Гинеколог за консултация /Ст. Загора/

  • 1 602
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Мисля да се оставя на Божията Воля и да рискувам с тази бременност,не ми дава сърце да направя аборт:cry:

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Изборът е твой, каквото и да решиш ти пожелавам да е с хубав край.
Обмисли много добре възможностите си, важното е и какво мисли половинката ти. Ти в момента си под голямо емоционално напрежение.     

# 17
  • Мнения: 31
Здравейте,ходих в Пловдив при д-р Матев,изключителен човек и лекар,каза, че има шанс за бебето. За съжаление вчера силно прокървих,отидох в АГ-ТО, прегледа ме д-р Стоянов,каза също,че има шанс и ме изпрати в къщи да лежа за задържане и остава само да лежа и да се надявам всичко да е наред.Искам да попитам в коя седмица се вижда зародиш, защото виждат само плоден сак. Аз съм в 6-7 седмица. Признавам си откачам вкъщи сама и цялата тази неяснота какво ме очаква Sad

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте,ходих в Пловдив при д-р Матев,изключителен човек и лекар,каза, че има шанс за бебето. За съжаление вчера силно прокървих,отидох в АГ-ТО, прегледа ме д-р Стоянов,каза също,че има шанс и ме изпрати в къщи да лежа за задържане и остава само да лежа и да се надявам всичко да е наред.Искам да попитам в коя седмица се вижда зародиш, защото виждат само плоден сак. Аз съм в 6-7 седмица. Признавам си откачам вкъщи сама и цялата тази неяснота какво ме очаква Sad
Предполагам това е много желана рожба след много опити. Пожелавам ти всичко да е наред, и да имаш много сили за всичко.
Не мога да ти отговоря на въпроса, има такива теми в които да попиташ в раздел "Искам бебе", попитай там, дамите са доста компетентни.
Всичко ще е наред, стискам палци.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт