От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни – 16

  • 87 803
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 194
Здравейте, дали ви се е случвало Амазон да посочи едни килограми за тежината на пратка - в случая 6 кг., а превозвачът Габко да пише, че пратката тежи 9 кг.? Имам ли право да поискам пратката да бъде претеглена пред мен?  В случая доставката е от немския Амазон, допускам, че опаковането може да е 1-2 кг., но чак 3 ми звучи невероятно ...

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 22:30 от Rosita

# 466
  • Мнения: 1 604
Здравейте, дали ви се е случвало Амазон да посочи едни килограми за тежината на пратка - в случая 6 кг., а превозвачът Габко да пише, че пратката тежи 9 кг.? Имам ли право да поискам пратката да бъде претеглена през мен?  В случая доставката е от немския Амазон, допускам, че опаковането може да е 1-2 кг., но чак 3 ми звучи невероятно ...

Понякога в сайта не е точно, попринцип пише и с опаковката колко тежи дадения продукт. Със сигурност имате право да искате да ви я измерят.

# 467
  • Мнения: 2 857
Имах две раници по коледа ги поръчах.Колко да тежи една раница? Няма и килограм.Двете да са килограм?!Да ама не !От амазон ми ги разделиха на две отделни пратки!Всяка дойде с отделен курс и не можех и да задържам пратка от тези курсове а съм от провинцията , плащам и еконт!Първата раница 2 кг!!!! Така я опаковали от амазон , ще речеш злато ми пращат.В кашона на амазон имаше маса хартии и си тежеше.Е габко какво са виновни? Втората беше 1.200кг та пак платих 2кг.Да ме питаш за какво ми бяха.Ама народа поръчва Wink аз да не остана по назад!

# 468
  • София
  • Мнения: 1 476
Имах две раници по коледа ги поръчах.Колко да тежи една раница? Няма и килограм.Двете да са килограм?!Да ама не !От амазон ми ги разделиха на две отделни пратки!Всяка дойде с отделен курс и не можех и да задържам пратка от тези курсове а съм от провинцията , плащам и еконт!Първата раница 2 кг!!!! Така я опаковали от амазон , ще речеш злато ми пращат.В кашона на амазон имаше маса хартии и си тежеше.Е габко какво са виновни? Втората беше 1.200кг та пак платих 2кг.Да ме питаш за какво ми бяха.Ама народа поръчва Wink аз да не остана по назад!

Хаха, ctefani, това да не са раниците Samsonite с Мики Маус Simple Smile Аз поръчах 2 такива и точно както описа дойдоха...в различни курсове и всяка опакована в доста голям кашон за една раница и разбира се натъпкан с хартия за да уплътнят Simple Smile

# 469
  • Мнения: 2 857
Ами ето тази е  https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01IRYLPZ4/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1 на 11£ я взех и една в синьо ,добра цена ама е така стоят.Нищо ще им дойде времето!

# 470
  • Мнения: 2 518
Имам приятелка в Англия, която ми даде да ползвам неин Пейпал профил. Мога ли да го използвам в Некст, като искам пратката да мине през превозвач до България?

# 471
  • Мнения: 1 604
Имам приятелка в Англия, която ми даде да ползвам неин Пейпал профил. Мога ли да го използвам в Некст, като искам пратката да мине през превозвач до България?

Първият проблем в английския некст е да си направите регистрация, вторият - плащането. Ако ви е дала и данните си за сайта може и да стане (ако не разпознае българското ip и не блокират акаунта).

# 472
  • Мнения: 128
Дами, според вас от сайта на the body shop (uk) дали има вариант да се пусне поръчка с виртуална карта?

# 473
  • Мнения: 166
Здравейте Simple Smile Някой от вас пазарувал ли  е от този сайт https://www.cocooncenter.co.uk/?

# 474
  • Мнения: 1 124
Момичета, какво означават буквите към номера на детската обувка?
(За кларкс става въпрос, ако има значение.)

# 475
  • София
  • Мнения: 23 199
Здравейте Simple Smile Някой от вас пазарувал ли  е от този сайт https://www.cocooncenter.co.uk/?

аз, купувах едни витамини за детето.
платих с пейпал, до превозвач я доставиха. нямаше проблеми.

Момичета, какво означават буквите към номера на детската обувка?
(За кларкс става въпрос, ако има значение.)
в широчината е разликата.

# 476
  • Sofia
  • Мнения: 15 611
Здравейте Simple Smile Някой от вас пазарувал ли  е от този сайт https://www.cocooncenter.co.uk/?

И аз съм пазарувала еднократно – всичко беше точно. Peace

# 477
  • Мнения: 166
Благодаря момичета Simple Smile Следя ги за намаления на Mustela и мисля да поръчам следващия път, когато има

# 478
  • Мнения: 7 194
Аз пак с въпрос.
Поръчвам чрез Габко, "задържах" пратка от курс 603, за да я получа с поръчките си от курс 605, но те я доставили в склад "Иван Вазов" с курс 604, аз съответно не знам и не съм си я взела Simple Smile) и сега гледам в страницата им, че е със статус неполучена.
Дължа ли в този случай такса за магазия, когато я получа другата седмица?
Иначе засега са много коректни . Имах съмнения за една пратка, описана от Амазон за 6 килограмова, че са я описало като по-голяма, а тя действително се оказа над 8 кг., съответно - 9 кг.

# 479
  • Мнения: 6
Здравейте моята случка е следната. Работа с Габиели от 1 година не съм имал проблем . Поръчвам от сайта регистрирам в Габиели и в един момент някой си Калоян Данчев взима пратката от офиса на доставчика в случая ДПД . От къде този Калоян знае за моята пратка. Габиели нямат такъв служител и да са имали няма да си признаят. Има и други варианти .От някъде е изтекла информация за моята поръчка. На някой случвало ли се е такова нещо. Случката и от отпреди 4–5 дена .

Общи условия

Активация на акаунт