На море в Турция - тема 48

  • 214 583
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Времето в момента може да е 30 градуса, утре 18. Така както и у нас. Защо не погледнете сайтовете за прогнози?
п.п. Там показват и времето в момента. Даже уеб камери има.

# 421
  • Мнения: 4 275
Ми аз погледнах, но някак си исках някой на място да сподели Grinning
Иначе за уеб камери не се бях сетила Л)

# 422
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Аз пък не искам да ми споделят Wink , щото в момента е супер, а в събота когато ще пристигнем всички сайтове го дават дъждовно, че и на следващия ден. След това не повече от 23-24 градуса. Но пък преди 3 дни даваха 4 дъждовни  дни, за сметка на 2 сега. Да видим ..

И МОЛЯ, споделете места за пазаруване в Мармарис и/или Ичмелер !!! За дрехи. Добри неща, магазини където може да се мери тн.
Оказа се, че след като се върна имам няколко повода + ново пътуване, а нямам.... какво да облека, нито време

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 22:26 от stenly

# 423
  • Мнения: 413
Здравейте, вмомента съм в Белек, тук сме от почти 2 седмици и утре /събота/ си заминаваме. Първата седмица /след 25ти септември/ беше супер топло, морето е чай, много приятно. Днес за първи път е леко по-хладно на сянка, но на слънце се усеща доста добре. От утре обаче го дават дъжд, но не се притеснявайте толкова, и ние имахме една дъждовна неделя, дъждовете тук са кратки и после пак е слънчево! Ходихме на шопинг в Deepo/Mall of Antalya и сме доволни. Даже вмонента докато ви пиша това и пия шампанско на слънчевата тераса усещам слънцето все по-силно и следобед отивам на плаж!.. 🌞

# 424
  • Мнения: 2 874
Здравейте, вмомента съм в Белек, тук сме от почти 2 седмици и утре /събота/ си заминаваме. Първата седмица /след 25ти септември/ беше супер топло, морето е чай, много приятно. Днес за първи път е леко по-хладно на сянка, но на слънце се усеща доста добре. От утре обаче го дават дъжд, но не се притеснявайте толкова, и ние имахме една дъждовна неделя, дъждовете тук са кратки и после пак е слънчево! Ходихме на шопинг в Deepo/Mall of Antalya и сме доволни. Даже вмонента докато ви пиша това и пия шампанско на слънчевата тераса усещам слънцето все по-силно и следобед отивам на плаж!.. 🌞
Много благодаря за топлото включване, так ме усмихна, вече нямаме търпение цялото семейство за нашата първа почивка в Турция, Белек, Гранада Simple Smile))
Дано поне първата половина се нарадваме на водните атракциони, после може и само с морето да се задоволим
Хубаво доизкарване на морето и лек път Simple Smile

# 425
  • Мнения: 210
Ние бяхме в Бодрум това лято и по време на пътуването слушахме суперлативи за тризвезден хотел в Кушадасъ, който е с 5-звездно обслужване. Някой тук спомена, че това е хотел Атлантик и може би ще изберем него за следващото лято. Бодрум ми се видя ужасно далече и тайно си мечтаех да сме в Айвалък или Кушадасъ, ама .....
Аз се завърнах от Атлантик преди две седмици ,като и миналата година почивахме там.Според мен хотела отговаря на 5 звезди.Голям, прекрасно озеленен и поддържан парк.Чисти стаи,чисти басейни и голям Аквапарк в който не само децата се размазаха, а и мама и тати. Joy Единственото което тази година не ми допадна е анимацията.Ми не ме грабнаха като миналогодишните сладури и това е.Иначе изкарахме отново прекрасно и се върнахме черни и дебели bowuu hahaha
За анимацията ми е интересно не беше ли главния аниматор Исмаил? (Куку му викам, защото като обявява програмата по Радио Атлантик сутринта казва Куку Simple Smile )
От момичетата не беше ли едно момиче май пт Украйна с много дъкга коса, забравих и името, тя води Зумба класа в аквапарка. Имаше и друг много добър аниматор преди 2 години, мисля че и е гадже и беше много забавен, но не помня как се казваше. Интересно ми е коо са сега аниматори, ако помниш имена или по-добре прякори ми е интересно да споделиш да видя дали ги познавам.

# 426
  • Мнения: 29
Времето в момента може да е 30 градуса, утре 18. Така както и у нас. Защо не погледнете сайтовете за прогнози?
п.п. Там показват и времето в момента. Даже уеб камери има.


Времето и днес беше 29-30 градуса. не вярвайте сляпо  на сайтовете . Анталия е най- топлото място сред курортите в момента. сезона продължава до 15.11.  Hug

# 427
  • By the sea
  • Мнения: 127
Здравейте! Днес си тръгваме след една прекрасна слънчева седмица в Кефалука ризорт /Бодрум, Айкярлар/. Температурите варираха м/у 26-28 градуса, за вечерта задължително яке. За днес го дават по-хладничко, подухва вятър и е облачно, но е приятно разхлаждащо след вчерашните 30 градуса. Приятна почивка на всички новопристигнали!🙌

# 428
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Здравейте! Днес си тръгваме след една прекрасна слънчева седмица в Кефалука ризорт /Бодрум, Айкярлар/. Температурите варираха м/у 26-28 градуса, за вечерта задължително яке. За днес го дават по-хладничко, подухва вятър и е облачно, но е приятно разхлаждащо след вчерашните 30 градуса. Приятна почивка на всички новопристигнали!🙌
А морската вода колко градуса беше?

# 429
  • Мнения: 172
Здравейте момичета и момчета Simple Smile Утре заминаваме за Бодрум, моля да ми подскажете какво да видим там задължително, както и местенца за шопинг, кафенета и други глезотийки. Flowers Hibiscus

# 430
  • By the sea
  • Мнения: 127
Към 22-23 градуса, в басейните беше доста по-хладка, аз лично не ги пробвах въобще.

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте момичета и момчета Simple Smile Утре заминаваме за Бодрум, моля да ми подскажете какво да видим там задължително, както и местенца за шопинг, кафенета и други глезотийки. Flowers Hibiscus
Имат два мола - Oasis и Midtown. Във вторник точно до автогарата провеждат седмичен пазар. Продават дрехи, обувки и домашен текстил. Цените на пазара са много надути, така че е просто задължително да се пазариш.

# 432
  • Мнения: 413
 В Midtown мола е хубаво, хваща се бус от автогарата до там, има много хубави магазини.

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В Midtown мола е хубаво, хваща се бус от автогарата до там, има много хубави магазини.
Oasis май повече ми допадна. Мъжът ми си взе от там два чифта обувки от естествена кожа на много добра цена. 4 година ги носи и са здрави. Магазинът се казва Bambi 😁

# 434
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Към 22-23 градуса, в басейните беше доста по-хладка, аз лично не ги пробвах въобще.
Студеничка е.

Общи условия

Активация на акаунт