На море в Турция - тема 48

  • 214 918
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 539
Някой може ли да ми даде актуална информация за Клуб Тархан в Дидим.
Не ходете в Клуб Тархан

# 901
  • София
  • Мнения: 3 672
.....Аз лично препоръчвам  Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası
няма да сбъркате   Simple Smile
....
Най -после ново мнение за този хотел- всичко което намерих е от преди годиниа ние ще ходим юни 2018
- може ли отзиви....
и на лични ако ви е по удобно

# 902
  • Мнения: 2 617
.....Аз лично препоръчвам  Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası
няма да сбъркате   Simple Smile
....
Най -после ново мнение за този хотел- всичко което намерих е от преди годиниа ние ще ходим юни 2018
- може ли отзиви....
и на лични ако ви е по удобно

Aз съм ходила през 2014 и през миналата година там.
Разликата в качеството на храната беше много голяма и в негативна насока.

# 903
  • Мнения: 408
Чудесен разказ за Rixos Hotel Premium Belek. Пожелавам на всички още тази година да проверят дали е вярно написаното в статията!

# 904
  • Мнения: 5 892
Здравейте. Търся оферти за две жени-30 и 50г.  през юли-август. Надявам се на цени до 700-800лв на човек с олинклузив.

# 905
  • Мнения: 1 377
Чудесен разказ за Rixos Hotel Premium Belek. Пожелавам на всички още тази година да проверят дали е вярно написаното в статията!

Леле на тия няма ли кой да има даде малко уроци по дизайн - само докато скролирах и ме отказаха да чета след 3- абзац ...

Последна редакция: пн, 08 яну 2018, 20:22 от mamaSunshine

# 906
  • Мнения: 95
Здравейте не знам въпроса ми дали е за тук. За първи път ще ходиме със семейството си на почивка в Кушадасъ, избрали сме си хотела и въпросът ми е коя фирма да използваме Емералд или Ориент99? От коя сте доволни, че ще пътуваме с автобус при това с 3 малки деца?

# 907
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Здравейте. Търся оферти за две жени-30 и 50г.  през юли-август. Надявам се на цени до 700-800лв на човек с олинклузив.
За тези пари юли-август едва ли ще намериш читав хотел. Пък и тогава в турските курорти е много горещо.

# 908
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Дами и господа ,  след  гласуване единодушно  и без бъзражения печели :
-  Vogue Hotel Bodrum
Да, питам от  20май  до 30 май как ви се струва?  Наистина  не желая морна жега ,  аз и чисто физически имам причина ,  стане ли над 30градуса да стоя до ледена духалка . И още нещо.
През агенция ли да направя резервацията или през Букинг ?
И моя тиквеник с колата ,  та с колата .  И му казах- ти си ходи с колата ,  взимай майка с теб ,  аз си взимам децата и с голямата бяла птичка за час и нещо сме там(пък колко ме е страх от самолети ,  ама то и от атентати ме е страх и заради това още псувам Тасос и осите му ,  моля, ви ,  кажете -нали нама оси в Турция ?!? )

# 909
  • Мнения: 6 833
Мадам Тиква, аз не съм била досега в Бодрум, за това не знам до колко е достоверно мнението ми, но тъй като и аз бях набелязала този хотел потърсих повече информация и до колкото разбрах по това време там в морето и басейните не става за къпане, а и е извън сезон и голяма част от атракциите и заведенията не работят - за това и разликата в цената е почти двойна за следващия месец.
Пак повтарям не съм ходила лично, това са мнения които прочетох в групите за почивка. Нека ако някой го е посетил, да се включи да разкаже за него.

# 910
  • София
  • Мнения: 23 072
Аз също смятам, че морската вода и тази в.басейните ще е студена около 20 май. Което за мен е всичко друго, но не и морска почивка. Ние сме втората половина на юни в Бодрум и пак си имам едно на ум.

# 911
  • Мнения: 408
мадам тиква,

Ние предпочитаме малко по-топло време и море. Май месец ни е рано. Ти си знаеш най-добре на каква температура ви е комфортно.
След като сте със собствен транспорт, изберете най-изгодната оферта. Направи запитване до няколко агенции, сравни цените с booking и сайта на хотела.
Относно осите - е, сигурно има една-две оси и пчели, ама не е нещо трагично. Хотелът е с голяма площ и много озеленен.
Не слагат гривни на ръцете на гостите. Толкова не ни се тръгваше, че се чудехме дали няма да можем да нощуваме в някой храсталак. За храната нямаше да имаме проблем, защото никой не ни проверява кои сме, а и няма как.
Плажните кърпи ги дават срещу карта - при настаняването дават толкова карти, колкото хора сте. През деня можеш да си сменяш кърпата колкото пъти искаш. Ако загубиш картата или кърпата - 5 EUR глоба. По стечение на обстоятелствата бяхме настанени в една виличка близо до аквапарка (хотелът беше пълен, не успяха да ни настанят до 14.00 ч. и като компенсация ни дадоха suite до пързалките, вместо стандарта стая в хотела). Та, кърпите на плажа ги дават срещу карта от 8.00 ч. Обаче на аквапарка ги дават по-рано и без карта. Сутрин обикновено бяхме на аквапарка, следобед на морето. Съответно носехме си кърпите от аквапарка на морето и там ги издавахме срещу карта. Накрая на почивката имахме събрани 20-тина карти. Шегувахме се с ММ, че можем да ги пуснем на промоция по 2-3 евро.
Хубав е хотела, ще останете доволни от обслужването и базата. За температурата на водата и въздуха - на мен ми е студено по това време, ама знае ли човек - сега трябва да е люта зима, а навън е 15 градуса. Тази година температурите може да са много по-високи. Хотелът се намира в залива Torba, който прилича на кесия. Много по-закътан е, няма толкова вятър в сравнение с други популярни хотели -
 Kefaluka Resort Hotel, Armonia Holiday Village & Spa.
Съгласно концепцията за 2018 г. Аквапарка работи от 15 май, луна парка от 1 юни. Последна реновация 2017 г. - хотелът е чисто нов.

# 912
  • Мнения: 2 926
Здравейте, след Мармарис и Кушадасъ, тази година твърдо сме решили Бодрум.
И тук ви моля за помощ.Препоръчайте ми хотел, не безумно скъп, но и да си е на ниво.
Три семейства с пет деца от 3 до 12 години.
Гледахме Bodrum Park Resort, Grand Park Bodrum, Latanya Park Resort но информацията е толкова оскъдна.
Ще съм благодарна на всякакъв съвет и информация.
Ще почиваме към края на август

# 913
  • Мнения: 1 804
Здравейте, поздравления за прекрасно оформената тема, много полезна и изчерпателна Hug

Ние тази година за пръв път ще почиваме извън България и избрахме "сефтето" да бъде Турция.
Ще пътуваме компания от 4-5 семейства със собствен транспорт. Хотелът е Club Yali Hotels & Resort в Кушадасъ.
Тъй като не откривам коментари за него на 1-ва страница, моля ако някой е бил там, да пише впечатления.
Избраната дата е 25-ти август, струва ми се доста жежко по това време, но така реши компанията. Wink

Последна редакция: вт, 09 яну 2018, 13:24 от pip4i

# 914
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Дами и господа ,  след  гласуване единодушно  и без бъзражения печели :
-  Vogue Hotel Bodrum
Да, питам от  20май  до 30 май как ви се струва?  Наистина  не желая морна жега ,  аз и чисто физически имам причина ,  стане ли над 30градуса да стоя до ледена духалка . И още нещо.
През агенция ли да направя резервацията или през Букинг ?
И моя тиквеник с колата ,  та с колата .  И му казах- ти си ходи с колата ,  взимай майка с теб ,  аз си взимам децата и с голямата бяла птичка за час и нещо сме там(пък колко ме е страх от самолети ,  ама то и от атентати ме е страх и заради това още псувам Тасос и осите му ,  моля, ви ,  кажете -нали нама оси в Турция ?!? )

Да споделя на бързо нашите впечатления от 2 почивки в хотела.
Хотелът е много хубав като база и поддръжка. Относно обслужването и храната всичко е  на принципа "получаваш толкова, за колкото си платил". Когато хотелът е на промоционална цена храната, атракциите и обслужването са съвсем различни от тези във висок сезон, естествено в негативна посока. Общо взето, ползваш лукса на обстановката за тези пари, затова имайте едно наум, когато "хванете" хотела на "половин цена". Миналата година бяхме през втората половина на септември и водата в басеините беше толкова студена, че да не ти е никак приятно да влезеш. Морето също беше студено. Този факт не мога да си го обясня, нали уж през септември всички казват, че водата била "чай" Frowning1 Предвид това не бих отишла през май месец. Оси имаше в градината на ресторанта, дотолкова, че да не можеш да се храниш там. Даваха пушилки от запалено кафе, за да ги гониш, но нямаше особен ефект, просто се хранихме вътре в ресторанта.

Общи условия

Активация на акаунт