През лятото две ярки чертички - на пролет две протегнати ръчички! - Тема 329

  • 33 335
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Ойййй розАвкооо грабяя с пълни шепи HeartGift HeartFlowers Cherry BlossomCandyPeople BabyMisc Baby BottleTrumpet

# 16
  • Мнения: 1 898
И аз при вас макар и само като наблюдател Wink
Пожелавам ви да напълните темата с много хубави и положителни новини Kissing Face
Мога да ви наръся с близнашки памперси ако искате, че са на свършване вече Yum

# 17
  • Мнения: 625
И аз се вмествам в прекрасната нова тема... макар и като пишещ рядко, но пък редовно ви чета..


Честито на всички  и си грабяя от розовото и аз... дано се напълни темата с плюсчета.. Peace

Ние още си действаме, другия месец отивам и аз на пълни изследвания да видим дали няма някакъв проблем вече, че няколко месеца си минаха и нищо.... и аз си се филмирам с какви ли не проблеми в главата ми се въртят.. надявам се да си остана само с мислите... Praynig Peace

# 18
  • Мнения: 2 340
Нианка, големи станахте вече, че и памперсите ще махате, а? Душички HeartHeart Eyes

# 19
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Близнашки памперси Heart Eyes . Вземам си, много искам двечки наведнъж Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 612
Сън, и аз благодаря за прекрасната, магическа тема! Записвам се и пожелавам на всички скорошен успех, на мамитата ни - леко бременеене и на всеки, който има нужда - Успех!!! (Събирам си прекрасен прашец от Тончето и пълня джобовете) Simple Smile :*

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Сън чудна е шаренка писана темичката ни.Запис да я следя и дано стартира с много по две черти.
Дианче честито ,успокой се и утре с усмивка при доки.
Фиери и на теб много палчета и моят м е за 31-ви.
Аз вече клоня че ще ми дойде почнаха да ме наболяват гърдите .Принципно седмица почват преди дата,явно ще ми и залъснее....ами пък каквото такова няма да се предаваме все ще стане щом го желаем .

# 22
  • Мнения: 456
Да си цопна и аз наедрелия корем в новата тема!
Чета Ви непрекъснато момичета и се моля всички да видите скоро двете черти. Успех!

# 23
  • Мнения: 1 081
Присъединявам се веднага към новата темичка. Да ни е честита и да донесе много ++++++ тестчета. Наръсвам ви обилно със син прашец и се моля за вас. Успех в бебеправенето!
Misc Baby Bottle Blue HeartBlue HeartBlue HeartMisc Baby Bottle

# 24
  • Мнения: 910
Сън, благодаря за темата! Приказна е! Heart Eyes

Дияна,задължително утре пусни прогестерон и тсх!!! Тихичко честито!:blush:

Тонче, взимам си мноооогоо розов прашец и си складирам Heart EyesHugTwo Hearts

# 25
  • Мнения: 478
Страхотна тема, браво Сън! Simple Smile
Диана ти в коя седмица си?
И аз съм под постоянен стрес , да не се появи зацапване и със страх ходя до тоалетната. Sad На преглед съм в понеделник, за да видим дали поне е нормална бременност.

# 26
  • Мнения: 2 571
Сън, благодаря 😇🤗
Успех на всички 💚🍀

# 27
  • Мнения: 992
Мини, по моо сметки в 5г.с +5дни.. но май съм по-назад... надявам се понеделник да разбера подробности

# 28
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 76
Их, като видях в старата тема, че се предлагат заглавия за новата темичка, веднага ми дойде "през лятото две ярки чертички-на пролет две протегнати ръчички" и така се зачудих да го предложа ли, а сега така се изненадах, че това е заглавието хаха.. Дано да ми е на късмет и на пролет много от нас да гушкат пухкави бебоци и да ръсим с розов, син прашец и Близнашки памперси - на който, каквото се падне Grinning Усилено ще действаме около 04.08 и към 18.08 НЕ чакам хаха

# 29
  • Мнения: 121
Темичката е много красива и умиляваща! Нека е и бебеносна InnocentHeart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт