След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -228ღღ

  • 64 229
  • 741
  •   1
Отговори
# 420
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Димак  Heart Eyes Hug ма той сега снима, да прави там пари , че да има за почивки  Mr. Green
Диде Heart Eyes Hug ама маратонките не бяха какви да е  hahaha hahaha

# 421
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Димак  Heart Eyes Hug ма той сега снима, да прави там пари , че да има за почивки  Mr. Green
Диде Heart Eyes Hug ама маратонките не бяха какви да е  hahaha hahaha
Тъй, тъй  Naughty после ще води на романтична ваканция на някой остров  Crazy
Ирка  Hug Heart Eyes
Ха сега привет  Hug Heart Eyes Hug Blush

# 422
  • Мнения: 2 541
Елчин май е в Измир при майка си.





# 423
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Heart

# 424
  • Мнения: 2 541
Здравейте!!! Hug Hug Hug




Който иска да гласува за Елчин.

https://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.televizyondizisi.com … 07%2F&cc_key=

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 11:25 от Лудата Меги

# 425
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug

Лятна тишина в групата - внимавайте да не изгорите на плажа  Heart Eyes





# 426
  • Мнения: 2 541
Здравейте, турските жълтурковци пак тиражират новината за общо участие във филм на Баръш и Елчин. Защо продължават да го въртят това, явно няма нищо ново, за което да пишат.

# 427
  • Мнения: 8 488
Здравейте Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Здравейте, турските жълтурковци пак тиражират новината за общо участие във филм на Баръш и Елчин. Защо продължават да го въртят това, явно няма нищо ново, за което да пишат.

На мен ми минава на ум нещо, което на много би се сторило прекалено вероятно Rolling Eyes, но е възможно Боре и кака му да се възползват отново от Елбарската истерия по добре познатия начин. Замесват и Елка в предстоящ ( според мен несъществуващ проект), за да се шуми около него. Както се вижда нито филм ще снима скоро, нито сериал ще види. Трябва с нещичко да се поддържа интереса към него и отново на помощ идва Елка, Ашка и лудия интерес към тях. Какво по добро средство от разбунване на духовете, от ново евентуално партниране на Елбар, само дето нещо феновете вече не са толкоз глупави и не се хващат. Пък и Фахрие опроверга статията още първия път, тъй че е провал отвсякъде новия им способ за привличане на шум. Mr. Green

# 428
  • Мнения: 2 478
Здравейте Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Здравейте, турските жълтурковци пак тиражират новината за общо участие във филм на Баръш и Елчин. Защо продължават да го въртят това, явно няма нищо ново, за което да пишат.

На мен ми минава на ум нещо, което на много би се сторило прекалено вероятно Rolling Eyes, но е възможно Боре и кака му да се възползват отново от Елбарската истерия по добре познатия начин. Замесват и Елка в предстоящ ( според мен несъществуващ проект), за да се шуми около него. Както се вижда нито филм ще снима скоро, нито сериал ще види. Трябва с нещичко да се поддържа интереса към него и отново на помощ идва Елка, Ашка и лудия интерес към тях. Какво по добро средство от разбунване на духовете, от ново евентуално партниране на Елбар, само дето нещо феновете вече не са толкоз глупави и не се хващат. Пък и Фахрие опроверга статията още първия път, тъй че е провал отвсякъде новия им способ за привличане на шум. Mr. Green

 Hug Wink

Напълно съм съгласна , да видим накрая кой какво ще снима и как ще играе.....

Пишат едно и също, много ми е интересно, какво стана със сюрприза дето Баръш щял да изненада феновете си / според тъпите интервюта на Кака след Золовка/

# 429
  • Мнения: 12 009
Здравейте!

Изненадата на Баръш, ами наистина си е голям сюрприз, след толкова " проекти"  няма нищо на яве за сега... Даже и почивката свърши и ми липсват снимките от Киреч дувара и Табла гиби...
Така е, някои творят, други айляк го раздават...Да живее свободата!

http://tvnovellas.blogspot.bg/

Не знам колко е достоверно инфото в този сайт, но чета че разни сериали, кои успешни, други не чак толкова са закупени от разни наши телевизии, а Любов под наем липсва... Изброени са 309, Вътре, сериала с Керем Б. и....

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 18:32 от Slawena

# 430
  • Мнения: 2 541
Здравейте на всички! Най-после малко оживление в темата. Съгласна съм, че може би това е стратегия на двамата да са по медиите, но дано този път ударят на камък, че да я видя тогава талантливата кой ще й гледа шедьовъра. Нещо този път много рехава рекламата на Делихато. Само някоя и друга снимка в профилите й. Ама ако разчита на това, няма да закара много зрители в залите. Защото наистина по един и същ начин два пъти не можеш да прилъжеш феновете да ти гледат простотията.
И ако Баръш е назначил кака си за ролята на ПР, не го очаква светло бъдеще.

# 431
  • Мнения: 8 488
Здравейте на всички! Най-после малко оживление в темата. Съгласна съм, че може би това е стратегия на двамата да са по медиите, но дано този път ударят на камък, че да я видя тогава талантливата кой ще й гледа шедьовъра. Нещо този път много рехава рекламата на Делихато. Само някоя и друга снимка в профилите й. Ама ако разчита на това, няма да закара много зрители в залите. Защото наистина по един и същ начин два пъти не можеш да прилъжеш феновете да ти гледат простотията.
И ако Баръш е назначил кака си за ролята на ПР, не го очаква светло бъдеще.
Меги, какъв филм, каква Делиха hahaha тя само си бълнува Mr. Green от точно 6 месеца все сценарий пише на това пусто продължение на великия шедьовър, прекалено дълго, не мислите ли Thinking нещо хич не ѝ вярвам..............или няма финанси или актьорите от първата част са заети и ѝ отказват да играят в продължението или и двете Mr. Green Филмите обичайно се снимат лятото, а вече сме в края на август, ако щеше да започва снимки скоро време, то пресата щеше да е бомбардирана от хабери за това забележително и съдбовно събитие. Mr. Green Аз поне така мисля, че скоро време никакво продължение няма да има, само си мечтае на глас женицата Joy Joy

# 432
  • Мнения: 12 009
Нова от Елчин

# 433
  • Мнения: 2 478


Много красива Елчин  Grinning Кой ли я снима????

Видях вече поне 10 ФШ  hahahaЧадърите са различни.......




Този ФШ най ми хареса  hahaha

Скрит текст:
                                  

# 434
  • Мнения: 13 725
Сладурки  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Hug Hug

Лятна тишина в групата - внимавайте да не изгорите на плажа  Heart Eyes



Внимавам, Еми, ходя на плаж преди изгрев и след залез  Joy  Joy  Joy



Тук не е загоряла като на снимките от Гърция  newsm78

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 01:21 от Didito-ШОКиран Оптимист

Общи условия

Активация на акаунт