Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 26

  • 87 746
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 77
Добро утро и успешна нова седмица!
Дано да започнат от днес обажданията! Аз съм номер 37508 и вече нямам търпение! Желая УСПЕХ на всички и много положителни тестчета!

# 721
  • Мнения: 427
Аз съм 37991 и по мои сметки ще ми се обадят декември за взимане Февруари и опит реално чак март,.. да не кажа - Април.
(нали така - януари не раздават заповеди ? за 16-ти път да питам )
 newsm78   Tired

Защо така се заблудих, че бързо ги дават и ще правя опит декември и аз не знам. С този празен януари доста се изместват нещата.

За съжаление не раздават . С теб сме близки номерца 😘Какво да се прави ще си чакаме, дано си заслужава . Успех на всички 😗😗😗

# 722
  • София
  • Мнения: 211
Не мога да разбера, защо винаги се бавят с обажданията в началото на месеца... !?  Triumph

# 723
  • Мнения: 16
Не мога да разбера, защо винаги се бавят с обажданията в началото на месеца... !?  Triumph
Да, ужасно е. Влизам да провера с надежда, че вече са започнали и ....нищо Sad

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 11:48 от Sunny lady

# 724
  • София
  • Мнения: 561
 Praynig spoko
чакаме...чакаме... и само чакаме

# 725
  • Мнения: 1 416
Здравейте,предстои ми евентуално подаване на документи за 3 опит.Трябва ли да пускам ФСХ отново или щом съм одобрена веднъж няма нужда

# 726
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Ако са минали повече от 6 месеца от последното му изследване ФСХ се пуска , той е задължителен при подаване на документите.А какво се случва с обажданията ,вече като че ли от 2 седмици и повече няма раздвижване...

# 727
  • Мнения: 77
И днес нищо.....пълно затишие.......

# 728
  • Мнения: 206
И днес нищо.....пълно затишие.......
Започват да звънят след 10то число

# 729
  • Мнения: 1 669
Аз за пръв път се радвам, че още не са ми се обадили, защото решавам да правя ли лапаро или не, съответно не знам да взема или отложа заповедта Tired

# 730
  • София
  • Мнения: 9 140
Добро утро Hug.
Момичета, нещо се отплеснах този месец и не съм пускала статистика за брой обаждания и раздадени заповеди по месеци. Ще я пусна направо с новата тема, но това ще се случи утре към края на деня, понеже днес няма да успея.
Flowers Tulip

# 731
  • Мнения: 1 416
моето ФСХ е 1.05-мога ли да кандидатствам по фонд

# 732
  • Мнения: 271
Мисля ,че няма да има проблем да кандидатстваш.В сайта пише фсх ДА НЕ Е по високо от 12,5.Няма долна граница.

# 733
  • Мнения: 206
Моето фсх също беше по-ниско от долната граница и няма проблем-одобрена съм.

# 734
  • Мнения: 1 416
 благодаря ви, и аз видях че няма долна граница,ама да попитам

Общи условия

Активация на акаунт