Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~174

  • 65 276
  • 743
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 36 752
Гости  Hug Злати  Hug
Аху Тюркпендже е била избрана на кастинга да играе ролята на Сабиха в Сон Бахар...но е поискала много висок хонорар и са я сменили с Айча Варлъер...
И аз много се радвам  Hug

Тази вечер в Съдбата....

# 406
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Добро утро,момичета🤗🤗🤗      Пожелавам ви прекрасен слънчев ден😊                     
                                                                        Надявам се днес и аз да съм на плаж.
..                                                                Злати🤗вчера нещата се объркаха,но ще видим през следващите дни да измисля нещо...🤔                   
                                                                       Ани🤗Гости🤗Миме🤗Мерси за инфото и снимките😊         
   
   
 
   
                                                         
 

# 407
  • Мнения: 36 752
Казвам добро утро с чаша ароматно кафе  Coffee



и ви пожелавам щастлив ден  Hug

Водя ви и компания.....



Боби добре си наминала рано сутрин  Hug Пожелавам ти  хубав релакс след цяло лято работа и ремонти  Peace

Снощи в Съдбата отново обух кънките.... smile3511 Наглостта на Дафа е уникална....Знае, че по нейна вина Елиф е в това състояние, ама се блещи на  Кахраман от къде бил сигурен, че Елиф не се е опитала да се отърве от бебето сама....
Довечера ще видим това.....

# 408
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Здравейте момичета
Ани,Боби HeartHeart
Благодаря ви за кафето и пожеланията....ще изпусна момента с докосването на ръцете на Елиф и Кахраман, , защото имам повод да почерпя и празнувам....
Скрит текст:
Днес празнувам 20 години брак изпълнен с любов и дай боже да е все така.....да ви е сладко, както е на  нас ....


с пожелание и вашият ден да е изпълнен с любов и много усмивки....


https://www.youtube.com/watch?v=CTPnZoeojG0

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 09:09 от gostenka68

# 409
  • Мнения: 36 752
Гости имате хубав повод да празнувате днес  married

Скрит текст:
Честита годишнина от сватбата  newsm51
Страхотен повод да се почувствате отново младоженци и да си кажете колко се обичате.
Нека любовта между вас никога не стихва, дори и за миг  Praynig
Желая ви, да сте винаги задружни, щастливи и влюбени като младоженци, както сте били в деня на сватбата ви  smile3521



Благодаря за почерпката  Hug



https://youtu.be/vVj5jANDSac

# 410
  • Мнения: 41 695
                    Добро утро! Hug Hug Hug

             

Боби HugАни Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията! bouquet bouquet

Боби,
Скрит текст:
До кога ще сте на почивка?Тъй като дъщерята се обади снощи!Внучката е оздравяла и ще я доведат от четвъртък или петък до неделя тъй като сватята ще е заета и няма кой да я гледа в почивните дни!Така,че ще се чуем по телефона!

Гости Hug
Скрит текст:
Честита годишнина!Да сте здрави,влюбени и щастливи! newsm51 smile3525
Благодаря за почерпката и приятно изкарване на празника!Наздраве! Wine Glass


8еп. на Пълнолуние с превод на руски ез. Peace
https://vk.com/vkturksinema?z=video-83475167_456240524%2Ff4089fd … pl_wall_-83475167

Сън/Мечта е преведен,но парите не са събрани и не са го пуснали! Peace



сценария и за 2-ри еп. е готов...


Имайте приятен ден изпълнен с чудесни преживявания! bouquet

# 411
  • Мнения: 3 203
Здравейте момичета  HugБлагодарности  за всичко споделено  bouquet Heart EyesАни снощи бях на Пълнолуние и изпуснах Дафа  но довечера ще съм на линия Hug

Гости  страхотен повод за празнуване  Heart Eyes

Скрит текст:

Злати благодаря за Пълнолунието . bouquet

Спорен ден дами  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 36 752
Злати сценария за втори епизод е готов, ама дали са заснели първия  Thinking...Никакви подсказки не ни пуснаха.... ooooh!

Миме  Hug

Фарук как се прибра наперен от деня на бащата....мисля, че щеше да се хвали на Сюрея....ама му увяхна усмивката когато видя "BITTI" и пръстена....



# 413
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Благодаря ви момичета за пожеланията.... Heart
мисля, че вече е време да ни пуснат тейзъра на втория сезон на ИН....
Хубав ден, а вечерта ви оставям в ръцете на Дафа и нека силата е с вас....
Joy
И за де не съм лоша, ви пускам това, да ви пее на ушенце Wink

# 414
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug

Миме HugАни HugГости Hug

Излезе превода и на Сън/Мечта....
https://vk.com/vkturksinema?z=video375170440_456239053%2F446a0f5 … pl_wall_-83475167

Акиф зад кадър във втори сезон на ИН..

# 415
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
      Гости🤗Честита Годишнина!💕              Да остареете на една възглавница💏             
       
                                   
                                                                                 
       Ани🤗Злати🤗Миме🤗и аз чакам с нетърпение трейлър от 2-ри сезон на ИБ
   
   
   

# 416
  • Мнения: 36 752
Привет момичета  Hug
Скрит текст:
И аз правя зимнина....домати....ама сам човек нали съм и не ми спори....Направих 19 буркана - толкова събира казанчето ми...ама не съм го ползвала много години и не съм сигурна, че ще ми свърши работа...ще видим...може да се наложи да ги варя в тенджера на печката....

Злати  Hug Гости  Hug Боби  Hug

Не само Дафа ме ядосва...а и Къймет...що за майка е това чудовище.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 417
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
  Добро утро,момичета🤗🤗🤗
 
   
   
   
 
   
 

# 418
  • Мнения: 36 752
Добро утро момичета  Hug
Боби закуската е поднесена по невероятен начин  newsm10 Благодаря ти  Hug ама ми се иска да си изпия кафето в морето

Желая ви прекрасен слънчев ден

А аз продължавам със сагата с
Скрит текст:
доматите...

# 419
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Боби Hug,тъй като си на море си ни поднесла закуската от там по оригинален начин! Laughing

Ани Hug
Скрит текст:
Аз направих 70 малки бурканчета с доматен сок и 10 буркана консерва!







Желая ви приятен ден,където и да сте! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт