Еркан Петеккая-филми,изяви,колеги.Тема ~110

  • 26 929
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10 803
wavey Hug

Привет....

Тине   Hug...и аз мисля да го гледам ...но закъснях...от 21ч гледам и те четох в другата тема за Ерко...
Харесва ми...но...много драма ,бе...убих се да рева...дано по нататък да няма повече сълзи...
Харес  ми играта на Алина...и на Алп...хубава двойка са...
А малкия Мерт...страхотен ...а пък чичото...уф...иде ми да го гръмна...тук е ужасен....докато в Парченцата беше  Peace Peace

Свърши...и...не полетяха ...а трея е ...бомба...мащехата май ще се буторяса ... bowuu bowuu,

И Джемре ми хареса...не е като майка си...
Хубава серия ...макари и ревлива... newsm45 newsm45 newsm45
Феми...  Hug

newsm09







Сега  ще видя началото bowuu

Фемииииии...мерсаж за снимката , ама тук хич не го харесвам Джан...надут като плондер Shocked...много мускул ,много нещо Naughty...неестествено...чак до грозно #Cussing out...иначе с кокчето и брадичката е сЮпер...харесва ми...
bowuu Peace Joy Joy Joy



Дженк да не става готвач newsm78

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 23:14 от Svet_sz

# 166
  • София
  • Мнения: 5 334
Свет, радвам се да те видя! Аз мислех в началото, че тук ще коментираме, затова бях в готовност в тази тема, но после се пренасочих. Revolving Hearts

Сериала го чакам от супер много време. Засега върви добре, макар и доста тежко - ще видим занапред.
Алп и Алина много ми харесват като двойка. Heart

# 167
  • Мнения: 27 486
  Здравейте  Hug

  Светленце  Hug bouquet Как е при теб  ?    Дъжд ,   бури   после пекне слънце
 
Алина и Алп Нарвуз си  подхождат







Цитат
К касту сериала Рай / Cennet присоединился Барыш Кылыч больше известный как Левент бей из сериала Я назвала ее Фериха. Режиссер Muratcan Oğuz. Авторы сценария - Nuray Uslu, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce и Yusuf Kürşad Gürses. В главных ролях Лейла Танлар и Нур Феттахоглу.


 Баръш Калъч се завръща . Лейля и Нур са в главните роли . Успех им желая . Може да го погледна заради актьорите .

Последна редакция: пн, 23 юли 2018, 20:47 от femmi2

# 168
  • София
  • Мнения: 5 334
Брей, Феми, каква новина! Simple Smile

Трима любимци в един сериал. И този ще се гледа. Heart

# 169
  • Мнения: 27 486
На мен Баръш  Калъч  ми харесва . Жалко , че с Тувана  окапа дизито . Лейля и Нур са добри  актриси .


 
  
Цитат
Нургуль Ешилчай накануне поужинал вместе со своим возлюбленным Necati Kocabay в одном из ресторанов Нишанташи. Во время ужина влюбленные сильно поссорились. Неджати пытался успокоить спутницу, но она разнервничалась еще больше и разбила стакан. После чего актрису отвели в туалет, чтобы она привела себя в порядок. По словам очевидцев Нургуль еле стояла на ногах
  клюкат Норгюл



  

птицата  летиии с рейта   

Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 19:08 от femmi2

# 170
  • Мнения: 10 803
wavey Hug

Фемииииииииии Hug...лети птичката ,ама нещо не ми аресва...като ,че ли тази серия /4/по я бива...нищо ново под слънцето...доста простотии,които не ми се нравят...продължавам обаче да гледам ,очаквайки промяна...ама надали... newsm78 Деметка отвреме навреме ме развеселява с нейните муцки,но пък за сметка на това С ме нервят ,че я представят доста тъпичка на моменти...и Джан също...и тази негова визия ,по точно тази напомпеност хич не ми харесва...ама ще видим по нататък ... bowuu

Този Рай...кога ще започне...има ли някъде инфо за него...Радвам се за Лейла... Peace И...Баръш ми харесва  Peace

А за Нургюл... Shocked...да не е била пияна...има ли някъде снимки?

Иначе за времето ooooh! #Crazy...снощи беше ужасна буря...големи гръмотевици и светкавици...вода бол... #CrazyДнес пак валя ,но "нормално"... Joy Joy Joy В село /то е на 7км от града/е било направо потоп...но слава богу у нас няма големи поражения. bowuu Praynig

На Чачо кога ще започне сериала ?

Тине... Hug
Видях сутринта рейтинга...много лош Naughty...комшулука за пореден път ме изумява... #Crazy ooooh!


# 171
  • София
  • Мнения: 5 334
Свет, сериалът е по TRT1, която е държавна. Не се влияе от рейтинг.

Договорът е за 13 епизода, така или иначе - така че, поне толкова ще гледаме. Simple Smile

# 172
  • Мнения: 27 486
  Здравейтееее Simple Smile

 
Цитат
Сериал Most Production Рай изменил название. Теперь он называется Kuyu, что означает колодец, яма. Известный синоним этому слову... Çukur. Еще бы на понедельник поставили и мы в полной яме
Сменили името  . Чок ями  се навъдиха  #Crazy


Цитат
На Чачо кога ще започне сериала

 Свет  Hug  bouquet  Не знам джанъм  кога ще почне  уж есента .  ГолЕмо криене на това фентази .

# 173
  • Мнения: 10 803
 
wavey Hug

Тине  Hug...мерсаж ...значи поне 13 с. ще изгледаме ,по нататътк не се знае  newsm78...дано да се покачи рейтинга... Praynig

Феми   Hug... хм...едни се скъсват от реклама преди сериала ,други пък крият Rolling Eyes...опасни са ни комшшите... #Crazy ooooh! Joy Joy JoyКаквото ,такова...ще чакаме... bowuu
Много ями ,беееее  Shocked...да видим кой ще изплува... newsm78




Хайдеее...излитам...да видим накъде ще полетят тази вечер Джан и Санем????? smile3535 Joy Joy Joy

# 174
  • Мнения: 10 803
 
wavey wavey Hug

Привет...

Ето и 1 епизод с бг превод...



https://www.youtube.com/watch?v=AQRgdiGeDSI&feature=youtu.be

Тази вечер мисля  да гледам и ако някой има желание ,можем да си правим компания... bowuu Peace

 Cry Cry Cry



# 175
  • Мнения: 27 486
 Светлеееее   Hug Heart Eyes   Приятно гледане  Popcorn Компания няма да мота ти правя






Арас




 Ах , кога ли ще ни огрее за красавчика .  Бодрум  само у мечтите  ooooh!

# 176
  • Мнения: 10 803
Тук съм....
Отдавна започна и ...нищо не схващам... ooooh! Joy Joy Joy

https://www.youtube.com/watch?v=E8F-FW3TEMY

Феми... Hug

А...Сумруто май взе застраховката... newsm78 #2gunfire





Много тежка серия...но си заслужава ...и рейтинга е сЮпер...расте .... bowuu Peace



Серийката с руски субки... Peace

https://vk.com/dizimaniafhk?z=video-129812063_456240823%2F796513 … -129812063_131079

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 11:46 от Svet_sz

# 177
  • Мнения: 10 803
wavey Hug

Цитат
Эркан Петеккая готовится к съемкам в новом фильме "Ловушка".



Цитат
#ErkanPetekkaya #DH_news

Как и было заявлено ранее (https://vk.com/wall-155681903_65558 и https://vk.com/wall-155681903_68391) Эркан возвращается на экраны с проектом от Gold Film.

Этим самым проектом оказался сериал «Родные братья», который будет конкурировать за рейтинги в новом сезоне.

# 178
  • Мнения: 27 486
 Добър вечер !

 Светлеее Hug  Flowers Rose     Новия сезон чок дизита .   Ямата с Арас  почва втори сезон .  







Цитат
Нургюль Ешилчай и ее возлюбленный - продюсер Неджати Кочабай были замечены в одном из районов Стамбула. Пара прошлась по магазинам и сделала покупки.


 

# 179
  • Мнения: 10 803
Феми...привет... Hug Heart Eyes

Верно ,мила...много дизита ..че да видим кое ще оцелее... newsm78

Малеееее ooooh!...Нургюл не можах да я позная... #Crazy ooooh!...това поредния ли е... Thinking

Феми...ти гледаш ли нещо в момента...?

Ето и 2 епизод ...на  Не пускай ръката ми... Peace




https://www.youtube.com/watch?v=VwgpiG5GOrI&feature=youtu.be

А...Ерко пътешества из Анлия...

#erkanpetekkaya: #england selamlar buradan

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 00:51 от Svet_sz

Общи условия

Активация на акаунт