ЮНЧЕТА 2017 г.

  • 63 167
  • 730
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 304
Благодаря момичета Blush

# 511
  • Мнения: 103
Cvete и ние сме така с 5 хранения 3 са мляко и две заместени. Млякото ни е към 170 ( 150вода с 5 лъжички), вече сме на 2ка мляко (май по-хранително го дават)
През колко часа ядете и в какви часове?
Ние нещо разбутахме режима последната седмица и се чудя как да наглася храненията. За сега сме така, като вчера дадох в 16 плодово пюре, а в 20 каша и така станаха 3 заместени хранения, но незнам дали е ок....
7-7:30 мляко 210 мл
12:00 зеленчуково пюре
16:00 плодово пюре
20:00 мляко 210 мл
22:30 мляко 180 мл
Питах педиатъра, каза ми да се видя по детето, ама то моето колкото дам, толкова ще изяде, не отказва.. 🍼🍚

8:00 мляко (150вода с 5л =170 готово)
11:00 мляко 170
14:00 зеленчуково пюре с извара или месо около 180, 190гр
17:00 плодов дует (с извара или йогурт)
20:00 мляко и заспива Simple Smile

# 512
  • Мнения: 103
Добро утро мамчета, мислихте ли за подаръците за малките или ще пропуснете? Какво измислихте...

# 513
  • Мнения: 304
Добро утро мамчета, мислихте ли за подаръците за малките или ще пропуснете? Какво измислихте...
Добро утро, ние си имаме по-голям батко и той записа в писмото на Дядо Коледа да донесе подарък и за сестричката му. Купих сортер охлюв на Фишър прайс. 😊

# 514
  • София
  • Мнения: 1 609
Добро утро!

Ясен ще получи стол за хранене и столче за кола - от това има нужда. Бабите и другите роднини са му купили дрешки и играчки, които ще му подарят и това е. Ползвам, докато нищо не иска, за да му вземем това, от което има нужда, че после като започне с искането... Ето сега каката иска едно яйце Hatchimals - ами то е 150 лв (има и по-евтини, но тя иска голямото). Ами няма да го получи. Може и да се разочарова, но няма как да дам 150 лв за едно яйце, което тя ще счупи, от там ще излязат 2 плюшени играчки, които нищо не правят или май им светят очите само и това е. Та тъй, като почнат с желанията, вдъхновени от това какво имат приятелчетата в училище или градината и какви реклами са мернали някъде по телевизия, става страшно.

# 515
  • Мнения: 980
Ние сме купили интерактивно кубче за бебета на 8 м. Има копчета, светлинки, музика, песнички и т.п.

# 516
  • Мнения: 258
Бебка има една кула с рингове да ги подрежда и й поръчах едни меки кубчета пъзели.
Ще й вземем столче за хранене, но на мен ми е жал, ако се купуват полезни, а не забавни подаръци ...
Тя вече има две играчки, които пискат и пеят, но не им се радва много.

# 517
  • Мнения: 258
Момичета, за захранване взех тиквички с картофи, да въведа тиквичките, на Хипп, но пише, че има и оризово нишесте, да дам ли?
По този начин приемам ли, че съм въвела и ориза?

# 518
  • Мнения: 891
Бяхме на конултация днес.8.500 кг ....седми месец.Доволна съм,че спря да качва по 1 кг всеки месец Joy Сега беше качила само 500 гр Joy И най-доволна съм,че имаше белег от мантуто ине се налага реимунизация.Много съм щастлива от това

# 519
  • Мнения: 980
Момичета, а как акат вашите бебета след захранване? Аз като съм свикнала че то направо се попива в памперса. А днес изака почти като пластелин. Имам чувство че стане като при въщрастни на саламче. 😕 Извинявам се за подробности. Дали го водя за запек? Вчера изака 2 пъти. Иначе яде пащернак, тиква,тиквичка, бял и оранжев морков.

# 520
  • Варна
  • Мнения: 26
Момичета, а как акат вашите бебета след захранване? Аз като съм свикнала че то направо се попива в памперса. А днес изака почти като пластелин. Имам чувство че стане като при въщрастни на саламче. 😕 Извинявам се за подробности. Дали го водя за запек? Вчера изака 2 пъти. Иначе яде пащернак, тиква,тиквичка, бял и оранжев морков.
Като я усетя, че ще ака и я слагам на гърнето. И нейното е с форма вече, не е кашесто или течно.

# 521
  • Мнения: 980
Ехаа, на гърне? Браво! При нас още не сиди стабилно. Страх ми е да не падне от гърнето. 😀

# 522
  • Мнения: 891
Веднъж като пластелин....веднъж прелива от памперса и даже преобличаме.Нормално е всякакво вичи...не се притеснявай Simple Smile

# 523
  • Мнения: 103
Весвло посрещане на празниците! С пожелания за здраве, щастие и късмет на вас и всички ваши близки Simple Smile

# 524
  • Мнения: 1 501
Весело посрещане на Коледа и от нас ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт