Вики на 4 год. се нуждае от операция на очичките.ПАРИТЕ СА СЪБРАНИ!!!

  • 21 304
  • 209
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
 Ще се включа в инициативата - представям си какво им е на родителите на това детенце. Истината е, че ние не разполагаме с много средства, но ако всеки даде по малко, парите ще се съберат - все пак във форума има много хора. Така че очаквам да разбера къде в Южния Парк ще бъде срещата.  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 2 356
Ще се включа в инициативата - представям си какво им е на родителите на това детенце. Истината е, че ние не разполагаме с много средства, но ако всеки даде по малко, парите ще се съберат - все пак във форума има много хора.

И аз така смятам. Дано бързо се съберат много парички и се оправи детенцето.  Praynig Praynig

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 926
Здравейте! Много тъжна история! Ако всичко е наред ще дойда в събота да дам от името на нашето семейство макар и скромна помощ Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
Ние по семейному ша минем през парка.

# 19
  • Мнения: 1 770
Ако не пътувам някъде и аз ще мина.

# 20
  • Мнения: 450
Zdraveite,
6te se probvam iaz.samo moje li da predloja da pi6ete do predavaneto na Milen Cvetkov po nova tv-sigurna sam 4e taka 6te razberat mnogo pove4e hora i 6te  se saberat pari4kite po-lesno:)

# 21
Сметката в евро ли е?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
Ние също ще дойдем в Южния парк..

# 23
  • Мнения: X
Благодаря Ви че публикувахте банкова сметка. Това ще улесни страшно много хора, които искат да помогнат, а не могат да присъстват на срещата.

Успех и късмет на детенцето. Дръжте ни в течение!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 114
Пуснах веднага информация на моя родителски сайт, за да може да се види от повече хора. За съжаление в 11ч. в събота имам уговорен друг ангажимент; много ми се искаше да се запозная с майката и заедно да й дадем малко кураж! При първа възможност ще пусна парички на банковата сметка или с пощенски запис! Дано успеем да помогнем! Praynig

# 25
  • Мнения: 4 195
Здравейте, аз съм един татко от мото-форума (Aloud)
Имаме син на 2 годинки и просто не мога да си представя какво изпитват родителите на това детенце. Няма да се разнежвам! С ДВЕ думи аз и моето семейство се включваме в тази инициатива. Стискаме палци и се надяваме да се съберат необходимите средства, и най-вече успешна операция newsm10


Срещата е в събота-13 май в Южният парк на входа на Нишава.
10.30ч.До към 11.30


там съм - не се справих с e-pay #Crazy,тъкмо да се запознаем с адашчето и да вдъхнем малко кураж Hug

# 26
  • Мнения: 1 493
Пуснах информацията  в почти всички подфоруми ! Дай Боже, повече хора, да откликнат !  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 288
няма да успея да дойда на срещата, но разчитайте още утре да преведа колкото мога по банковата сметка.
кураж на мама и тате, и на вики! вярвам, че ще успеем да помогнем.   bouquet

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета,кои от нас ще дойдат в събота newsm78

# 29
  • Мнения: 4 195
брой ме мене сто поцента,ако ме искаш де Wink

Общи условия

Активация на акаунт