Отношения и доверие

  • 14 950
  • 165
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 461
защо се приемате за жертви,когато говорите за секс? какво значи "да те използва и да се чувстваш употребена"?  вие, лягайки си с даден човек,не го ли желаете също толкова силно? понякога не се получават нещата - не си допадате като темперамент,подход и т.н... не продължавате. за мен е много по-тъжно дълго познанство,доверие,чувства и изведнъж сексът да се окаже разочарование,но понеже сте си отделили времи с този човек,да не можете да прекъснете нещата лесно и безболезнено и за 2те страни

# 91
  • Мнения: 30 802
Добре де, но все пак си е удар по егото, ако човекът изчезне като призрак.

Пък и защо е толкова лошо една жена да иска сериозна връзка? Все едно е някакъв дефект. Ами аз си имам високо самочувствие- смятам, че си струвам и съм доста повече от парче месо, както се изрази потребителката. Не мисля, че е някаква грешка да очаквам сериозно отношение.

А истината е, че сексуалната тръпка не е най-силното. Другото е по-вълнуващо- отдаденост, любов. То си е оценка, че си струваш. Иначе за удоволствието- с вибратор може да е по-вълнуващо.

Има и още нещо- може буквално да станеш жертва. Мъжете са опасни, а ти си лягаш с някой, когото познаваш слабо. Това си е security risk донякъде.

# 92
  • Мнения: 22 530
The Siren of Titan, какъв удар по егото? Само защото си правил секс с някого и в последствие връзката не се е получила?
Да не си на 18г?!?

Всичко зависи от нагласата и разбиранията на една жена. Включително и това дали ще се почувства употребена, или не.
Ако е с ясното съзнание какво прави, какво може да се случи и какво може да очаква...няма защо след секс на 2-5-пък ако щеш и 20та среща да се почувства употребена. Ще е така само и единствено ако го позволи.

# 93
  • Мнения: 5 911
   Ако жената иска секс, може да се задоволи с вибратор или друга секс играчка. Защо една жена да си ляга с един мъж, а в главата на един мъж да бъде, че е получил това, което е искал? А отделно да не говорим колко ППБ има, които презервативите не могат да предпазят напълно.

# 94
  • Мнения: 30 802
Директен въпрос: правиш секс с някого и изчезва като призрак.

И на теб ти е много гот. И не ти е гадничко, нито дори съвсем мъничко. Ами явно някои жени имат добре тренирана нагласа, само не знам защо другото се смята за дефект. По принцип ако се стигне до секс, нормалното е да има поне няколко месеца връзка след това, а не да изчезне набързо.

Не знам защо нагласата, че ти се полага връзка, да е грешна. Аз си живея с идеята, че ако някой ме търси, то е защото иска връзка, не просто да тества и после да реши иска ли връзка. Мисля, че показвам достатъчно, за да може отсрещната страна да вземе решение и да действа според това решение. Ако е нещо по средата, то си е използване, губене на време, риск, драма - все неприятни неща.

А защо да си причиняваме неприятни емоции и риск, само за да покажем какви печени мадами сме...човек трябва да се щади. Да е максимално неупотребен. С годините все повече го оценявам.

# 95
  • Мнения: 22 530
Е при теб ако мъжете са изчезвали след секс, не на всички им се е случвало. Simple Smile Не мислиш ли...Simple Smile
Явно говориш от опит, така че може да разкажеш предполагам...

# 96
  • София
  • Мнения: 461
кой говори,че е лошо да искаш сериозна връзка?! повечето хора искаме. а това с парчето месо... е липса на увереност и самочувствие. ако сама не се чувстваш несигурна,никога няма и да се сетиш да го помислиш. ще си кажеш -ми не,не пасваме,не е моят човек. следващият път. навремето съм имала и 1 night stands, на някои не просто съм забравила имената,а дори не съм ги питала или запомняла. никога не съм се чувствала употребена. защото аз съм решила да получа нещо,което съм искала, а не съм го направила,само за да се харесам на някого. може би идва разликата от настройката с която тръгваш да правиш секс -да си взечеш нещо,което си пожелал,или чрез секса да постигнеш друго - връзка или каквото и да е. нещата са размити доста. отчасти ви разбирам и в никакъв случай не искам да звучи,все едно всеки трябва на 1ва среща да сваля гащите... по-скоро защитавам тезата,че няма универсално поведение и всичко зависи от конкретните 2ма човека в дадената ситуация

# 97
  • Мнения: 30 802
О, да, идеалният форумски гамбит- щом говориш за нещо, явно имаш опит с това.

Ами не, не се е стигало дотам.

В 21 век е доста по-разпространено, но следващото поколение момичета ще си блъска главата. Не знам на колко години си, но ако си на 40+, то въобще дори не може да си представиш за какво става въпрос. Смята се за нормално поведение дори.

Аз имам настройката, че ако един мъж има интерес, то или ще е връзка или тотални непознати. Няма средно положение- да си губя времето с нещо-като-връзка е тъпо. Както аз не давам "половин секс", така и мъжът не следва да дава "половин връзка". Иначе никога не бих тръгнала да ловя мъж чрез секс- тотална глупост е, вече го коментирахме. Той взима каквото иска и повече няма интерес.

# 98
  • Мнения: 25 888
Мамасита, защо сексът да е равен на връзка не разбрах ?
Не е ли връзката вече факт, когато се стигне до секс. Не говорим за one night stand, когато двустранно е съгласувано че е така.

# 99
  • Мнения: 5 911
Директен въпрос: правиш секс с някого и изчезва като призрак.

И на теб ти е много гот. И не ти е гадничко, нито дори съвсем мъничко. Ами явно някои жени имат добре тренирана нагласа, само не знам защо другото се смята за дефект. По принцип ако се стигне до секс, нормалното е да има поне няколко месеца връзка след това, а не да изчезне набързо.

Не знам защо нагласата, че ти се полага връзка, да е грешна.


   Или пък да се сеща за жената, когато му се прави секс. А през това време, тя не съществува за него. Не го интересува дори как е и какви са нейните чувства. Такива мъже могат да правят с жената, каквото си искат и да си играят с чувствата й. А през останалото време, когато задоволят нагона си, се държат лошо и грубо с жената, когато тя им досажда по телефона или ги търси на адреса им. Това е много долно и подло! А какво става със самочувствието на тази жена? Скапва ме. Нейното достойнство и чест ги няма вече.

# 100
  • Мнения: 22 530
Jennifer_w, тоест ти си на мнението, че само мъже могат да искат секс и да се възползват от жените? Simple Smile
Ще бъдеш в такава ситуация и позиция, в която ти се поставиш.
Ако се смяташ за жертва, употребена и използвана...ще правят точно това с теб.

# 101
  • Мнения: 30 802
Мамасита, защо сексът да е равен на връзка не разбрах ?
Не е ли връзката вече факт, когато се стигне до секс. Не говорим за one night stand, когато двустранно е съгласувано че е така.

Сексът създава връзка. На биологично ниво. По биохимични пътища ти променя съзнанието. Сексът Е връзката. Дори да не го искаш.

# 102
  • Мнения: 5 911
Jennifer_w, тоест ти си на мнението, че само мъже могат да искат секс и да се възползват от жените? Simple Smile
Ще бъдеш в такава ситуация и позиция, в която ти се поставиш.
Ако се смяташ за жертва, употребена и използвана...ще правят точно това с теб.



   Няма как да стане вече един мъж да ме използва за секс. Достойнството ми и честта ми са най-важните за мене. И без секс може да се живее. Ако някой ме оцени такава каквато съм, а не заради хубавата ми физика, тогава мога да правя секс, знаейки че този мъж ме цени наистина и иска да бъда до него.

   Омръзна ми в този свят водещи да бъдат парите и секса, ще допълня още едно от мене - да имаш добри и влиятелни връзки.

# 103
  • София
  • Мнения: 461
Jennifer,описваш поведение на тип мъже,с каквито не съм общувала,съжалявам,че не мога да разбера. случвало се е да не продължи връзка,след като съм преспала с някого,но никога не се е случвало въпросният човек просто да изчезне. по достатъчно деликатен начин е поставял нещата,за да не се чудя какво и защо не е станало. а и обикновено, хората насреща винаги са давали ясен сигнал,дали имат нужда от връзка или просто приятно прекарване. и според периода,в който съм,решавам искам ли да участвам или не,без това да накърни ничие самочувствие

# 104
  • София
  • Мнения: 461
Siren, права си. Но кой е казал,че въпросната връзка винаги трябва да се развие в сериозна такава. Ако и двамата направите сходен избор ,че да,силно се привличате физически и за момента това е пре-достатъчно и поради N на брой причини не желаете да се хвърляте в съжителство и т.н.?

сексът Е.връзка. но тази връзка може да си остане единствено физиологическа такава.

Общи условия

Активация на акаунт