Детска кухня в района на Студ. град и Дианабад

  • 3 240
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 83
Момичета мисля, че кухнята в 69 ще работи през юли, защото от нашата ясла казаха, че е възможно точно тогава да ни пренасочат да ходим там на ясли, докато нашата ясла почива.
Marigold - с теб сме съседки и аз живея от една година "на баирчето срещу Търговска лига" срещу Red Rock.  Laughing Ти къде по-точно си там?

# 16
  • София
  • Мнения: 124
neo, ти пък си сигурно в прайм билдингс Simple Smile. Аз съм надолу по стръмната улица, на която се намира ред рок, след това вляво и след около 50 метра в белия блок с кофти фасадата ooooh!, абе последния застроен преди един доста напреднал строеж, от който в почивни дни се носи радио сигнал плюс Simple Smile
Работата с градинките е много зле, съгласна съм. Аз даже мислех да пиша на общината да вземат да ни направят една-две катерушки и люлка поне.

# 17
  • Мнения: 1 391

и аз съм от "квартала" студентския  Laughing

на мен не ми хареса кухнята в 69 ясла, а най-вече на бебка никак  Naughty
Супите мноооого редки, бульони, второто почти тя не го ядеше /не че беше лошо8 а десертите основно нишестени кремове, също не ги ядеше...
всъщност само супите чат пат ядеше, и я спряхме от кухня.

Храним си я с домашна храна, пак е придирчива, но поне не си даваме парите на вятъра.

Но опитай, явно зависи от детенце, някои деца всичко си ядат и си им харесва  Peace

# 18
  • Мнения: 1 568

на мен не ми хареса кухнята в 69 ясла, а най-вече на бебка никак  Naughty
Супите мноооого редки, бульони, второто почти тя не го ядеше /не че беше лошо8 а десертите основно нишестени кремове, също не ги ядеше...
всъщност само супите чат пат ядеше, и я спряхме от кухня.

Абсолютно съм съгласна!
Нямам опит с други кухни, но с тези редки супи и манджи не съм съгласна!

Всички съседски майки обаче са супер доволни!

# 19
  • София
  • Мнения: 83
neo, ти пък си сигурно в прайм билдингс Simple Smile. Аз съм надолу по стръмната улица, на която се намира ред рок, след това вляво и след около 50 метра в белия блок с кофти фасадата ooooh!, абе последния застроен преди един доста напреднал строеж, от който в почивни дни се носи радио сигнал плюс Simple Smile
Работата с градинките е много зле, съгласна съм. Аз даже мислех да пиша на общината да вземат да ни направят една-две катерушки и люлка поне.

аха - точно в Прайм билдингс съм. А по стръмната уличка ако видиш един дребосък да търчи като луд във всички посоки едновременно и майка му да се тътри паникьосана след него - това сме ние  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт