Търся си сутиен за една рокля

  • 4 621
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
A ако се преметне презрамката през врата, ще стигне ли като дължина?
Това е много яка идея, аз досега не съм се сещала, а ми се е налагало...

И мен много ми хареса..не ми е хрумвало досега..  Blush

Обаче права е eve-nadine постни една снимка,защото много зависи от дълбочината на голия гръб!   Peace

# 16
  • Мнения: 6 472
Това с презрамката през врата е супер идея, но само то няма да ми свърши работа, защото се вижда и отзад закопчалката на сутиена. Идеята с кръстосващите се през гърба презрамки може би ще стане. Силиконовия сутиен направи си отпада като вариант. Няма шанс такова нещо да ми задържи бюста като хората. Пробвах го Confused Днес ще погледна в Ню Силует за нещо, като това, което е пуснала Anichka   bouquet
А  кръстосващите се през гърба презрамки няма ли да се  виждат повече?мИ сащо да се вижда закопчалката на сутиена? Дълбок ли е  голият ръб?Защо не вземеш да облечеш роклята и да пуснеш една снимка??

Довечера се напъхвам в нея и се щраквам Hug
Гърба не е много изрязан. Точно колкото да се види наполовина задната лента на сутиена.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
Ей, девойки за презрамка през врата не се бях сетила. Мерси ви. Мама ми напращала едни потници и блузки, дет не стаат за лента през гърба. Аз хич не съм с голям бюст, но без сутиен не моа да шмиткам.

# 18
  • Мнения: 1 564
потърси сутиен със силиконов гръб и силиконови презрамки


===================================================
 Peace

# 19
  • Мнения: 6 155
Такъв мултифункционален сутиен мисля, че ще ти свърши работа  Thinking
http://www.nsunderwear.com/multibra8-1082.html#

# 20
  • София
  • Мнения: 3 666
Такъв мултифункционален сутиен мисля, че ще ти свърши работа  Thinking
http://www.nsunderwear.com/multibra8-1082.html#

Сутиена е супер. Някой да има представа колко струва?

# 21
  • Мнения: 1 558

Майка ми имаше такъв на Триумф, онзи ден и аз опитах да си намеря такъв, но не успях.

# 22
  • Мнения: 505
Сутиен-на който се махат презрамките- можеш само едната презрамка да сложиш и да я я прекараш отпред -през врата. Не знам дали ще ме разбереш. Едната чашка-през врата-другата чашка. Сутиените,които аз си купувам-стават да се правят така.

Да така ще е най добре. Слагаш си силиконова и дори от някъде да се покаже -няма да личи толкова. Те се разтягат от топлината така че и да е по-къса ще си стане.

# 23
  • Мнения: 5 539
С такъв сутиен като от снимката на Аничка бях на сватбата, купих го от Клеопатра. Пред 3 години беше, само тогава го облякох, защото вече ми са големи чашките, а пък връзките ми стягат.
Това с прехвърлената през врата презрамка е много добра идея, редовно я практикувам лятото. Но задължително с НЕсиликонова презрамка, защото опънът е по-голям и рискът от скъсване също Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 155
Такъв мултифункционален сутиен мисля, че ще ти свърши работа  Thinking
http://www.nsunderwear.com/multibra8-1082.html#

Сутиена е супер. Някой да има представа колко струва?

Такъв гледах за около 40лв. преди 2год.  Crazy Сега не знам колко е Blush

# 25
  • Мнения: 6 472
Точно това мисля да е моят сутиен Mr. Green Ходих днес до магазина на Ню Силует на Пиротска. Имаха такъв модел, но моя номер в момента го нямаше. Казаха ми утре да отида пак. Честно казано не попитах колко струва, но утре ще кажа Embarassed
Много благодаря на всички ви  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 558
Точно това мисля да е моят сутиен Mr. Green Ходих днес до магазина на Ню Силует на Пиротска. Имаха такъв модел, но моя номер в момента го нямаше. Казаха ми утре да отида пак. Честно казано не попитах колко струва, но утре ще кажа Embarassed
Много благодаря на всички ви  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Наистина няма да те оставим на мира, докато не дадеш актуална информация за цената  Wink!

# 27
  • Мнения: 580
Такъв мултифункционален сутиен мисля, че ще ти свърши работа  Thinking
http://www.nsunderwear.com/multibra8-1082.html#

Сутиена е супер. Някой да има представа колко струва?

Струва 20 лв. в един магазин на Иван Асен.Онзи ден и аз се бях засилила да си купувам, но се отказах че ми трябваше бежов, а нямаха.
Ако имаш път към Орлов мост ще ти обясна къде е точно магазина.
Сутиена беше точно същия като на снимката

# 28
  • Мнения: 6 472
Имам път всевки ден:) Казвай къде е Praynig

# 29
  • Мнения: 580
Тръгваш от Орлов мост по Иван Асен по десния тротоар.Подминаваш сладкарница Пчела, после една друга сладкарница, магазин за цветя и мисля че след трях беше магазина.На витрината са изложени главно блузи, но в него продават и бельо.
Дано съм те ориентирала правило

Общи условия

Активация на акаунт