отколкото на кг. Peace  Hug
Мама мия, изобщо не те мисля за смахната! Naughty И на мен ми са се случвали подобни неща, винаги има кой да завижда #Cussing out
За всички,  Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 2 844
Привет милички мои Hug Hug Hug Вчера не успях да стигна до вас Hug Hug Hug Hug
Долче Hug Hug много стиснати от мен  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed добре ще е майчето Heart Eyes
Стреличка Hug Hug миличка дано и при теб всичко е ок Heart Eyes Heart Eyes
Мими Hug Hug радвам се ,че си по-добре
Ир страхотна комбинация кафенцата Hug Hug Heart Eyes
Вангоби Hug Hug закусчицата е супер Heart Eyes
Мамамия добре си направила,че си хвърлила монетата,а за сватбата супер сте си изкарали за което много се радвам Heart Eyes  Heart Eyes
И нашето събитие снощи беше супер,стояхме до 2 часа,ами защито имаше и видео разговор с децата,те се прибираха от LA,та повече от час говорихме с тях.А иначе всичко от менюто ми се получи идеално,от всичко си хапнаха гостите,говорихме,смяхме се,малко си поплакахме и така.Няма да пиша менюто да не издевателствам Wink Wink
Гени това ,че не хапва Тантурче да не те притеснява,важното е да е здрава.Моят син като беше малък,след като му спрях киселото мляко стана злояд,и аз се чудех как да го накарам да яде.Заведох го при една педиатърка,вече беше на възраст и тя тогава ми каза - никога не насилвай дете да яде,ако не му се яде и не е болно,то когато почуства глад ше си хапне,и това е правилният начин ,другото е грешно.Послушах я и никога не съм го насилвала и не съжалявам за това си решение.
Днес смятам да съм с книжчица в ръка,все пак трябва и да се почива Sunglasses Sunglasses В този ред на мисли Балки Hug Hug радвам се ,че все пак не е било много кошмарно пътуването и по живо здраво си се прибрала Hug Hug Hug
Прекрасен неделен ден ви пожелавам Hug Hug Hug HugМамекс Hug Hug искрено ти завиждам,много искам да гледам цирк Балкански

# 250
  • Мнения: 5 719
Здравейте бандичка!

Командировах Малчо при мама и днес имам свободен ден.
Дамите тук знаят колко може да бъде свободен де. Пуснах две перални, след тях и две сушилни.
Прахосмукачка, бърсане, имам и баня да чистя. А за разкош и ако ми остане време мисля да измия и прозорците. Weary

МамаМия, Радвам се, че си си прекарала добре. А за другото написано аз съм го преживявала и ти вярвам. Има всякакви хора с всякакви намерения, завистници колкото искаш. Не се вглъбявай и не го мисли постоянно. Щом си го изхвърлила, всичко е ОК.

Долче , дано днес твоята майчица е много по-добре! Най-искрено ви го пожелавам!

Стреличка, оправяй се бързо!

Аз след плодовия само -800гр. , очаквах много повече.
Днес протеини:
з. диня
о. домати , краставици, сирене и кашкавал
в. 1/2 от обяда

На всички ви пожелавам страхотен слънчев ден , а аз отивам да се развихрям с парцала.

LipsLipsLipsLipsLipsLipsLipsLipsLipsLips

# 251
  • Мнения: 2 313
Наборче дано си добре!  Praynig Hug Hug Heart Eyes
Мимка важното е че е минало, ще наваксаш с режима.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Гени не се притеснявай, моята е същата. Щом е здрава не гледай килата.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке тоз домашен фитнес край няма.  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Долче всичко ще е наред с мама.  Grinning  Heart Eyes Hug Hug
Инджи приятно четене.  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Съншайн я полегни малко та верно да е свободен.  Joy Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug

# 252
  • Мнения: 487
Добро утро! bouquet (нищо,че е обяд) hahaha
Цепи ме главата  ooooh! ooooh!,мислех,че след вчерашното фиаско,ще съм с голям +,но кантара ми показа любовта си и съм си колкото бях  Mr. Green Laughing Laughing
Никога повече  алкохол!!!!!! NaughtyДнес ме чака чистене и пране,нали е почивен ден Simple Smile  Joy Joy Joy
Целувки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 253
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Хайде, кафенце,  Heart Eyes  Heart Eyes


Скрит текст:
чакайти да напиша и ко съм яла до ся, з- кат вчера,  Flutter , обяд- от снощната рибка, краставички ферментирали на слънце, в- ММ ша прай нящу, ако съм жива  Mr. Green ша го отчета

# 254
  • Мнения: 1 617
в- ММ ша прай нящу, ако съм жива  Mr. Green ша го отчета

Що, бе, Джулс, да не прави гъбки?  Wink
МамаМия, и аз съм главоболна днес...дали заради късната бира... newsm78 Но още двама покрай мен се оплакват, които обаче не са пили.

Общи условия

Активация на акаунт