На море в Турция - тема 48

  • 216 605
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 408
мадам тиква,

Не си разваляй хубавата почивка с такива мисли. За целия ни престой да сме видели 2 оси - даже не знам дали са оси или пчели. Вземи си някакви предпазни мехлемчета или спрейове и смело напред. Vogue е луксозен хотел с отлични атракции.

# 931
  • Мнения: 2 617
Аз също бях решила да почивам във "Вог", но се отказах. Благодаря за информацията!

# 932
  • Мнения: 413
И при нашата почивка в La Blanche миналата пролет/лято в Бодрум имаше много оси, най-вече в градината на ресторанта, която бе оградена от много цветя. Решихме си проблема като сядахме на по-далечни от цветята маси или във вътрешната част.

# 933
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте ,имам нужда от вашето мнение за тези хотели ,Palm Wings Beach Resort & SPA Kusadasi  и Ephesia Holiday Beach Club . С деца сме .
Благодаря

# 934
  • Мнения: 1 182
Прочетох няколко теми на един дъх. За първи път плануваме почивка в Турция. Първоначално се бях спряла на Алания, но впредвид многото път се насочихме към Дидим. Имам нужда от съвет, кой хотел да избера- Garden of sun или Ramada Akbuk. До утре трвбва да реша, за да ползвам отстъпка. С голямо дете сме, на 17 год. , търсим близост до населено място, алеи за разходки и шопинг. Изобщо не държа на пътва линия, по принцип обочаме движението и разходките. Моля за съвет

# 935
  • Мнения: 2 689
Само Venosа 5*, Palm wings 5* и Aquasis 5*- другите са ...... но тези трите № 1 за Дидим
Като за разходки Palm wings 5*  - е най удачен на 10-15 минути си от крайбрежната улица и плъж Алтън биийч

# 936
  • Мнения: 24 467
Ние пък бяхме изключително доволни от Анадолу Буюк в Дидим - чисти стаи, хубава храна, първа линия. Но не е в самия град, а в едно тихо кварталче с къщи. Плажчето е много тихо и приятно. Принципно ние пък държим когато ходим на почивки да не сме из градовете. Ходим си с личен транспорт и ако толкоз ни притрябва град - палим и отиваме. За цялата почивка ходихме само веднъж и то за да видим марината - пристанището с яхтите. На града няма какво да му гледам. Посетихме обаче Памуккале за един ден.
Иначе за хотели, в които не съм била лично, няма как да дам информация. Би било некоректно. Затова не го и правя.

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 10:27 от Judy

# 937
  • Мнения: 1 377
Още един глас за Палмите в Дидим..  парк , само бунгала, изолиран плаж в малко заливче и не е в града, но действително е на 10на минути от Алтънкум. Почти пред хотела спира маршрутка която ходи из града ако на някой толкова му се иска .. поне до джамията си струва да се иде.

# 938
  • София
  • Мнения: 3 735
Здравейте
един малко тъп въпрос, но от агенцията така ми го обясниха, че нищо не разбрах:

3 А la carte ресторанта (турски, средиземноморски, италиански – с предварителна резервация и едно посещение за целия период безплатно
Вие това как го разбирате - по едно посещение в ресторант безплатно за престоя или само едно посещение в един от ресторантите безплатно за престой от 10дни ?
Благодаря предварително

# 939
  • Мнения: 413
Прочетох няколко теми на един дъх. За първи път плануваме почивка в Турция. Първоначално се бях спряла на Алания, но впредвид многото път се насочихме към Дидим. Имам нужда от съвет, кой хотел да избера- Garden of sun или Ramada Akbuk. До утре трвбва да реша, за да ползвам отстъпка. С голямо дете сме, на 17 год. , търсим близост до населено място, алеи за разходки и шопинг. Изобщо не държа на пътва линия, по принцип обочаме движението и разходките. Моля за съвет

И за пореден път да напиша, че тези хотели не стават, не знам каква отстъпка ползвате, но Рамада винаги е бил евтин хотел и е целогодишно на ниска цена.. Акбюк е едно затънтено село, доста далеч от Дидим, където няма какво да си купите, нито да видите. Също така плажът му е ужасен.
Garden of Sun е близо до града, недалеч от хубавия плаж Алтънкум. Пак си е бюджетен хотел, но мои познати го посетиха преди 2 години и бяха доволни..
Както са написали по-горе, ако много държите да сте в Дидим - Venosа 5*, Palm wings 5* и Aquasis са хубавите хотели там, също Aurum веригата е по-добре от тези два, на които вие сте се спрели.

# 940
  • Мнения: 6 833
Здравейте
един малко тъп въпрос, но от агенцията така ми го обясниха, че нищо не разбрах:

3 А la carte ресторанта (турски, средиземноморски, италиански – с предварителна резервация и едно посещение за целия период безплатно
Вие това как го разбирате - по едно посещение в ресторант безплатно за престоя или само едно посещение в един от ресторантите безплатно за престой от 10дни ?
Благодаря предварително

Аз го разбирам да е само едно посещение в един от ресторантите, а не във всеки по едно.

Обикновено в сайта на самия хотел има качена ол инклузив концепцията, там може да намериш по-подробна информация. 

# 941
  • Мнения: 128
Здравейте
един малко тъп въпрос, но от агенцията така ми го обясниха, че нищо не разбрах:

3 А la carte ресторанта (турски, средиземноморски, италиански – с предварителна резервация и едно посещение за целия период безплатно
Вие това как го разбирате - по едно посещение в ресторант безплатно за престоя или само едно посещение в един от ресторантите безплатно за престой от 10дни ?
Благодаря предварително

И аз рабирам, че става дума за 1 посещение в един от трите. Вместо да се чудиш, попитай пак в агенцията Simple Smile Нали това им е работата, хич да не ти пука Simple Smile

# 942
  • София
  • Мнения: 23 124
Аз съм в същата чуденка относно а ла карт ресторантите. В нашия хотел са 4 бр., като в един от коментарите в някой от сайтовете, четох, че някакви хора ги посетили и четирите безплатно в рамките на престоя им там. Срам не срам, на място ще питам!
Всъщност зависи и от броя на нощувките.

# 943
  • Мнения: 128
Аз съм в същата чуденка относно а ла карт ресторантите. В нашия хотел са 4 бр., като в един от коментарите в някой от сайтовете, четох, че някакви хора ги посетили и четирите безплатно в рамките на престоя им там. Срам не срам, на място ще питам!
Всъщност зависи и от броя на нощувките.

Това лято в Батихан, в Кушадасъ имаше 2 а ла карт ресторанта. Имахме опция за 1безплатно посещение само в единия.

# 944
  • София
  • Мнения: 23 124
Да, по-логичният вариант е едно посещение. Но ако си за 2 седмици престой, ще отидеш два пъти. И ние предният път имахме едно посещение. Вече съм избрала ресторантът с морски дарове.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт