Сватба 2018

  • 63 065
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 998
Не, аз съм от Русе, а диджеят ни е приятел на мъжа ми. Аз вчера се запознах с него и останах доволна, надявам се да се получи весела сватба. Мъжът ми каза, че нашия диджей също няма практика да пуска чалга, освен ако някой много на държи, но, ако зависи от него, не би избрал да пусне.
Диджеят каза да си помислим за разни игри и ритуали дали и какво ще има, както и за песен за първи танц. Аз за песента му казах, че по всяка вероятност ще избера в последния момент, защото ту ми харесва една, ту се отказвам и решавам, че ще е някоя друга...
Кажете вие мислили ли сте за песен за първи танц, имате ли избрана песен, имате ли ваша си песен?

# 361
  • Мнения: 319
Аз колкото го мисля това за песента за първия танс, все се връщам към първоначалния ми избор James Arthur - Say you won´t let go. Tекстът все едно за нас е писан и ме кара да настръхвам всеки път.  Crazy

Но има 10 месеца до тогава, току виж намеря друга песен!

Днес за пръв път бях във фитнеса от месеци насам. От сега се взимам в ръце, искам да съм слаба булка.  hahaha bowuu Много съм мотивирана и нахсана, дано се задържи желанието за тренировки. С бъдещия ми мъж тренираме заедно.  bouquet

# 362
  • Мнения: 1 998
Оооох, това за фитнеса е много готино! И ние само си повтаряме, че трябва да се вземем в ръце, НО мързелът надделява... никога не съм имала достатъчно мотивация, за да спортувам, винаги съм била слаба, но последните години започнах тук там да качвам по малко, но смятам, че с роклята ще успея да прикрия тези излишъци и пак ще изглеждам добре Grinning
Друга тема повдигам Grinning ТОРТАТА... мислили ли сте за нея, каква искате да бъде?
Аз съм чувала, че в някои ресторанти направо се гаврят като режат или огромни, или прекалено малки парченца и, макар че не вярвам в нашия ресторант да го направят, съм избрала тортата ни да изглежда по друг начин, ще приложа снимка само като модел, не като цвят.

Скрит текст:

# 363
  • София
  • Мнения: 371
 Аз искам тортата да е от вида семи-мейд. Моята приятелка, която се омъжи миналата седмица също беше с подобна и беше много вкусна, харесват ми защото няма фондан, нито пък страшно много сметана, доста са леки и вкусни 👌

# 364
  • Мнения: 2 494
Отиди и пробвай Co-Co sweet and more.
Моята беше от тях страхотна както я исках и невероятно вкусна.
https://m.facebook.com/CoCoSweetandMore/
Страхотни професионалист, много гъвкави. А това е рядкост в Бг.
Ще ти направят каквото пожелаеш.
А колко са вкусни до последно незнаех коя да избера.
Ходих до Лагуна. Там и обясних,че искам да разгледам каталог за торти и да не е с фондан. Първо едно си баба знае, едно си бае. Не правели "голи"торти щели да се разпаднат. Казаха ми да дойда и да говоря и избирам друг ден. Познайте върнах ли се. Тъпи.....
Ходих и до Cakey Bakey май беше, но бяха сухи за моят вкус.

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 15:43 от cloè

# 365
  • София
  • Мнения: 371
Харесала съм ги във фейсбук и на мен ми допадат, аз всъщност искам нещо между предната торта и тази. Цветовете ми са светло прасковено и синьо, заедно със стил ръстик и мисля, че ще се впише добре. Как са им цените там?
Колко парички ти излезна и за колко парчета?

# 366
  • Мнения: 1 998
Аз ще искам тортата да е с фондан и без нищо релефно, но не знам дали ще може да се направи, мисля че трябва да се рисува това, което искам, ще прикача снимка на рисунките, които ще се впишат добре. Ако ми кажат, че не може да се направи, вече ще мисля друг вариант.
Скрит текст:
Тези рисунки, но на модела, който показах в предния си пост.
 

# 367
  • Мнения: 2 494
Ще ви дам пълна информация Grinning.
Моята сватба беше на 09.06.2017.
Този тип торти "naked" мисля,че ги водят се правят за макс. 60 човека. Собственичката каза,че това е максимума,за да стои тортата.
Стойка не трябва да връщате, доставят ви я директно в ресторанта.
Питайте ресторанта кога я искат. Във Феста хотел я искаха в 12 ч.
Аз исках 70 бр. и собственичката ми предложи тортата да е от 50 парчета тази за рязането и същата, но в правоъгълна форма останалите 20 парчета.
Парче от тази за рязането е 5.50 лв.
Отделната торта парче е 4.20.
Платих 360 лв.
Дано съм била полезна.
Сладкарничката е малка, иновативна, гъвкава. Живея в Италия и като ниво на обслужване е на международно ниво.

Последна редакция: пн, 18 сеп 2017, 10:39 от cloè

# 368
  • София
  • Мнения: 59
Здравейте! Включвам се и аз - бъдеща 2018та булка Grinning до сега изчетох всички няколко части на Сватба 2017 - някои от форумките вече ги познавам задочно! Започвам да чета сега Сватба 2018, но исках да се включа, за да не изпусна случайно нещо АЗ "Мара подробната" Simple Smile

# 369
  • Мнения: 1 998
Joanita, добре дошла сред нас! Кога е твоята сватба? Simple Smile

# 370
  • София
  • Мнения: 59
Много се надявам да е началото на юни - по-точно 9ти. Няма символика, просто ми харесва числото и много се надявам времето да е вече достатъчно хубаво за сватба на открито. А се "надявам", защото все още не сме направили абсолютно нищо. Дори все още не сме сигурни в кой град ще е. Мъжа ми иска на морето, но може да е и в неговия роден. За сега залагаме на морето и другата седмица, живот и здраве, като отидем да ме поиска от мама, ще прегледаме и някои от хотелите, които съм харесала. Аз имам въпрос към по-опитните булки - вашите мъже до колко се вълнуват??? Моя ми казва - искам на морето, от там нататък ето ти пари, не ме занимавай с панделки! Joy не че се оплаквамммм.........

# 371
  • Мнения: 37
Моя се дърпаше😄,но няма къде да ходи. А за организацията ме е оставил аз да се оправям само споделям с него какво съм харесала и избрала.

# 372
  • Мнения: 1 998
Моят уж ме слуша, но от време на време започва да мърмори, че само за сватба слушал и имало много време. Казва ми, че се вълнува и това е много хубав емоция, но оставам с впечатлението, че се радва, но иска всичко да е уредено и той просто да дойде там на купон, да не се занимава с нищо Grinning е, има неща, за които няма как да не го занимавам, но въпреки мрънкането, не мога да се оплача, доста се включва в организацията. Simple Smile Разбира се, с украси и т.н. типично женски неща, не го занимавам.

# 373
  • Мнения: 319
На мен ми е дадена пълна свобода. Моя ми каза: имам ти доверие, знам, че ще избереш най-доброто.  Joy Blush

# 374
  • Мнения: 1 998
Еееее, KaтастроФа, какво по-хубаво от това... дори аз, която те познавам от скоро и то само виртуално, вече знам, че ще се справиш страхотно и нямам търпение да видя снимки от сватбата ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт