На море в Турция - тема 48

  • 214 569
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 4 883
Видях реклама на Емералд, че утре ще пуснат големи намаления за лято 2018 в Турция. Дали има нещо вярно?

# 646
  • София
  • Мнения: 714
В сайта на Дорис също пише ,че ще имат намаления за черният петък. Ще следя и офертите на Емералд .

# 647
  • Мнения: 2 784
Моля за мнение за Von resort side, благодаря!
Прегледах букинга, но оттук ми е по-достоверно.

# 648
  • Мнения: 6 833
Къде дали има приготвена храна?
Аз миналата година по пътя си носех адапт. мляко и каша в контейнерче, а тази изкара на бисквити, солети и т.н
В самолета дават по един кроасан и напитки, а после по време на трасфера спирахме в крайпътни супермаркети.
 

В хотела-става дума за бебешка храна..Чувала съм,че повечето предлагат пюрета,каши и т.н.

Във всеки хотел е различно, но повечето имат детско меню - което е хапки, картофки, супи, спагети и т.н, но не е пюре. Но някъде има и пасатори и можеш да си пасираш каквото искаш.

# 649
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Здравейте
прочетох отзивите за CLUB TARHAN BEACH HOTEL DIDIM HV
Но молбата ми е за нещо ново- поне от 2017...
На снимките мястото изглежда прилично,...е не е Aquasis De Luxe Resort & SPA/ бяхме едни от първите гости на хотела през май.2016/

Може ли мнения,...много се двоумя...

п.с. Вятъра в Дидим не спира ли някога. - той ми провали престоя през май 2016- ужасен е


Не си хабете парите! Видяхте ли снимките ми от хотела? Ремонт оттогава не е правен, може да е станало само по-зле! И там духа яко, потърсете друг курорт.

# 650
  • Мнения: 69
Здравейте! Моля за мнения и впечатления за х-л Клуб Туана - ФЕТИЕ! Благодаря Ви предварително! newsm78

# 651
  • София
  • Мнения: 3 643
Здравейте
прочетох отзивите за CLUB TARHAN BEACH HOTEL DIDIM HV
Но молбата ми е за нещо ново- поне от 2017...
На снимките мястото изглежда прилично,...е не е Aquasis De Luxe Resort & SPA/ бяхме едни от първите гости на хотела през май.2016/

Може ли мнения,...много се двоумя...

п.с. Вятъра в Дидим не спира ли някога. - той ми провали престоя през май 2016- ужасен е


Не си хабете парите! Видяхте ли снимките ми от хотела? Ремонт оттогава не е правен, може да е станало само по-зле! И там духа яко, потърсете друг курорт.

Благодаря ви много за отговора...права сте поразгледах и събрах впечатлени днес ...цял ден това правя   Crazy

Сина ми си хареса това:
ARIA CLAROS BEACH & SPA RESORT- близо до Кушадасъ
и то най-вече заради пързалките....сравнява всичко, което му предложа с  Aquasis De Luxe Resort & SPA   Tired
Не намерих нищо ново за ARIA CLAROS BEACH & SPA RESORT - някой да го е посещавал тази есен ?
 Hug

# 652
  • Мнения: 3 253
Видях реклама на Емералд, че утре ще пуснат големи намаления за лято 2018 в Турция. Дали има нещо вярно?
Наши приятели днес резервираха/не с Емералд/изгодно Palm Wings Кушадасъ за началото на юни

# 653
  • София
  • Мнения: 390
Здравейте! Моля за мнения и впечатления за х-л Клуб Туана - ФЕТИЕ! Благодаря Ви предварително! newsm78

Мои близки бях тази година и са страшно доволни. Коментара им беше: стархотен семеен хотел с мн зелена площ, хубава храна, близо до основния част е била тяхната къщичка и всичко и им било близо, ресторант, плаж, бар. Wink

# 654
  • Мнения: 2 874
Видях реклама на Емералд, че утре ще пуснат големи намаления за лято 2018 в Турция. Дали има нещо вярно?
Наши приятели днес резервираха/не с Емералд/изгодно Palm Wings Кушадасъ за началото на юни
А през коя агенция? мерси

# 655
  • Мнения: 3 253
Видях реклама на Емералд, че утре ще пуснат големи намаления за лято 2018 в Турция. Дали има нещо вярно?
Наши приятели днес резервираха/не с Емералд/изгодно Palm Wings Кушадасъ за началото на юни
А през коя агенция? мерси
Ориент.

# 656
  • Мнения: 69
Здравейте! Моля за мнения и впечатления за х-л Клуб Туана - ФЕТИЕ! Благодаря Ви предварително! newsm78

Мои близки бях тази година и са страшно доволни. Коментара им беше: стархотен семеен хотел с мн зелена площ, хубава храна, близо до основния част е била тяхната къщичка и всичко и им било близо, ресторант, плаж, бар. Wink
Благодаря за инфото!Ще ми бъде от голяма полза! Надявам се и други да се включат с мнения!!! Peace

# 657
  • София
  • Мнения: 714
Хотела ,който аз следя не го пуснаха на промоция Sad

# 658
  • София
  • Мнения: 3 643
Видях реклама на Емералд, че утре ще пуснат големи намаления за лято 2018 в Турция. Дали има нещо вярно?
Наши приятели днес резервираха/не с Емералд/изгодно Palm Wings Кушадасъ за началото на юни
А през коя агенция? мерси
Ориент.
И на мен от агенцията ми предложиха този хотел. PALM WINGS BEACH 5*, Кушадасъ
има изгодна оферта , но да питам: Вие как избрахте точно него- доволни ли сте?
Моля за отговор и отзиви,защото промоцияте а до 18,00ч днес  Praynig

# 659
  • Мнения: 3 253
vnd Ние бяхме 2015г и всичко беше без забележки.Тази година имаше в темата лош отзив за хотела.За цената си хотела според мен е 6

Общи условия

Активация на акаунт