Сватба 2018

  • 63 066
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6
Ами аз доколкото четох за рез. Тера, ми стана ясно следното: уж всичко е включено в цената от 80 лв. за куверт, да ама не! В пакета имя включено само по 1 бр. безалкохално и 1 бр. мин. вода. Няма включен алкахол. Ако избереш украса с цветя, то няма уелкъм дринк и обратното. Храната се доставя от кетъринг фирма, а не се приготвя на място. Не мисля, че освен обстановката си заслужава такава цена на куверт, но всеки сам си решава според усещането и възможнастите.
Няма такова нещо, вероятно не са ти обяснили коректно. В цената на кувера са включени неограничен брой бутилирани безалкохолни напитки и вода, нямаш такса за внасяне на алкохол и нямаш такса за овъртайм. Да цената не включва и уелкъм и куверт, но срещу още 10 лв. за гост имаш всичко и никой не те спира да си въведеш, която и да е сватбена агенция, но повярвай ми цената с друга сватбена агенция надвишава 90те лв. Всичко рабира се е въпрос на лично усещане.

А що се отнася до сръбското, и аз съм на мнение, че след определен час купона има нужда от по-различен тип музика или поне нашия купон. Днес бяхме на среща с Бедрус и аз съм във възхита от професионалиста, който много аргументирано и обосновано ни разказа, обясни и показа в какво се състои неговата работа.

# 241
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Хахах и ние бяхме на среща с Бедрос! Да не сте били преди нас? Към 5 часа? 😁

Момчето е адски интелигентно, далеч от просташко поведение... страхотен човек! Не смятам, че ще пуска просташки шеги. Фактът, че пуска сръбска музика и има чувство за хумор със сигурност не значи, че е циркаджия. Simple Smile
Разбира се, както вече споменахме, всеки търси различни неща. И всяка трябва да си направи сватбата, както си й харесва. Аз си познавам гостите и себе си и знам как ще си направим страхотен купон. Честно казано вече се радвам, че Емил ми отказа. Simple Smile Ще споделя впечатления след сватбата. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 5 546
Пърпъл, не съм искала да обидя никого. Simple Smile Споделих мнение. Не познавам диджей Бедрос и не съм твърдяла никога, че е циркаджия. Simple Smile Написах, че всеки определя за себе си кой е перфектният човек за сватбата му. За мен Емо беше този човек. Wink Но ние не искахме чалга, сръбско, гръцко. Имахме българска поп музика, много латино и съвременна музика, евъргрийни, малко рок и малко хорца. Получи се страхотен купон, дансингът не остана празен и за минута. Всеки си има вкус и си познава гостите. Simple Smile

# 243
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Именно Simple Smile Мен не си ме обидила. Исках да кажа, че вероятно има много добри диджеи, различни от Емо и Стоян. Доста прочетох преди да се обадя на Бедрос за среща, който ми беше препоръчан от самият Емо. Наистина е много възпитан и го препоръчвам за тези, които като нас искат сръбска и гръцка музика. Simple Smile

Разбира се има и много псевдо-водещи диджеи, които пускат дебелашки шеги за свекървите и тъщите Grinning

Резиденция Тера на нас лично ми идва скъпичко. Особено за над 100 човека, каквото им е изискването. Но пък всеки се простира според чергата си. Била съм там на сватба, когато беше едно от евтините места в София и прекарах страхотна сватба. Беше преди години, но като гледам интереса към това място явно и сега организацията е на ниво.

# 244
  • Мнения: 5 546
Щом е препоръчан от Емо, не се съмнявам, че е читав човекът. Явно просто е по-"разкрепостен". Wink
А на мен Емо ми беше препоръчан от Стоян, за което съм му много благодарна. Simple Smile

# 245
  • Мнения: 4 803
Здравейте, момичета. Да се метна и аз тук с дата за сватба 12.05.2018 (поне засега за около 80 души)
Със сигурност голямото събитие ще е догодина. Към момента имам запазен ресторант в един хотел, но все пак ще разгледам и други алтернативи.
Ще уредя среща в Акорд, а приятел на приятел ще види какво може да направи за Лебеда.
Имам един куп въпроси, но всичко по реда си. Laughing
Та, въпрос номер едно: От кога започва записването за ритуална зала? Преди време бях попадала на информация, че е след 01.11. за следващата година.
Относно музиката търся DJ, който няма да има претенции от типа на "Оооо, ама аз не пускам чалга". Не искам мазни маанета през цялото време, искам възможност за комбиниране на стиловете музика, като в периода 18-22 ч. ще се набляга на ретро и поп музика. След 22 ч. бабите, дядовците, лелите и чичовците, плюс "важните колеги" (разбирайте шефове и преки началници), ще са си отишли. Младежта ще иска купон. Разгледах сайта на DJ Bedros, някой срещал ли се е с него и има ли представа какви са му цените? От ваши коментари разбрах, че има такива, които не пускат чалга.
Относно фото и видео ми става лошо още от сега. Като им следя цените и ми потъват гемиите. Няма ли нещо качествено на приемлива цена? 1200-300 само за фото ми се струват множко.
А до рокля, костюм и обувки изобщо не сме и стигнали. ММ иска да ги купуваме в седмицата на сватбата (примерно в понеделника Laughing Laughing ) Не планирам да имам було, по-скоро цветя в косата, даже и за чанта се чудя. Не ми се ще да си я подмятам цял ден в ръцете.
Обувки мисля да взема два чифта - ниски пантофки и такива с приличен ток.
Не възнамерявам да се ангажирам със сватбени агенции, тъй като смятам, че това са пари на вятъра, въпреки че бюджетът ни е приличен за цялото събитие.
Ще следя темата, за да обменяме опит и впечатления Simple Smile

# 246
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Здравей, ние точно две-три мнения по-нагоре споделихме за Бедрос. Simple Smile Днес даже се обадих да го ангажирам окончателно.
За цени не смятам, че е удачно да ги казвам, имайки в предвид, че той самият не ги е обявил публично. Ще кажа само, че цената върви като други по-известни диджеи. Simple Smile

За фото наехме Sl-Studio, чрез познати, които са приятели с фотографа. Ако решим да имаме Видео също ще се обърнем към тях. Много е готино момчето, показа ни много снимки, показа ни видеа, обясни ни какво да обмислим в следващите месеци и така...

Акорд на 12.05.2018г. не е свободен. Simple Smile Всички съботни дати са заети.


Внимавайте важните шевофе да не ви изненадат и да се окажат по-големи купонджии от вас Grinning

# 247
  • Мнения: 6
И аз днес го ангажирах, и някак уверена съм, че съм направила правилен избор. Да доста стандартни са му тарифите, имайки предвид какво предлага. Има голям избор за осветление, ефекти и координацията им. Освен това самият той е готин и от зареждащия тип хора. Определено си заслужава, поне аз така мисля.

# 248
  • Мнения: 198
Момичета, наистина могат да ви изненадат гостите, дори се съмнявам, че някой ще си е тръгнал до 22 часа Simple Smile При нас до 12 часа си беше тръгнала само една колежка в напреднала бременност. Дори голяма част от възрастните гости останаха до 1 часа, така че се подгответе за дълъг маратон Grinning

# 249
  • Мнения: 53
Привет и от мен Simple Smile
 Включвам се и аз за сватба през 2018 в Поморие. Както имаше ужасно много време за всичко, така остава точно година. За сега имаме локация и набелязани фотограф и видеооператор. Обмисляме вариант дали да имаме сватбен агент или организацията да е изцяло наша, а за украсата да наемем само флорист. Подготовката тепърва започва Simple Smile

# 250
  • Мнения: 72
А чували ли сте мнения за DJ-и във Варна?

# 251
  • Мнения: 198
А чували ли сте мнения за DJ-и във Варна?

Ние бяхме с DJ Sunny, много сме доволни, получи се страхотно парти настроение. Това ни беше голямо притеснение, тъй като половината от гостите ни бяха от чужбина, но той успя да усети вкуса на масата (разбира се ние му бяхме дали и примерен списък с песни).
За DJ Willy също мога да кажа хубави неща, била съм на две сватби, където той беше DJ, отново много добър избор на музика, доста е пестелив с думите, но това не попречи на купона Simple Smile

# 252
  • Мнения: 319
А чували ли сте мнения за DJ-и във Варна?

Ние ще сме с DJ Kaмен от Пертито, имахме среща с него, страхотен, енергичен, веднага ни усети като настроение. И фотографи, и видеооператори, и други хората, които работят по сватби ми го препоръчаха!

# 253
  • Мнения: 72
Благодаря за информацията, ще разгледам мнения за тях и ще видим.. Все още съм до никъде с организацията и зор не си давам Grinning Единствено ме успокоява мисълта, че хората правят по рядко сватби през април и ще мога да намеря нужните хора.

# 254
  • Мнения: 1 998
Аз да ви кажа, понеже много ме гризе, че когато попитах от кога започват записванията за граждански брак, ми казаха най-рано януари да отида, та се сетих, че имам позната, която работи в общината и я помолих да пита дали не може преди януари и се оказа, че дори още сега може...
Аз също не съм решила дали да имам воал. Мисля, че като пробвам рокли и ще сложа някой воал, за да видя как ми стои и тогава ще преценя.
Вие кога мислите да ходите да пробвате рокли? /моля ви, като отговаряте, пишете и месеца на сватбата/ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт