Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 945
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Благодаря ви, за прекрасните пожелания!

Няма да пиша какво ядох снощи, че... беше страшно Simple Smile

Трябва да се стегна, днес белтъчини, но ще го карам по-леко салатка с моцарела, няма начин иначе Simple Smile

Лек и усмихнат ден!

# 721
  • Мнения: 3 347
Добро утро бандичка
.
Снощи вечерях късно и минусът ми го нЕма  Crossing Arms...пък и ребрата бяха с мед и соев сос  Mr. Green.Отчитам го като фалстарт и днес гадните бобови ,сигурно главно на плодове ще го мина,че ще ходя на детски р.д. и иначе трябва да се тъпча с пици  Laughing.
Вангоби закуската ми си я оцелила  Heart Eyes.
Миме стискам палци за огледалото,виж,и детелинки съм ти сложила,нищо че не са четирилистни  Mr. Green.Как е момата,оздравя ли?
Занатке е то всеки ден - може ли  Flutter?
Инджи и аз като тебе ходих да поспортувам  Flutter,за два часа изпивам 1-1,5л вода там,няма такава жега  ooooh!.Сигурно поне половината вода я изпарявам веднага,като мокра кокошка се прибирам  newsm57.
Ех,че готинко със старата версия на компютъра  Grinning-и кокошката му кокошка,и всичките  иконки едни такива хубавки  Sunglasses...
Иринитке,Сис  понакиснахте ли се в Жакузито  Twisted Evil,мамини душици благородни такива?Какъв дух,каква саможертва,това ни липсва на днешното общество,винаги готови  да се жертват за колектива  smile3501...
Ох,милата ни Емка-Катето се пробва да те прекара с менте агент,тъй ли  hahaha Joy Joy?
Ооооо,Стасита виждам на клона,де сА запиля пак  Crossing Arms?

# 722
  • Мнения: 4 711
Добро утро,
Честит рожден ден на рожденичките на патерици  bouquet

Изпуснах ви малко, допреди малко дочитах. Не си мислете, че съм много заета  Joy. Но в петък нямахме интернет в офиса, събота ангажименти, неделя Английски и МОЛ, като видях 50+ съобщения и го оставих за работа  Mr. Green. Само по неактивните теми се разписах  Whistling Whistling Whistling

Да не мислите че съм учила no, до сега се шляйках с една дружка по квартала....
Миме, у ваш квартал сега много чуждоземци трябва да има. Учи език на терен!  Naughty
О, Иринитко... И ти ли хвана Тера-та  Mr. Green. Сподели впечатления, моля  Mr. Green

Мамексито
, ще ти спирам бирата  smile3553. Много добре знаеш, че точно алкохолът препъва всяка диета. Дори с храната да си режимна. Я ме виж, от 2 седмици не пия, може би 3  Mr. Green, смъкнах под 52. Взимай пример  Naughty
Ние с Жулетка сме по едно червенко такова  Mr. Green
Курдов казвате на павилиона се върнал? Чудех се какво станало с него, не видях скорошен пост.
Вангобче  Heart Eyes
Къде ми е Гени?  Sad

# 723
  • Мнения: 3 347

Мамексито[/b], ще ти спирам бирата  smile3553. Много добре знаеш, че точно алкохолът препъва всяка диета. Дори с храната да си режимна. Я ме виж, от 2 седмици не пия, може би 3  Mr. Green, кмъкнах под 52. Взимай пример  Naughty


 Embarassed Embarassed Embarassed
Засрамвам се публично и спирам...ракията,и шатландската  Mr. Green.Бирата я спрях аз преди 2-3-4 седмици,но с тези хубави салати трудно ми се отдава да устоя на изкушението обикновено  Whistling.Но край  newsm03!Обещано!
Ама пък като се замисля-на мен 52 кг са ми малко  Mr. Green...

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 09:24 от Мамекс

# 724
  • Мнения: 2 844
Добро утро  Hug Hug преполовихме работните дни за седмицата, пей сърце - наближава уикенда Laughing Laughing
Ир Hug Hug хубаво ви е било, нищо че сте се поизморили повечко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes благодаря за кафенцето Heart Eyes
Вангоби Hug Hug на нашите сини сливи им трябва една седмица още да станат за хапване такива каквито ги обичам аз, чакам ги с нетърпение, и си вземам от твоята закуска Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А за танците - не че не ме мързи, но трябва , щото почти цял ден съм седнала.
Мамекс Hug Hug ще следим за обещаното newsm10
Петя Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes честит празник и на теб мила, вчера май съм пропуснала
Долче Hug Hug как е мама
Стреличка Hug ха дано е тка както си го замислила деня, стискам fingerscrossed fingerscrossed
Курдов Hug Hug милия сигурно не му остава време да се почеше, надявам се че си добре Hug
Джулс Hug Heart Eyes сподели рецептата за кокосовия сладкиш, моля Heart Eyes
Ние имаме гости от ТР - вуйчо е на гости, и тези дни ще трябва да готвя от вечертта за следващия ден,и за обяд и за вечеря, закуската ще е ангажимент на мама.
Аз днес ще хапвам: З - круши, изядени;О - задушен зелен боб с копърче и чесънче и салата от моркови - в момент на умопомрачение съм купила два килограма моркови, трябва да се изядат Mr. Green;В - печено пиленце със салата домати и краставици.
Прекрасен ден ви пожелавам и много ви гушкам всички бандичка любима Hug Hug Hug Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 5 568
Привет, бандичка! Blue Heart

Много ви благодаря за хубавите пожелания! И на вас желая да сте живи и здрави, и вие, и близките ви хора! Animal Baby Chick

Напоследък се оглеждам за велоергометър, тъй като съм със заседнал начин на живот, прекарвам по повече от 8 часа на ден седнала пред компютър и имам нужда от движение.
Разглеждам и опции за танци, зумба, йога в квартала. Дано да си открия нещо, което да ми хареса.

Това е с две думи при мен. При вас как е положението със спорта?

Прегръдки, с пожелание за хубав ден!

# 726
  • Мнения: 4 711

Мамексито[/b], ще ти спирам бирата  smile3553. Много добре знаеш, че точно алкохолът препъва всяка диета. Дори с храната да си режимна. Я ме виж, от 2 седмици не пия, може би 3  Mr. Green, кмъкнах под 52. Взимай пример  Naughty


 Embarassed Embarassed Embarassed
Засрамвам се публично и спирам...ракията,и шатландската  Mr. Green.Бирата я спрях аз преди 2-3-4 седмици,но с тези хубави салати трудно ми се отдава да устоя на изкушението обикновено  Whistling.Но край  newsm03!Обещано!
Ама пък като се замисля-на мен 52 кг са ми малко  Mr. Green...
Никой не говори за 52 точно  newsm66 newsm66 newsm66

# 727
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Жега...Мързел... Идвам  Hug

Здравейте, мили мои, много ми липсвате, чета ви, забравям, време нямам, но ви обичам  Hug Heart Eyes
Скрай, Пете, живи и здрави да сте  bouquet Hug
Надявам се всички сте добре, аз се занимавам с планиране на кухня, която евентуално ще е готова към ноември  Mr. Green Но си заслужава  Heart Eyes
Морето беше чудесно, нищо, че 3 дни беше лошо времето. Все пак е морее  Heart Eyes
Започвам обратното броене  Sad
Надявам се да успеем да отскочим някъде още за 3 дни.

Целувам ви всички, много ви обичам. Hug
ПП. Признание имам да направя- снощи
Скрит текст:
чоплих слънчоглед  Mr. Green
ППП. Тази нова версия е ужасТна!!!

 Hug Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 27 598
Деми, ако това ще те успокои Laughing
Скрит текст:
аз от една седмица чопля слънчоглед почти всеки ден Mr. Green
 
Скрай, честит празник! bouquet Не съм прочела какво точно празнуваш, но надявам се, че си прекарала страхотно! Grinning
Банда, не съм влизала тези дни и не съм ви чела, изобщо не ми остава време за компютъра Crazy
Скрит текст:
Вчера ходих да си правя кръвна картина и холестерол. Холестеролът- идеален, въпреки многото излишни кг Mr. Green Обаче хемоглобинът (който преди 2 седмици беше 77) сега е още по-нисък- 72. Shocked ooooh! Всъщност 8 показателя на кръвта са ми под нормата....Казаха ми да се консултирам с хематолог....сега ще трябва да търся някой...

# 729
  • Мнения: 2 844
Деми Hug Hug много се радвам ,че писа - граби с пълни шепи, нищо че е почнало обратното броене Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А за слънчоглед, той може да ме съблазни зимно време само, не знам защо newsm78
Долче Hug Hug ами отиди миличка, много е нисък този хемоглобин, надявам, че мама е по- добре Heart Eyes Heart Eyes
Жгмъц Hug Heart Eyes ще трябва нова темичка Laughing Laughing
Петя Hug Hug ще си намериш нещо и за теб  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 5 372
Петя, аз се записах в близкия фитнес център. Вчера трябваше да ходя на степ аеробика, но се отмени. Другата седмица се надявам да отида. Аз ти препоръчвам, ако имаш време, да почнеш упражнения в домашно условия. По торентите и youtube има достатъчно материал. Трябват ти само гири(можеш да използваш бутилки с минерална вода от литър и половина) и постелка(можеш да използваш килим или дълга хавлия). Надявам се да съм била полезна.

# 731
  • София
  • Мнения: 11 117
Но аз съм в движение още няколко часа ...

# 732
  • Мнения: 2 313
Банда сега се прибрах от контролния преглед и всичко е горе-долу наред.  Grinning
Ир ммм вкусно. Grinning Grinning Heart Eyes  Hug Hug
Вангобче полезна закуска.  Mr. Green Grinning  Hug Hug Heart Eyes
Занатке утре ще го отчетеш минуса.  Grinning Heart Eyes  Hug Hug
Наборче хубав план! Стискам  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed да стане.  Mr. Green Hug Hug  Heart Eyes
Миме да се пофалиш за огледалото после.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
scrye за снощи е простено.  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Мамексче не разбрах ко иска ама ще компенсирам.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Емкасемка ето.  hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug

Стаситке що придоби от мола?  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Инджи весело изкарване с вуйчо ти.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Пете а домашния фитнес що не броиш?  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Деми важното е че си си изкарала хубаво!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Долче стискам палци всичко да се оправи!  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Heart Eyes
Балкай, Жгмъцка  Hug Hug Heart Eyes Grinning
И студеното чайче да се разхладим малко!  Hug Hug Hug

# 733
  • Мнения: 4 711
Стаситке що придоби от мола?  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Обувки за сватбата  Flutter
Останаха ми сако, някакво хубаво. Чанта, мисля от тези, на които Гени казва плик  Flutter. Още не съм търсила. Бижута нямам също, н якакви хубави обеци мисля да си взема и ко друго.... Може някаква гривна  Mr. Green

# 734
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хеллооууу,    Crazy

Набързо ви попрегледах, но да турна кофиту и пак ша дочета ко що.....  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes


Тъйй....
Вангобии  Heart Eyes , сУадоУеда е мноу лесен, можи да си гу напраиш....  Flutter
Слънчицето ти е гоуем инатт, но е нацелувана,  Heart Eyes
Миимс, ко направи? Какво яде? Ако ще я спазваш 90дд ни можи тараторче и там кото ти се яде. Иначе оставяш я и караш на тараторче.  Mr. Green
Оооо, Демиии, Стасииии  Crazy  Heart Eyes Heart Eyes
Инджи Heart Eyes , рецептата е нисковгх,
Скрит текст:
4 яйца, 160 г кокосови стърготини, 80 г стафиди. Може и други сушени плодове, каквито обичаш.Слагаш продуктите в купа, разбъркваш. Изсипваш в тавичка и печеш на 180 г за около 30 минути. Готово. За още сладост ако искаш, може да сложиш супена лъжичка мед.
Долче, наистина хемоглобина е доста нисък. Но с адекватна реакция ще се оправи.  Hug
Ох, КатеJoy Joy

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 12:55 от Juls14

Общи условия

Активация на акаунт