Търся филм, сериал... – Тема 9

  • 107 283
  • 780
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 818
Здравейте,

преди време гледах един сериал - героинята беше болна от рак, май тичаше на някакъв маратон. Само това си спомням.
Дали случайно някой се сеща как се казваше?

Благодаря предварително.

# 571
  • Мнения: 14 493
Да! Благодаря! Дано го има някъде качен, да го изгледам пак!

Само да уточня, че е сериал и то американски. Може и книгата да прочетете - много по-хубава е от сериала.

# 572
  • София
  • Мнения: 17 592

Търся екранизацията на "Аспекти на Любовта" - за купуване, теглене, гледане, каквото и да е... случайно някой да знае дали изобщо има някъде някакво откриваемо копие (на каквато и да е медиа, и видеокасета да е)?

# 573
  • София
  • Мнения: 971
Здравейте, търся стар филм(сериал), може би от 90-те. Като заглавие по телевизията го излъчваха като "Углавно престъпление". Беше сериал от 2 или 3 серии. По спомен е канадски, но може и американски да е. Ставаше въпрос за семейство в което мъжът беше моряк ( нарцис, насилник и психически и физически) имаха деца и те също страдаха от насилието на бащата. Майката я съдеха, защото го уби, а филма се връщаше по нейни спомени за случки от целият им живот. Мъжът беше брутален и непредвидим, а жестокостта му смазваща и унизителна.

# 574
  • Мнения: 26
Здравейте,

преди време гледах един сериал - героинята беше болна от рак, май тичаше на някакъв маратон. Само това си спомням.
Дали случайно някой се сеща как се казваше?

Благодаря предварително.
http://filmisub.com/filmi/komedii/29742-life-sentence-season-1-d … sezon-1-2018.html 
това ли е ?

# 575
  • Мнения: 2 818
movielover25, не, не е този. В онзи, който гледах, главната героиня беше руса и по-възрастна.

# 576
  • Мнения: 1 758
Здравейте.Преди даваха по тв-то един сериал Изпитание на любовта.Искам да попитам дали някъде ги има всички серии , понеже ги има до 18 , после няма около 10 серии и после пак има и така.

# 577
  • Мнения: 2 643
Здравейте. Търся един стар филм по романа на Нора Робъртс "Красива и мъртва". Не помня как се казваше на български, не помня и дали беше дублиран или със субтитри.
Но помня, че участваха Melissa Gilbert и Kostas Mandylor. Опитах се да го намеря, но не можах да се справя сама. Ще се радвам ако някой може да ми помогне.

# 578
  • София
  • Мнения: 5 712
Привет! Simple Smile
Цяло чудо ще е, ако някой ми отговори, защото макар че много ми хареса, почти нищо конкретно не си спомням.

Филмът е руски, създаден най-вероятно преди около 5-6 години, доста напомня по стилистика филмите на Звягинцев. Мрачен, може да беше и черно-бял... Мъж, през почти цялото време бягаше през някакви крайградски райони/полета,  с тук-там изоставени сгради, в които се криеше за кратко и го преследваха мафиоти /май?/, които бях с кола /май?/...
Изтрепах се да го търся уж, за да го препоръчам на мм, а толкова се вбесих, че не го намирам, че бих го изгледала отново... за отмъщение на паметта си... Stuck Out Tongue Winking Eye

Мисля, че заглавието беше само от една дума /май?/...

# 579
  • Мнения: 2 818
Аз явно няма да си намеря моя сериал Simple Smile  Затова търся нещо от рода на "Отчаяни съпруги" или "Големите малки лъжи" за гледане. Моля, препоръчайте Simple Smile

# 580
  • Мнения: 2 545
Търся един стар филм по книга на Ги дьо Мопасан - "Силна като смъртта". Излъчвали са го преди много години по телевизията, с участието на Марина Влади в главната женска роля . Филмът е от 1982 година. Оригинално заглавие - Fort comme la mort.

# 581
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз явно няма да си намеря моя сериал Simple Smile  Затова търся нещо от рода на "Отчаяни съпруги" или "Големите малки лъжи" за гледане. Моля, препоръчайте Simple Smile
Препоръчвам ти този, ако не си го гледала :
https://www.imdb.com/title/tt2295809/

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 19:04 от Няма ме

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Аз явно няма да си намеря моя сериал Simple Smile  Затова търся нещо от рода на "Отчаяни съпруги" или "Големите малки лъжи" за гледане. Моля, препоръчайте Simple Smile

Пробвай  "Devious Maids" и "Hart of Dixie".

# 583
  • София
  • Мнения: 1 036
Търся един американски филм, гледала съм го преди 10-12 години. Ставаше въпрос за заможни колежани, които злоупотребяват с наркотици, специално се обръщаше внимание на метамфетамина и как може от веднъж да се пристрастиш, спомням си сцена в някакъв бар, в който някой припада.. това си спомням само

# 584
  • Мнения: 2 818
Благодаря много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт